18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebierz Jezusa Chrystusa! - gra w internecie

Pretty911 • 2014-01-30, 09:09
W internecie pojawiła się gra pod tytułem "Przebierz Jezusa!"

Można wybierać różne opcje strojów np. w stylu Star Wars lub Lady Gagi. Oczywiście są osoby niezadowolone z tego pomysłu.

Cytat: W najbliższym czasie będą przygotowane apele do władz państwowych Rosji o rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie przestępstwa przeciwko naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi i w sprawie obrazy uczuć religijnych chrześcijan całego świata.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-zabawki-dzieci-tepych-gojow-2014-01

tip.top napisał/a:


http://www.jesusdressup.com/



Nie dałam linka. Pozwoliłam sobie zacytować.







Temat nie ma na celu obrazy uczuć religijnych.
Reszta zdjęć w komentarzu.

milosciprzyjazn

2014-01-31, 16:45
wiesiors4 napisał/a:

Nie ma, bo fejm jest tylko jak się ciśnie z katoli. Ateusze nie wierzą w żadnego boga, ale cisną tylko z chrześcijaństwa, bo to takie fajne :D


Nie, bo większość ateistów mieszka w kulturze chrześcijańskiej, idioto :roll:

Cytat:

I własnie w chwili napisania tego posta stałeś się najgorszym typem sk***ysyna internetowego a mianowicie obraziłeś kogoś za to że napisał prawdę i próbujesz mu wmówić swoje brednie.
Biblia to nie jedyne źródło w którym jest mowa o Jezusie i tak jak napisał kolega którego zwyzywałeś jest udowodnione że ktoś taki był a to czy czynił cuda to inna sprawa.


To może przedstaw te dowody, zamiast rozsiewać takie pustosłowie?

AHAHAHA_NO

2014-01-31, 19:00
termick napisał/a:


Otóż nie. Jest to świecki kraj, w którym każdy obywatel, nie ważne jakiego wyznania jest traktowany na równi wobec prawa (w teorii, bo w rzeczywistości pewnej grupy społecznej nie ruszysz, zgadnij jakiej).



heh


Cytat:

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,



proszę
w preambule masz w prost powiedziane, że uniwersalne wartości pochodzą od Boga i możesz poznać je z pierwszej ręki, lub od kogoś kto już z nimi się zapoznał

co więcej Bóg jest wymieniony jako pierwszy, więc najważniejszy

Cytat:

wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,



i dalej

Cytat:

w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,



w wyliczeniu Bóg na pierwszym miejscu, jako ważniejszy z dwojga

co więcej sformułowanie
Cytat:

te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł


odnoszące się do wartości, których źródłem jest Bóg, oznacza, że RP właśnie Chrześcijańskie wartości uznaje za swoje własne

Cytat:

Art. 25
2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.



jak widać niema nigdzie napisane, że RP jest państwem świeckim, jest mowa tylko o bezstronności
tzn, że dla RP opartej jako państwo na chrześcijańskich wartościach sam fakt niebycia członkiem Kościoła nie jest powodem do gorszego traktowania

niema mowy o przymusowej laicyzacji przestrzeni publicznej

PoMaluchu

2014-01-31, 20:50
Mnie nie śmieszą takie stronki i nabijanie się z katolików.
Ktoś kto śmieję się z takich żartów, a mający w rodzinie, w śród znajomych katolików jest j***nym hipokrytą i dwulicowym ch*jem.

Od wielu lat żyję bez wiary, ale nie potępiam innych bo potrzebują w coś wierzyć.
Nie płacę na kościół, nie składam modłów, nie całuje pierścienia biskupa i czuje się zajebiście.
Dupa mnie nie boli jak widzę katolików idących do kościoła, a jak macie problem z wiarą , która trwa od tysięcy lat, to faktycznie macie k***a problem:)

XtravaganZa

2014-01-31, 21:14
k***a, jakie to stare! Serio nikt o tym nie słyszał? Ja się w to bawiłem z 12 lat temu, jak superszybkie internety miały 512kb/s.

Pretty911

2014-02-11, 11:00
Mieszek_Kiler napisał/a:

Fajna spina w temacie. Szkoda tylko, że pewnie niedługo poleci do sucharów :szloch:



k***a! Niechcący postawiłam piwko :-|

Jednak nie poleciał :mrgreen: