18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promowanie kurestwa w TVP

Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".


andrzej.andrzej

2012-11-03, 10:17
Jesteś młotkiem pisząc tak o Kazi ty faszystowska gnido. Co chciałoby się żeby UPR wygrał wybory co? Żebyś maczo menie pie**olony mógł się na kobiecie wyżywać, sam nie robiąc w domu nic. Tylko browarek i hop przed telewizor na meczyk. Albo kopnąć jakiegoś pedzia (a najlepiej go zaj***ć, bo przecież jest pedałem). Podpalić jakiś Meczet, obrzucić kamieniami Bożnice a potem słodziutko z cała rodzinką 2+7 pójść do kościółka, strzelić paciora i radośnie udać się do domu na niedzielny obiadek. Po obiadku zerżnąć żonę na siłę bo to jej obowiązek, żeby dać ci dupy i zrobić dzieciątko numer osiem. Takie są twoje marzenia? Miłego 11 listopada mam nadzieje, że w tym roku będzie, że w tym roku będzie jeszcze więcej anarchistów na nim i że telewizja łaskawie pokaże jak zachowują się "prawdziwi patrioci"...

itemeczek

2012-11-03, 10:29
Głupie suki, szukają wymówek dla kurestwa. Nic dziwnego, skoro same pewnie dają na lewo i prawo w ramach równouprawnień. Szczuka powinna wypie**alać do kopalni i przestać sączyć swoje zj***ne opinie i tezy w mediach, tak samo jak reszta zaplątana w polityke.

Nie czytałem wszystkich komentarzy, ale andrzej.andrzej - jesteś jakiś poj***ny? Oczywiście, że trzeba kobiety szanować ( :amused: ), ale jak same sie nie szanują, to czego k***a wymagać? Z 11 listopada powinieneś się cieszyć, a nie dopie**alać. Pedzie? Meczety? Pedalstwo to skrzywienie, kto chce niech sobie będzie - ok, ale w domu, sam ze sobą, nie afiszując się. Meczety? Niech wypie**alają, w krajach mumułmańskich kościoły są palone, chcrześcijanie prześladowani i zabijani. Może powinieneś wypeirdalać z tego kraju na wschód i tam walczyć o swoje zj***ne, lewackie wartości?

andrzej.andrzej

2012-11-03, 10:59
itemeczek napisał/a:

Głupie suki, szukają wymówek dla kurestwa. Nic dziwnego, skoro same pewnie dają na lewo i prawo w ramach równouprawnień. Szczuka powinna wypie**alać do kopalni i przestać sączyć swoje zj***ne opinie i tezy w mediach, tak samo jak reszta zaplątana w polityke.

Nie czytałem wszystkich komentarzy, ale andrzej.andrzej - jesteś jakiś poj***ny? Oczywiście, że trzeba kobiety szanować ( :amused: ), ale jak same sie nie szanują, to czego k***a wymagać? Z 11 listopada powinieneś się cieszyć, a nie dopie**alać. Pedzie? Meczety? Pedalstwo to skrzywienie, kto chce niech sobie będzie - ok, ale w domu, sam ze sobą, nie afiszując się. Meczety? Niech wypie**alają, w krajach mumułmańskich kościoły są palone, chcrześcijanie prześladowani i zabijani. Może powinieneś wypeirdalać z tego kraju na wschód i tam walczyć o swoje zj***ne, lewackie wartości?



Cóż skoro jesteś tak ograniczony umysłowo, że nie rozumiesz, że KAŻDY ma prawo do chodzenia za rączkę, modlenia się lub nie w swoich świątyniach to tym bardziej jestem zwolennikiem aborcji faszystowska gnido!

