18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebierz Jezusa Chrystusa! - gra w internecie

Pretty911 • 2014-01-30, 09:09
W internecie pojawiła się gra pod tytułem "Przebierz Jezusa!"

Można wybierać różne opcje strojów np. w stylu Star Wars lub Lady Gagi. Oczywiście są osoby niezadowolone z tego pomysłu.

Cytat: W najbliższym czasie będą przygotowane apele do władz państwowych Rosji o rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie przestępstwa przeciwko naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi i w sprawie obrazy uczuć religijnych chrześcijan całego świata.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-zabawki-dzieci-tepych-gojow-2014-01

tip.top napisał/a:


http://www.jesusdressup.com/



Nie dałam linka. Pozwoliłam sobie zacytować.







Temat nie ma na celu obrazy uczuć religijnych.
Reszta zdjęć w komentarzu.

606

2014-01-31, 13:00
rafa97 napisał/a:

Fajne. Gdzie wersja z Mahometem?



Zrób to ci rozreklamować pomogę.
Tylko obawiam się, że mahometa można ubrać najwyżej w gówno lub kozie skóry także będzie niska grywalność.

Aprilman

2014-01-31, 13:06
Polska to kraj katolicki a jak kogoś obraża krzyż na ścianie i mu nie pasuje to niech jedzie do Afryki

AHAHAHA_NO

2014-01-31, 13:09
@Gharotief

eh...

nie wiem czy np słyszałeś o kimś takim jak Tomasz z Akwinu, ale jak dobrniesz w okolice gimnazjum to ci o nim powiedzą

Browarowy-Potwór

2014-01-31, 13:11
AHAHAHA_NO, A ja z chęcią zobaczyłbym materiał tego ograniczonego debila. Ciekawi mnie, czy znalazłoby się tam coś spoza wiki.

Websterthe1

2014-01-31, 13:14
sadysta + katolik = oksymoron

Tyle w temacie, a na sadisticu jechac mozna po wszystkim łacznie z chrzescijanstwem bo to chory zepsuty i amoralny portal na ktorym nie istnieje cos takiego jak uczucia religijne.

Browarowy-Potwór

2014-01-31, 13:36
Websterthe1,
Jechać można, proszę bardzo. Nie jestem zakompleksiony na punkcie wiary. Niech to jednak nabierze sensu, bo to co wypisuje większość, tego sensu nie ma. Jest to zwykłe pozerstwo, bo anty-kato jest teraz w modzie. I o to mam ból dupy.

termick

2014-01-31, 13:44
Aprilman napisał/a:

Polska to kraj katolicki a jak kogoś obraża krzyż na ścianie i mu nie pasuje to niech jedzie do Afryki


Otóż nie. Jest to świecki kraj, w którym każdy obywatel, nie ważne jakiego wyznania jest traktowany na równi wobec prawa (w teorii, bo w rzeczywistości pewnej grupy społecznej nie ruszysz, zgadnij jakiej).

Browarowy-Potwór

2014-01-31, 13:53
Jest świecki, ale Katolicyzm, to część naszej historii, którą moim zdaniem trzeba szanować. Nie wierzysz ? Twoja sprawa, ale uszanuj wiarę innych, przez wzgląd na historię naszej Ojczyzny

RavenRR

2014-01-31, 14:11
Chytrusek napisał/a:

Jest to zwykłe pozerstwo, bo anty-kato jest teraz w modzie. I o to mam ból dupy.


O tym, że to jest w modzie, słyszę jakieś 6-7 lat - trochę już mi się znudził ten argument. Strasznie trwała ta moda, patrząc jak szybko zmieniają się inne trendy ;)

~Bambi~

2014-01-31, 14:15
quang-dat napisał/a:



Moda to teraz nakazuje jechać po katolach i widać, że jej uległeś i szczekasz. I nigdzie nie napisałem, że nie wolno się śmiać z Chrześcijan, ale obserwując takie zachowania Żydzi i ciapaki się cieszą, bo w ich religiach jest to nie do pomyślenia.



Moda pojazdu po katolach była rok temu. Wtedy każdy był ateistą i co drugi temat było o księżach i katolach. Znawco.

Teraz natomiast jest moda, że każdy "porządny" jest katolikiem i wielkim patriotą, a jeździ się po lewactwie, ateistach i innych religiach. Ale tak było od zawsze :nie_znaju:



Uległeś synku ale Ty, poglądom swoich koleżków, znajomych, tego co serwuje Ci bezdennie głupi internet. No i to co jest trendy w życiu społecznym. [/center]

abcdefgz

2014-01-31, 14:18
Pomijając masę głupot jaka wiąże się z religią, najciekawsi są nasi katole...macie tutaj prawdziwe, niezmanipulowane przez Watykańską mafie drugie przykazanie:

II. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Jesteś katolikiem - jesteś konformistycznym idiotą pozbawionym logicznego myślenia, który w fałszywy sposób wyznaje swoją i tak już kretyńską wiarę.
Tak dobrze myślicie, Hhehehehheh jestem "ateuszem" mama mi obiadek zaraz przyniesie hehehihihhoho....debile

pylaochos

2014-01-31, 16:23
rafa97 napisał/a:

Fajne. Gdzie wersja z Mahometem?


Tam gdzie odwaga twórców... a nie, po prostu tego i tego nie ma.

Szron

2014-01-31, 16:27
Websterthe1 napisał/a:

sadysta + katolik = oksymoron

Tyle w temacie, a na sadisticu jechac mozna po wszystkim łacznie z chrzescijanstwem bo to chory zepsuty i amoralny portal na ktorym nie istnieje cos takiego jak uczucia religijne.



A małe, głupie, żydowskie dzieci weszły do pieca i bawią się zapałkami!!
Jaki będzie finał tej zabawy??
Pożyjemy zobaczymy.

Chytrusek napisał/a:

Ja nie zagram jako katolik, bo dla mnie to bluźnierstwo względem Krzyża. Jeżeli ludzie chcą jednak grać i nie szkoda im czasu, to ich sprawa nie moja. Nie będę się burzył, bo będę ich tylko nakręcał do anty katolickich tekstów. Do tych tekstów właśnie, muszę się jednak przyczepić. Ludzie, staracie się na siłę być śmieszni przekręcając imię Jezusa, czy wyzywając wierzących od debili. To się już nudne robi. Proszę was, nie ośmieszajcie się i zwyczajnie dajcie sobie siana. Na koniec jeszcze dam dowód, że Bóg istnieje.

Obrazek



Chyba w koguta....

samieluch

2014-01-31, 16:41
rafa97 napisał/a:

Fajne. Gdzie wersja z Mahometem?



Tutaj, proszę: mohammeddressup_kropka_com