18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promowanie kurestwa w TVP

Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".


booore

2012-11-02, 17:08
- Ile potrzeba feministek żeby zmienić żarówkę?

- Ani jednej. Feministki nie są w stanie nic zmienić.

gywer1

2012-11-02, 17:20
O ch*j Wam za przeproszeniem chodzi? robota jak robota, na pewno mam większy szacunek do dziewczyny która nie umiejąc sobie radzić inaczej, radzi sobie sprzedając tyłek, niż do j***nej brudaski która kradnie w sklepie. Nie dość że uprawia sex częściej niż większość gimbusów z sadola to jeszcze Jej za to płacą. Ale jak można pochapać zapryszczonym ryjem że k***y, to czemu nie?
Do Prostowoczy- jak nie masz pieniędzy to się weź za robotę. Jak nie umiesz inaczej zarobić to pomyśl o prostytucji...
Do Yessurr- w czym Ci przeszkadza że jedna z druga zarabiają dupą? boli Cię że zarabiają lepiej od Ciebie? kto Ci broni? Chyba że martwi Cię że dziewczyny potrafią same o siebie zadbać i nie potrzebują szukać łaski u mężczyzn, w związku z czym najsłabsze elementy męskiego świata walą gruchę do monitora i nie dane im będzie po(g)r*chać...

abrams90

2012-11-02, 17:25
I weź człowieku znajdź sobie normalną kobietę dzisiaj, albo tępa albo brzydka albo zwykła dz**ka, nie jest łatwo, życie na poziomie hard od małego w tym kurewskim kraju. Jak inaczej nazwać kobietę, która ma sponsora jak nie dz**ka kochająca się w typach drukowanych na banknotach NBP?

@gywer1 życzę szczęśliwego życia z dz**ką :) Nie wiem jak ty, ale ja wolę normalną, ogarniętą dziewczynę, która pracuje na swoje pieniądze, a nie zamienia seks na pieniądze. k***a nie masz żadnych zasad? Co z ciebie za facet?

gywer1

2012-11-02, 18:18
Mam zasady. Żyję szczęśliwie, z normalną, ogarniętą dziewczyną. Więc reszta mi wisi, mogą robić co chcą i z kim chcą :mrgreen: Kurewski kraj mówisz... Taki kraj, jacy obywatele.
Nie jest łatwo? A kto mówił że będzie? Dziewczyny chciały mieć łatwiej to je teraz od dz**ek wyzywają...
Teraz powiedz mi, gdzie jest granica kurestwa, a co jest jeszcze ok.
-Twoja dziewczyna straciła pracę. Utrzymujesz Ją przez kilka lat bo nie może znaleźć nowej. -Jesteś sponsorem?
-Twoja dziewczyna, zarabia słabo a chce fajną kieckę. prosi Cię o pieniądze, nie bardzo masz chęć Jej dać, ale po zajebistym seksie jednak ulegasz...- dz**ka za sex dostała kasę?
-Żeby zaimponować dziewczynie i ją poderwać zapraszasz Ją na super kolację. Po, lekko wypici lądujecie w łóżku. - Kupiłeś Ją czy nie? co jeśli to się stało po drugiej kolacji? albo 10? gdzie jest granica?

razem04

2012-11-02, 18:27
Zobaczyć chcę tych kolesi co naskakują od kurew dziewczynom, jak sami po 40-ce będą mieli żony dla których seks (3 razy w m-cu) będzie na 17 miejscu w hierarchii ważności między czyszczeniem obicia fotela 16 a kupieniem nowych donic 18. Bedziecie pierwsi na odlotach czy roksie w internecie w poszukiwaniu kogoś do dymania . Gdyby nie te dziewczyny tysiące facetów chodziłoby wk***ionych po świecie bo nie mogą umoczyć u swojej ślubnej.

abrams90

2012-11-02, 18:36
@gywer1 Są również inne sposoby na wyrwanie dziewczyny niż droga kolacja w drogiej restauracji, a poza tym kto na pierwszą randkę umawia się do restauracji albo kina? To zbyt sztampowe i kobietom nie za bardzo się podoba uwierz mi :) Ja nie będąc bogatym potrafię zadbać o kobietę. Jeżeli zaś mnie poprosi o jakąś sukienkę/kasę/prezent to jej kupię jeżeli zasłuży i to nie seksem, a po prostu czymś co wymyślę, nie wiem k***a kanapkę mi zrobi heh :) dużo można przykładów podać. To nie jest już kurestwo tylko zwykłe coś za coś no... A co do pracy, jeżeli ją straci no to niech szuka, a póki co niech kombinuje na swoje przyjemności, od czego są rodzice albo praca dorywcza? U mnie nie ma tego problemu, żeby znaleźć jakieś zajęcie bo mieszkam w dużym mieście, co innego jakbym mieszkał w małym, ale ten problem mnie nie dotyczy. Podsumowując to jest OK zaś dawanie dupy sponsorom jest be i koniec tematu, chyba że masz jeszcze jakieś wątpliwości to pomogę Ci je rozwikłać :)

gywer1

2012-11-02, 18:42
Oni będą idealnymi mężami, wiernymi i kochającymi, ich żony będą wtedy wciąż piękne i chętne, oraz nigdy się sobą nie znudzą. Zobacz ile lat mają te dzieciaki, trzeba im wybaczyć, żyją jeszcze pięknymi ideałami. Tylko pozazdrościć ;-)
abrams90 napisał/a:

