18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promowanie kurestwa w TVP

Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".


IjonTichy

2012-11-02, 13:29
Zwał jak zwał, ale każdy przypadek gdy kobieta daje za kasę to zwykłe kurewstwo, i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Hawk!

Dejna

2012-11-02, 13:35
Szczuka typowa lewacka "ku**a" sponsoring to prostytucja .

makabrax

2012-11-02, 13:38
haha, jaka nowomowa :D prześledźmy tą ewolucję
nierządnica -> kurtyzana -> prostytutka -> dz**ka -> k***a -> odważna kobieta :D
a czy działa to w drugą stronę i gdy facet jest męską dz**ką to jest poprostu męską dz**ką czy też odważnym mężczyzną? :D

~Velture

2012-11-02, 13:40
Nawet tego nie odpale bo tylko sie wk***ie.

Bez oglądania zgaduje ,że pie**oli o tym jaka to prostytucja jest zła bo mężczyźni czerpią z kobiet kase jako sutenerzy ale jeśli baba daje dupy za kase i nie ma alfonsa żadnego to już jest ok.
Zgadłem?

he...........bj

2012-11-02, 14:01
W 9:54 Darth Sidious uciekł z Disneylandu

darnok99

2012-11-02, 14:02
Chociaż problem wydaje mi sie godny poruszenia to nie postawię piwa za neobolszewika.

Kwestia pieniędzy moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy. Dlaczego faceci sie nie prostytuują na studiach? Skoro nie robią tego a studia kończą to się chyba da. I wk***iało mnie to ciągłe podkreślanie ze mężczyźni mają pieniądze, że to mężczyźni są bogaci. Przypuszczam, że szczuka ma więcej hajsu niż połowa mężczyzn w tym kraju.

Yessurr

2012-11-02, 14:23
"Gdybym miała dorabiać na zmywaku [...] czy jako kelnerka to bym nie była w stanie zdać dobrze egzaminu."

Co to za tłumaczenie? To jest cnota ciężkiej pracy.
pie**olone pokolenie instant chce wszystko naraz, od zaraz, i teraz.
A tak to przecież jakiś stary pryk włoży mi kutacha do dupska, później do mordy i jest elegancko.

Takie k***ice to zwykłe szmaty, jeśli już studiują to pewnie turystykę i rekreację albo inne równie niewymagające kierunki.
Ile k***a muszą poświęcić czasu na naukę do egzaminu? Po 8h pracy jest dalej 16h doby, jest czas i na sen i na naukę i zostanie czas na inny rodzaj wypoczynku, jak nie dzisiaj to jutro. Nikt nie powiedział, że jedna z drugą będzie leżała cały dzień brzuchem do góry i będzie zajebiście.
No i wybierają odwrotną pozycję: brzuszek do dołu, dupsko do góry.

raza

2012-11-02, 14:30
Ja tam nie wiem. Pracuje, studiuje, a do tego mam czas na wszystko. Albo te baby są upośledzone, albo ja nie wiem, o ch*j chodzi.

WAZARI

2012-11-02, 14:45
Velture napisał/a:

Nawet tego nie odpale bo tylko sie wk***ie.

Bez oglądania zgaduje ,że pie**oli o tym jaka to prostytucja jest zła bo mężczyźni czerpią z kobiet kase jako sutenerzy ale jeśli baba daje dupy za kase i nie ma alfonsa żadnego to już jest ok.
Zgadłem?

nie zgadłeś

Lithir

2012-11-02, 14:50
"Co piąta studentka wie, co to jest sponsoring". Czytaj ze zrozumieniem. Już nawet chce mi się wyzywać od gimbusów ani podawać przykładów, żeby niektórzy zrozumieli.

darnok99

2012-11-02, 15:02
Lithir napisał/a:

"Co piąta studentka wie, co to jest sponsoring". Czytaj ze zrozumieniem. Już nawet chce mi się wyzywać od gimbusów ani podawać przykładów, żeby niektórzy zrozumieli.



Coś nie dokładnie słuchałeś, w materiale filmowym jest ze co piata ma sponsora, a wczesniej faktycznie redaktor mowi ze co 5 wie co to jest. Więć w zasadzie nie wiadomo o co kaman:D

Pr...........zy

2012-11-02, 16:00
Do Szczuki: ty tępa k***o! Jestem mężczyzną i nie mama pieniędzy... i co? (oglądałem tylko do pierwszego zdania )

majestat123

2012-11-02, 16:17
Jak widzę tą sepleniącą k***ę to mam ochotę nabić ją na pal jak niegdyś by tak zrobił Jeremi Wiśniowiecki... z tym, że to mogło by się okazać pewnego rodzaju nagrodą dla tej Pani.

Anvilek

2012-11-02, 16:33
nie mogę tej lewakowej k***y słuchać