18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebierz Jezusa Chrystusa! - gra w internecie

Pretty911 • 2014-01-30, 09:09
W internecie pojawiła się gra pod tytułem "Przebierz Jezusa!"

Można wybierać różne opcje strojów np. w stylu Star Wars lub Lady Gagi. Oczywiście są osoby niezadowolone z tego pomysłu.

Cytat: W najbliższym czasie będą przygotowane apele do władz państwowych Rosji o rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie przestępstwa przeciwko naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi i w sprawie obrazy uczuć religijnych chrześcijan całego świata.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-zabawki-dzieci-tepych-gojow-2014-01

tip.top napisał/a:


http://www.jesusdressup.com/



Nie dałam linka. Pozwoliłam sobie zacytować.







Temat nie ma na celu obrazy uczuć religijnych.
Reszta zdjęć w komentarzu.

quang-dat

2014-01-30, 21:38
Bambi~ napisał/a:



Pierwsze słyszę, żeby urodzenie i życie w kulturze chrześcijańskiej zabraniało śmiać się z jej elementów :wtf: Tym bardziej Tobie nikt nie daje prawa śmiać się z muzułmanów, idąc Twoim tokiem myślenia. Nikt Cię do meczetu nie ciągnie. Banda j***nych hipokrytów szczekających jak moda nakazuje.



Moda to teraz nakazuje jechać po katolach i widać, że jej uległeś i szczekasz. I nigdzie nie napisałem, że nie wolno się śmiać z Chrześcijan, ale obserwując takie zachowania Żydzi i ciapaki się cieszą, bo w ich religiach jest to nie do pomyślenia.

Zarammoth

2014-01-31, 03:10
Ha, zabawne, pierwsze o czym pomyślałem widząc ten temat to, że ktoś zaraz napisze czy jest wersja z Allachem/Mahometem :) .

wiesiors4 napisał/a:


Nie ma, bo fejm jest tylko jak się ciśnie z katoli. Ateusze nie wierzą w żadnego boga, ale cisną tylko z chrześcijaństwa, bo to takie fajne :D


No to się zdziwisz.
http://mohammeddressup.com/
Akurat ja równo nie znoszę każdej religii, ale akurat buddyzm (non-teistyczny) i kilka innych religii (nieekspansywnych, tolerancyjnych, nie nastawionych na wyzysk i nienawiść) jakoś mi nie przeszkadza. A że częściej się w Polsce akurat czepiają ludzie katolików? To chyba nie dziwne, skoro na naszym podwórku póki co włazi z buciorami w życie innych, wyznawcy są pie**olonymi hipokrytami uzurpującymi sobie prawo do nazywania "moralnymi", a władza kościelna stoi ponad prawem.
Jeżeli o mnie chodzi to przeciw islamowi jestem bardziej na poważnie, wiedząc, że jest to zagrożenie niemałe. A katolom po prostu wytykam hipokryzję, nieznajomość Biblii, dziecinność i nielogiczność obrzędów, tępię bigoterię i usprawiedliwianie chamstwa.
Zresztą widać to na tej stronie, której link podałeś. Co drugie zdanie to obrażanie jakiejś nacji, religii, wyzwiska czy wulgaryzmy. Do tego dochodzi przesadne, maniakalne wręcz poszukiwanie ataków:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczne-zydomasonskie-buty-sklepach-rosji-2014-01.
Najlepszy fragment:
"macie coś z krzyżami pościelonego na tapczanie to siadać na krzyże i deptać je nie wolno. Żydzi robią buty z krzyżami, wyobrażonymi często nie tylko na podeszwie na zewnątrz ale i od wewnątrz, pod obcasami i podeszwami. I pieniążki płać i krzyże depcz!"
:samoboj:

Poza tym jebie tu hipokryzją. Analogicznie: skoro nie wierzycie w Mahometa, to czemu nazywacie go pedałem? Powinien być wam obojętny. A jak chcecie pojechać muslimom to chyba nie sądzicie, że przeglądają Sadola? :roll:

PS: Co do gry. Jakoś mnie nie bawi takie prostackie nabijanie się. W żaden sposób mnie to nie śmieszy (poza czytaniem płaczu fanatyków religijnych, którzy na co dzień obrażają wszystko i wszystkim oraz potrafią śmiać się z biedy, głodu czy śmierci). Wolę tak jak wyżej napisałem: konstruktywną krytykę, uświadamianie, otwieranie ludziom oczów (np. że religia to maszynka do zarabiania pieniędzy, że bez religii każdy i tak jest moralny, a nawet czyni większe dobro zgodnie z logiką). Choć jak już pojawi się jakiś wątek humorystyczny to czemu nie? Tylko nie w stylu JP2GMD, "katole k***y" czy "j***ć boga!".