TajnyPaktCukierkowy

2012-11-03, 11:07
Wniosek prosty i niektórym znany.. kto mówi że dz**ka jest normalna kobietą ten jest zidiociały.

patryk_1

2012-11-03, 11:48
To nie kwestia pieniędzy. Najczęściej dzidy które chcą dawać dupy za hajs mają go pod dostatkiem - od rodziców i studiują na prywatnych uczelniach. Jak wiadomo zawsze hajsu jest za mało,a one by chciały na najwyższej stopie żyć więc się puszczają. Jak pracowałem na kurierce to nie jedną taką spotkałem "studentke". Co nie pasowały jej czas odebrania paczki, bo pracowała akurat dwie godziny, a gdy sie w koncu dała przekonać to otwierała drzwi w szlafroczku.

Anders Breivik

2012-11-03, 11:50
dlatego nie oglądam telewizji, chyba że dla odmiany leci jakiś wartościowy lub po prostu dobry film - na tvp promują pedalstwo, na innych kanałach trudne sprawy czy inny szajs, więc nie mam tv tylko monitor z tunerem, którego wykorzystuje do kompa i konsoli.

brandon

2012-11-03, 11:52
co za idioci. Przeciez Tomasz dobrze mowi. A ta kazimiere to tylko walnac w pysk. pewnie suka bedzie zadowolona, bo potraktowalbym ja jak faceta..

fifi

2012-11-03, 11:58
gyver1 - usun "Twoja dziewczyna" i pojawi sie granica

Karbit83

2012-11-03, 12:10
Pani Kazia. Tak mi się skojarzyło:

05:42

al...........10

2012-11-03, 12:49
Anvilek napisał/a:

nie mogę tej lewakowej k***y słuchać


Na ogół ja też, ale tutaj to akurat Szczuka pie**oli bez sensu.
Mężczyźni mają pieniądze a kobiety nie - co to k***a w ogóle znaczy? Ktoś odgórnie tak ustalił? Jak ktoś zarabia to ma.
W ogóle nie wiem po co się tak wszyscy wzburzają. Co was to obchodzi? Każdy robi ze swoim ciałem co chce i nic obcym do tego.
To nie są sprawy czarno-białe i nie można rozważać tego w kategoriach "dobre czy złe". Co najwyżej można się zastanawiać czy dla jakiejś konkretnej osoby to jest dobre czy złe. Ja myślę tak:
- wszystko jest na sprzedaż i popyt napędza podaż;
- dawanie dupy za pieniądze to prostytucja;
- ...ale tradycyjny model rodziny to facet zarabiający i kobieta wydająca oraz dbająca o dom. Być może mamy do czynienia ze zwyczajną ewolucją, bo skoro teraz facet może zjeść na mieście i zatrudnić kogoś do prania i sprzątania, to do miłego spędzania czasu też sobie kogoś "zatrudnia" - różnica taka, że nie zostawia całej swojej wypłaty jednej kobiecie;
- kobieta wykształcona i robiąca karierę - nowoczesne prostytutki to w pewnym sensie ofiary tego nowoczesnego modelu;
- mówiąc nerdowo-prostackim językiem: jeśli jesteś sponsorowana to masz -50 do szacunku u każdego, kto to wie (u niektórych więcej). Tutaj nie ma dyskusji, tak po prostu jest, bo to siedzi gdzieś w ludziach;
- sponsoring to (patrząc okiem materialisty) świetny biznes;
- ...ale nie jest sposobem na życie i nie przeżyjesz tak więcej niż 20% swojego czasu. Jeśli skupisz się konsumpcji, to w końcu obudzisz się z ręką w nocniku, a siuśki będą zimne.

Chuj ci do tego?

2012-11-03, 13:11
HAHA co oni pie**olą ! Sponsoring hahah. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Kurestwo to kurestwo.

sidian

2012-11-03, 13:13
Ja pie**olę. Po prostu nie mogę. Naprawdę z rzadka się loguję, ale aż mnie komentarze o "lewackiej kur*ie" zmusiły do odkopania hasła.