Jeżeli zaś mnie poprosi o jakąś sukienkę/kasę/prezent to jej kupię jeżeli zasłuży i to nie seksem, a po prostu czymś co wymyślę, nie wiem k***a kanapkę mi zrobi heh dużo można przykładów podać. To nie jest już kurestwo tylko zwykłe coś za coś no...


a sex za kasę to nie jest coś za coś? i to na bardzo jasnych i uczciwych zasadach...
praca dorywcza to Ci pomoże zarobić na studencką popijawkę w weekend w akademiku a nie na codzienne życie.Mamy 2500zł miesięcznie stałych wydatków, mieszkamy w małym mieście. Co do rodziców to nieraz Im trzeba pomagać, a nie liczyć na kasę od nich.
Bardziej niemoralne od sponsoringu jest płacenie kobietom na kasach w markecie 1200zł miesięcznie.

makabrax

2012-11-02, 19:08
@up
rozumiem że twoja żona/dziewczyna też ma taką przeszłość, skoro twierdzisz że młodzi faceci żyją takimi ideałami...

no ale tak, trzeba dać dupy bo "muszę mieć studia skończone, co powie ciotka Wiesia i reszta rodziny... a co powiedzą znajomi" ch*j że dyplom z zarządzania gotowaniem sezamu albo przesypywania ryżu ale k***a mam wyższe i ch*j, roboty nie ale za to mogę dawać dupy do woli i będę miała na ekstra ciuchy i kosmetyki...
takie rozumowanie jest popie**olone ale nie od dzis wiadomo że łatwiej płynąć z prądem... a co płynie z prądem rzeki to każdy wie...

gywer1

2012-11-02, 19:18
makabrax napisał/a:

rozumiem że twoja żona/dziewczyna też ma taką przeszłość, skoro twierdzisz że młodzi faceci żyją takimi ideałami...


Czyli jak na idiotę przystało, rozumujesz źle. Napisz mi proszę, jaki związek ma twierdzenie, że młodzi ludzie żyją ideałami, z przeszłością mojej dziewczyny?
Jeśli uważasz że sponsoringiem zajmują się wyłącznie dziewczyny z kierunków które wymieniłeś, utwierdzasz mnie w przekonaniu że moje pierwsze zdanie w tym poście jest słuszne.

makabrax

2012-11-02, 21:30
to ty naucz się czytać ze zrozumieniem, odniosłem się do wszystkich twoich postów oraz ogólnie do tematu, co do kierunków, być może nie zauważyłeś, są one satyrą na to jakie uczelnie teraz powstają tzw. "wylęgarnie bezrobotnych"...
idiotą jesteś sam pisząc takie posty ciulu... co ciekawe na kierunkach typu medycyna czy architektura jakoś takie zjawisko jest obce, być może dlatego że te które idą na te kierunki to zależy im na nauce, a nie na poszerzaniu horyzontów seksualnych...

bo...........sz

2012-11-02, 21:39
Jest na takie tylko jedno skuteczne lekarstwo: 9mm !

Kombivar

2012-11-02, 22:22
Sorry, po obejrzeniu intro - odpadłem.
Moja opinia - Neutral
Tak - bo sam próbuję zarobić na studia i wiem że na pomocy w montażu instalacji telefonii komórkowej na wysokościach zarobię w tydzień więcej niż w jakiejkolwiek robocie oferowanej przez polski urząd pracy - przez rok (bo powiedzmy sobie szczerze, tam roboty nie dostaniesz).
Nie - Wykorzystywanie mass mediów do ogłaszania się jako "współczesna k***a" jest chore. CZY WAM SIĘ JUŻ DO KOŃCA W DUPACH POPRZEWRACAŁO?!?!?!?

Krzysztof_Jarzyna

2012-11-02, 22:31
Po prostu dupy dać jest najłatwiej. Leniwe k***y bez ambicji i szacunku do samej siebie. Pewnie jeszcze niezwykle wymagający kierunek europeistyka albo inne turystyki i rekreacje.

gywer1

2012-11-02, 23:22
makabrax napisał/a:

co ciekawe na kierunkach typu medycyna czy architektura jakoś takie zjawisko jest obce,


Nie wiem skąd masz takie dane, ale nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz... no ale w sumie to u Ciebie norma.
Nie pie**ol mi teraz że pisałeś ogólnie itp. bo napisałeś jasno i wyraźnie to o co Ci chodziło, a teraz próbujesz się idiotycznie tłumaczyć.
Wracając do tematu. Nie bez powodu mówi się że to najstarszy zawód świata, prostytucja była, jest i będzie, tak jak i frajerzy którzy najpierw po burdelach chodzą a potem najgłośniej krzyczą że k***a i że zła. Osobiście nie musiałem korzystać z takich usług, ale nie wykluczam że kiedyś może z jakiegoś powodu przyjść taki dzień. Wnerwia mnie po prostu taka podwójna moralność, najłatwiejsza do zaobserwowania w kręgach ludzi "wierzących", gdzie po kościele można żonę zwymyślać a po numerku przy drodze pobluzgać jak to się kurestwo szerzy...

do...........66

2012-11-03, 03:23
Fajne czerwone majteczki !!