18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promowanie kurestwa w TVP

Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".


Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 06:46
Świat się pie**oli równo i nic tu nie można poradzić (raczej). Pedałów nie trzeba już tolerować, trzeba ich k***a wielbić, bo ty szary człowieku jesteś tylko "normalny". Młode kobiety, pod wpływem gówna z Pejsowood zezwierzęcają się, i dopie**alają sobie idealogię do k***ienia się zwaną "sponsoringem". k***a człowiek, co wypłata się zamartwia i drży, drży bo k***a wszystko mu się rozleci i poleci razem z nim na dno, w którym tylko śmierć uprzedzona poniżeniem. Żydzi uchodzą wiecznie za tych niewinnych, mimo że plują na wszystkich i zrzucają fosfor na ludność cywilną. I tak dalej, tak dalej.. każdy kto się w "cieplutkiej piździe" nie wychował sam coś od siebie napiszę..
A sam człowiek w tym wszystkim?
Stracony, zagubiony..
Albo idzie razem z tą falą burdelu i sodomy, próbując się dostać na nią albo gnije w odmętach nadziei normalności wprost, ze snów filozofów.


XXI wiek, a człowiek zapie**ala 3 razy tyle co jego dziad w pierwszej połowie XX, za mniejsze środki.

j-t-t-s

2012-11-03, 07:02
Nie ogarniam.

Całe clue problemu leży w tzw. moralności. Która tylko w/g świętoje...liwych kato-narodowców jest sprawą publiczną. Wszyscy nagle stali się moralnymi drogowskazami, wiedzą co jest dobre, a co złe. (Nawiązując do chrześcijańskiej logiki - jakby nawpier... lali się owoców z jednego drzewa). A idźcie szerzyć te swoje poglądy tam gdzie będą chcieli was słuchać, zamiast zaglądać ludziom do portfeli, pod pierzyny i do sumień :|

Dziewczyny/chłopaka sprawa co chce robić ze swoim ciałem: sprzedawać, przekłuwać, malować, tatuować, konserwować, depilować. Jej d... jej problem, jej ryzyko, jej plus/minus ew. inna kiła.

A co do komentarzy typu: "Ja jakoś nie dawałem d... i stać mnie na studiowanie". Problem nie leży w tym, że chciałeś/nie chciałeś dać, a raczej w tym, że nikt nie chciał kupić.

gnat8

2012-11-03, 07:06
Ja tam nie mam nic do dz**ek, przynajmniej jest duza konkurencja i nawet nad morzem gdzie wszystko jest drogie prawie jak w warszawie jescze mozna znalezc po 100zl za godzine ale niech nikt nie pier..oli, ze sponsoring to nie kurestwo. Sam znam dziewczyny, ktore sie w to bawily (zadna nie studiowala) i jeden klient byl na poczatku, pozniej jak ten pierwszy nie mial czasu to na szybko innego i bylo stalych ze 4-ech a kazdemu mowily, ze innych nie ma i ze sa tylko oni. Kasa tez jest spora bo jedna dostawala np 400zl za to ze wypila z kolesiem kawe i dala sie poglaskac po rekach i pogadala. A wez teraz inaczej zarob 400zl nawet nie w godzine ani dwie tylko w caly dzien :-/ W normalnych zawodach ciezko, musisz robic w kredytach albo w jakiejs innej akwizycji i znalezc frajera na kajak zeby prowizje sciagnac.

A co do pedalow to Ch...j im w dupe :-)

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 07:13
Też kochane dziewczę kładłem sprawę tak jak ty, i korcie razy się chowałem pod tym i zapewne będę.
Problem polega na tym, że to nie kwestia czystego wyboru. Bowiem wszyscy jesteśmy w wielkim labiryncie, którego prawidła nie my wyznaczamy.
Dawniej ludzie szli za ideami które epoka wyznaczała, renesans, barok i tak dalej! - ogóle zasady wyznaczały granice górne i dolne w życiu, i dziś także się tak dzieje!
Przeglądnij karty historii i zobacz co ludzi kierowało 90 lat temu, a co dziś a zobaczysz, że jako gatunek jesteśmy od siebie zależni w ogromnym stopniu. Więc co nam odgórnie podają, my to przyjmujemy.
Wolna wola, do podejmowania wyborów który ktoś nam dał i kazał wybrać.

j-t-t-s

2012-11-03, 07:20
Cytat:

Problem polega na tym, że to nie kwestia czystego wyboru. Bowiem wszyscy jesteśmy w wielkim labiryncie, którego prawidła nie my wyznaczamy.




Tak, tak. Każda epoka miała swoje kulturalne uwarunkowania i granice... bla bla bla. Musiałeś przespać postmodernizm.

Jakby jednak nie było - wszystko sprowadza się do wyboru i predyspozycji. Żyjesz tak jak chcesz i tak jak potrafisz. Jeżeli chcesz być gejem, k***ą, policjantem, chcesz wytatuować sobie twarz, to jest twój wybór. Tylko musisz liczyć się z tym, że w danym miejscu i czasie, w danym środowisku spotkasz się z takim a nie innym odbiorem. Poradzisz sobie z tym albo nie, to twoja sprawa.

Jeżeli masz jaja i jesteś nonkonformistą, ew. jeżeli srasz na to wszystko co myślą inni wtedy to tylko i wyłącznie kwestia wyboru.