Tak więc drodzy mężczyźni (kieruję to również do siebie):
1. Odje*cie się w końcu od kobiet. Ich d*pa, ich decyzja.
2. Chodzenie "na łatwiznę" to prawo wszechświata. Każde ciało we wszechświecie dąży do stanu spoczynku. Faceci też idą na łatwiznę.
3. Wkur*iają mnie niemiłosiernie takie skur*iele jak ten świątoj*bliwy debil, który z ambony napie**ala, jakie to kure**two jest złe.
4. Jeśli ktoś twierdzi, że tacy faceci to nie prawdziwi faceci, bo wolą płacić za seks niż mieć "normalnie" żonę i dzieci, to znaczy że jest zwyczajnie poj*bany i niech wypie**ala. Skoro chcę Ferrari, to po c**j mi warsztat? Rodzina to wybór (np. mój wybór) a nie żaden zryty obowiązek. Jak ktoś woli dupczyć siksy za 35m2 to jest JEGO wybór. A oceniać to takie pojeby jak ten mogą czy im się ku*as równo w spodniach układa.
5. Każdy, kto twierdzi, że pieniądze są jedynym czynnikiem, którego nie można wykorzystać do zdobycia kobiet, jest zwyczajnie biednym, zawistnym ch**kiem. Półmetrowa pyta, IQ 180, hajsu jak lodu i klata jak u Arniego to wszystko, podkreślam WSZYSTKO, prawie zawsze elementy wrodzone. Bez genów nie będziesz miał ani hajsu ani IQ ani muskulatury. Dlaczego więc akurat hajsu nie wolno używać?
6. Faceci mają hajs a kobiety nie... No cóż, taka jest prawda. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy silniejsi i w razie czego możemy im wybić zęby. To generalnie ustawia relacje i zawsze je ustawiało. Im mniej przemocy w jakiejś kulturze tym więcej wolności mają kobiety.

I jeszcze raz na koniec: ja pie**olę.

A, do twórcy tematu: skoro jesteś taki spostrzegawczy, że cie Szczuki "antysemitka" w oczy kole, to może byś, w ramach uczciwości, której najwyraźniej nie widziałeś w życiu na oczy, napisał, że ten z**b wyjechał z Hitlerem, co?

raultg

2012-11-03, 13:39
świat się kończy

killerZeWsi

2012-11-03, 14:29
A ja powiem coś jeszcze - dla mnie każdy facet, który chodzi na k***y to też k***a.

Plecionkarz

2012-11-03, 14:37
sidian napisał/a:

A, do twórcy tematu: skoro jesteś taki spostrzegawczy, że cie Szczuki "antysemitka" w oczy kole, to może byś, w ramach uczciwości, której najwyraźniej nie widziałeś w życiu na oczy, napisał, że ten z**b wyjechał z Hitlerem, co?



Jak założyłem temat to nie chodziło mi o potępianie a o to jak mocno propagowane jest kurewstwo. Warto zauważyć, że do kurewskiego stylu bycia namawia feministka żydówka nihilistka. Jakiś czas temu jak u Wojewódzkiego była to Polsat dostał 500 000 kary za to, że obrażała na antenie jakąś niepełnosprawną osobę z radia Maryja. Wtedy też gadała, że ta grzywna to przejaw antysemityzmu w stosunku do niej. Ona sieje zamęt, reanimuje antysemityzm i wmawia kobietom, że są nieszczęśliwe i powinny być takie jak ona. Pluje do tego na religię, rodzinę, prawdziwych mężczyzn, patriotów. Dziwnę jak na osobę walczącą o tolerancję. Dlatego nazwałem ją neobolszewikiem. Jej zadaniem jest burzyć, nie jest niestety na tyle mądra żeby to co każą jej gadać potrafić połączyć w spójną całość. Śledząc jej poszczególne wypowiedzi widać, że są one absurdalne i ni z gruszki ni z pietruszki. Tak jakby ona sama nie doszła do konkluzji a ktoś jej powiedział co ma mówić.