PS2: Tu jest też gierka dla was pojeby jakby ktoś chciał, w podobnym stylu, swego czasu też budząca kontrowersje:
http://www.kongregate.com/games/AdultSwimGames/bible-fight

Pozdrawiam.

Tazz

2014-01-31, 03:44


AVE SATAN! :diabel:

Browarowy-Potwór

2014-01-31, 09:32
Ja nie zagram jako katolik, bo dla mnie to bluźnierstwo względem Krzyża. Jeżeli ludzie chcą jednak grać i nie szkoda im czasu, to ich sprawa nie moja. Nie będę się burzył, bo będę ich tylko nakręcał do anty katolickich tekstów. Do tych tekstów właśnie, muszę się jednak przyczepić. Ludzie, staracie się na siłę być śmieszni przekręcając imię Jezusa, czy wyzywając wierzących od debili. To się już nudne robi. Proszę was, nie ośmieszajcie się i zwyczajnie dajcie sobie siana. Na koniec jeszcze dam dowód, że Bóg istnieje.


cys23

2014-01-31, 11:12
@xts

Sam jesteś dureń. Poczytaj trochę, poszukaj po internecie...

Skyperian

2014-01-31, 11:39
Niech twórcy zrobią z Mahomotem albo Buddą tak żeby zachować pełen dystans, tylko potem radzę się nie dziwić gdy wbiegną im na chatę ciapatę ryje z bombami przy pasie.

So...........lu

2014-01-31, 11:44

rysiek0

2014-01-31, 12:08
nie działa :(

Gharotief

2014-01-31, 12:17
Dobra, czas na trochę twórczości artystycznej, skoro tutaj taki temat. Zawsze uważałem, że sztuka jest piekna! :D

.
.
.
.
.






mleki

2014-01-31, 12:26
xts napisał/a:



bilbia to nie książka historyczna, ty durniu, a tylko w niej o jezusie chytrusie, który pił spiritus.



I własnie w chwili napisania tego posta stałeś się najgorszym typem sk***ysyna internetowego a mianowicie obraziłeś kogoś za to że napisał prawdę i próbujesz mu wmówić swoje brednie.
Biblia to nie jedyne źródło w którym jest mowa o Jezusie i tak jak napisał kolega którego zwyzywałeś jest udowodnione że ktoś taki był a to czy czynił cuda to inna sprawa.

AHAHAHA_NO

2014-01-31, 12:28
Cytat:

mędrcy internetu

posiedli oni wiedzę wszelaką,
mądrość pradawną zgłębili
o wolność sumień naszych walczą
zrywając się z lekcji religii





ta gra rzeczywiście obraża chrześcijan, a wszelkie wołania o "dystans do siebie" mieszczą się w tej samej rubryce co obrona zwrotu "polskie obozy koncentracyjne"

jest to próba odebrania ludziom godności i prawa od obrony swoich przekonań

Gharotief

2014-01-31, 12:31
@ap

No nie wierze ahahahahaha!!!

Jak ty masz "uczucia religijne" i mozna je obrazic to ja mam takie same uczucia niereligijne, uczucia myslenia, uczucia amdrosci, uczucia filozoficzne i nie obrazaj mnie wieszaniem jakiegos gowienka na scianie albo mowienie, ze bog istnieje. Mnie to obraza.

Od razu widac, kto sie na wsi uchowal... Niestety... (@ap)

Sonal

2014-01-31, 12:33
Na tę stronkę wchodziłem jak jeszcze z netem łączyłem się przez modem na numer tepsy 202122... Kurde stary jestem, jak drugie pokolenie dorwało się do netu i odkopuje takie archiwalia.

krakowiak69

2014-01-31, 12:42
Oj ilu ateuszków się zebrało, leczymy kompleksy? :)

Gharotief

2014-01-31, 12:44
@ap

A slyszales o filozofii kiedys? Nie? No tak, katole nie znają...

Wieczorem zrobie edukacyjny post.