Trimix

2012-11-03, 07:36
Jak tak czytam te wasze moralizatorskie wywody, śmiać mi się chce.
Pomyśl jeden z drugim. Jaka jest różnica czy inaczej co być wybrał
a. nastolatek - zapryszczony, nieświerzy, niedoświadczony z pustką w głowie,
b. facet na poziomie, inteligętny, majętny, obyty, kulturalny, zadbany, spełniający niemal wszelkie zachcianki, czuły i jedyna wada (bądź zaleta) zajęty
Komu, na miejscu takiej dziewczyny dsłbyś tyłka???
I nie pitol mi to o moralności. Zaraz wyjdzie że te wszystkie dziewczyny które dają wam niezobowiązująco tył...a na dyskotece w kiblu, są niemal nieskalane a jedynie te szukające sponsora to k...wy. Taki jest świat. Kobiety nauczyły się po prostu czerpać korzyści z dawania d..y
Okazuje się że na Sadolu przesiadują głównie oazy moralności.
Nienawidzę je....j hipokryzji!!!!!

el...........iz

2012-11-03, 08:12
100% racji!!

Scyther

2012-11-03, 08:21
W pierwszym filmiku, na wstępie, Szczuka standardowo "Cześć dzień dobły"

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 08:21
Trimix napisał/a:

Jak tak czytam te wasze moralizatorskie wywody, śmiać mi się chce.



Dobra, dobra k***a.
Tak Ci wygodnie i elegancko, to Twój półświatek i Twoje z niego zdanie zaczerpnięte.
Co Ci k***a jest, że normalnością nazywasz studentki (przyszłość narodu, inteligencja - sarkazm..), które w większości się k***ią po kątach za wygody, co?
Pranie mózgu wam już wszystkim się k***a udzieliło?
Jak się ma państwo, tak się ma naród. Wszędzie niesprawiedliwość, zepsucie, rozpie**ol sodoma i ludzka niewola ubrana w kajdany z napisem wolność.
Pomyśl k***a jeden z drugim, że świat nie jest taki k***a kolorowy i prosty jak wam w tych pustych ubach się wryło!
Są tutaj ludzie, którzy przez taki motłoch mają władze, pieniądze i możność realizowania planów, w których jest każdy uwzgledniony.
Co to k***a za sprawiedliwość, gdzie 1% populacji ma powyżej 90% ziemi i jej bogactw?
CO to k***a za życie, gdzie po skończeniu szkół masz się stawiać w urzędach, k***edłach, komisariatach by dowiedzieć się, że masz status bezrobotnego - a jedyne gdzie Cie przyjmą
to szlifowanie chodników, od 5.00 do 20.00, za pieniądze które k***a nie wystarczą na żarcie - a co mówiąc opłatach, higienie, mieszkaniu itd!
Co to k***a ma być? Ograbioną ludzi z ziem o które prządkowie walczyli i ginęli, wj***li podatki które zabierają powyżej 70% pieniędzy, zapracowanych w niewolniczej robocie - połączonej z niewolniczym życiem - w której masz swojego Pana, który może Cie traktować jak dziecko k***a!
I co teraz kryzys k***a?! Co teraz odbiorą? Świadomość? - przecież nikt k***a nie ma obiekcji w stosunku do ogólnego żywota swego i twego!


Co k***a, mam wam jeszcze przytaknąć i wj***ć się w te stado baranów na które spojrzy jeden żydek i niemiec i powie Goje, zwierzęta?

BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

maxi12800

2012-11-03, 08:24
Obgadują różne fakty non stop, a zapominają o najważniejszym. Kobieta, która daje dupy i nie jest z partnerem w zwiazku, JEST k***Ą.

Skądinąd

2012-11-03, 08:32
Zamiast wybrać normalnych ludzi, o umysłach otwartych i tolerancji, to, jak to TVP, wybrali jełopa Terlika (o mózgu jak orzeszek) oraz psychiczną Szczukę, której życiowy brak faceta przerzucił się na mózg (czyt. nikt jej nigdy porządnie nie wyłomotał). Tutaj nie mogło być dyskusji i tyle. Szkoda czasu w ogóle odpadać ten szit.

Ji^HaD

2012-11-03, 08:49
"ale... ale.... jesli moge wejsc panu w slowo"

k***a calą wypowiedz tego typa szmata mu sie wpie**alala ...... omg feministki rulez.... bravo dla dz**ki... tfu Szczuki

srapple

2012-11-03, 10:07
Dam piwo bo ciekawy program ale nie przypie**alał bym się z tego powodu do TVP. Przedstawili problem i prowadzili dyskusje z obiema stronami więc wg mnie wszystko jest w porządku.

matlos

2012-11-03, 10:08
Nie dość że dz**ki to leniwe... U mnie na kierunku 435godzin zajęć w semestrze, ja nie mam czasu sie wysrać a koleżanka zapiernicza do kina popcorn sprzedawać (no czasem wiadomo że jakiś wykład opuści) żeby grosza dołapać, a te odważne dz**ki nie dość że pewnie na administracjach socjologiach filologiach i innych gównach gdzie jest góra 200godzin na semestr nie pójdą nawet do jakiegoś j***n*go call centera, bo wolą dupe dać niż uczciwie zarobić!! Jak nie ma pieniędzy to niech spie*dala na zaoczne i robote znajdzie normalną (jakby chciała to by znalazła) zresztą są dla biedniejszych stypendia socjalne, tylko nie ona ku*wa musi mieć spódnice od srucci gucci. A jak widzę szczuke to mam wrażenie za każdym razem że to już ostatni raz bo ku*wa wylewu dostaje

en3

2012-11-03, 10:08
Ciekaw od czego Szczuka ma takie szerokie usta <sasasa>