18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promowanie kurestwa w TVP

Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".


Adulka

2012-11-03, 14:48
jako że temat o kobietach to się wypowiem-szkoda mi was.
Uważasz że k***a, omijaj szerokim łukiem. Coś nie pasi, to zostaw ale nie oceniaj.
Umoralnianie społeczeństwa na siłę jest nikczemne i te debile w sejmie robią to cały czas.
Czy społeczeństwo jest od tego szczęśliwsze?

dback

2012-11-03, 15:25
Wytrzymałem oglądanie tego do pierwszego zdania szczuki. Wk***ia niemiłosiernie.

Ti...........ch

2012-11-03, 15:45
Nosz k***a słucham i nie wierze. Ja i moja żeby mieć na opłaty + wszystko inne co potrzebujemy lu mamy ochote to ciężko zapie**alamy. Ja niejednokrotnie po 280-290 godzin miesięcznie, a takie telewizyjne k***iszcze bedzie mi gadało że niby my ciężko zapie**alający jesteśmy winni temu że te biedne studenki nie mają kasy i muszą odwazne kroki podejmować aby zdobyć fundusze na ukończenie swoich jakże perspektywicznych studiów.

k***a mać, teraz w tym chorym świecie promuje sie wszystko co chore... W skrócie: Wpuśćmy tu czarnych i ciapatych, po czym dajmy im dupy za kebaba i płaćmy dla nich na zasiłki. Będziemy tolerancyjni, odważni i szlachetni.

Pieknie k***a, pięknie

Lucky240

2012-11-03, 16:51
Znowu cała masa specjalistów od oceniania życia innych ludzi i narzucania im własnych zasad. Dopóki nikt nie ogranicza wolności innych ani nie krzywdzi innych powinien móc żyć tak, jak chce.

Toks

2012-11-03, 17:28
Boję się tylko jednego, że ktoś o słabym umyśle słuchając tej idiotki uwierzy jej w takie pitolenie.
Przecież to co ona mówi nie ma logicznego sensu. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że jedzenie mięsa jest przejawem sadyzmu, bo te biedne krówki są zabijane.
Gdyby kobiety nie dawały za pieniądze, to by prostytucji nie było. Proste.

Versa

2012-11-03, 17:38
Mentalność:

Uprawiaj seks za pieniądze i prezenty. Mów że praca za 1.2k to wstyd.

wtk.b2u

2012-11-03, 17:53
Kazia zawsze była popie**olona i to się nie zmieni... Z małpy kanarka za ch*ja nie zrobi.

Mała Benia

2012-11-03, 22:30
Co piąta studentka ma sponsora? Nie wiem skąd oni wzięli te dane. A potem taki tata dzwoni i pyta się czy córka czasem się nie k***i :samoboj:

yeay

2012-11-03, 23:20
@up
dane biorą z tego samego źródła co TVN.

bl...........ed

2012-11-04, 00:21
pie**olicie...

Jak świat światem część bab (nie ukrywam, że będąc uczciwym trzeba by nazwać je rozsądnymi) szukała i szukać sobie będzie takiego, który mógłby utrzymać i je i jej i jego potomstwo, co niestety jest efektem społeczeństwa patriarchalnego... ba, są nawet takie, które szukają majętnego i takiego, który będzie w stanie utrzymać i ją i jej potomstwo (celowo nie użyłem tu formy jej i jego, bo jeden utrzymuje a inny płodzi)... i co? Też będąc rozsądnym trzeba by je nazwać dz**kami... ale jakoś nikt tego nie robi i lepiej mówić o nich Matki Polki, bo przecież tak dobrze zajmują się potomstwem...

Jak świat światem, tak były utrzymanki i utrzymankowie... teraz modnie nazywa się to sponsoringiem. Czy to moralne? Volenti non fit iniuria, wszystko za porozumieniem stron, w zaciszu czterech ścian... Zawistni oczywiście odezwą się, że to kurewstwo, ohydztwo, stodoła i komora, po czym grzecznie kupią swojej żonce nowy odkurzacz, albo zmyją gary po obiedzie licząc na wieczornego lodzika albo w sex w pupę, a świat będzie kręcił się dalej.

Dodam jeszcze, że gdyby nie było takich co chcą brać nie byłoby takich co chcą dawać, a to rodzi pytanie kto z kobiet robi dz**ki? Faceci czy one same z siebie? I vice versa.

barszczzuszkami

2012-11-04, 00:32
Trzeba być frajerem żeby płacić za seks. A co z poczuciem własnej wartości? Taki gość nie czuje się brzydki? Beznadziejny? To co baby robią ze swoją dupą mnie nie interesuje, ale z męskiego punktu widzenia się dziwię, że facet, który ma kasę i pewnie klasę, dba o siebie płaci za seks. Dupczenie się bez uczucia to praktycznie jak masturbacja.

koobieta

2012-11-04, 02:34
jestem kobietą ale szczuki się wstydzę. Ona ma czelnosc publicznie wygłaszac takie herezje. Dawanie za pieniądze to kurestwo, bez względu na to czy dajesz dupy za spodnie czy za bułkę bo sie jest biednym- jakikolwiek cel by nie był- to dalej kurestwo. Jej to by nawet za dopłatą nikt nie chciał.

~Beny

2012-11-05, 01:28
Kiedyś usłyszałam słowa, że to są 'czyste studentki' :-?

masafahi

2012-11-06, 12:32
Koleś niezły, nie dał się wyprowadzić z równowagi. Ja w sytuacji, gdy Szczuka mówi, że "szwaczka może być antysemitką, a dz**ka nie" bym się jej roześmiał w twarz...