18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O manipulacji

PrimoRebel • 2012-09-01, 22:11
Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat polityki i tego jak bardzo jesteśmy manipulowani. Moim celem jest uświadomienie jak najwiekszej ilosci ludzi. Postanowiłem zebrać wszystkie ciekawsze materiały które znalazłem w internecie i jakoś to rozpowszechnić. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego w jakim społeczeństwie żyją, co sie z nimi robi i jak sie ich wykorzystuje. Prawda jest taka, że gdyby wmówić ludziom że potrzebują ochrony przed "terrorystami" to choćby vat wynosił 50 % i tak wszyscy by sie na to zgadzali.
Na sam początek zamieszczam krótkie filmiki


Cejrowski o ludziach którzy są u władzy, chociaż nie powinni.


A teraz o obietnicach naszego teraźniejszego rządu


Kilka słów o UE, "początku końca"?


Korwin w dyskusji z jednym z posłów na temat Unii



Cejrowski w kilku słowach o Unii


Nasz kochany prezydent wyśmiany


Kilka słów o Libii i o tym jak to wyglądało a co my widzielismy. Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale z wszystkim innym się pokrywa, więc coś w tym musi być.
http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785.htm?highlight=libia

Cejrowski razem z JKM w ciekawej dyskusji



Powtórzone niektóre słowa z poprzednich filmików, ale piosenka big cyc na koniec świetnie pokazuje nasz rząd.


Zdrowa reakcja na kłamstwa jednego z posłów PO


Przedostatni, który wiekszość sadoli już pewnie widziała, dobrze zmontowany filmik
http://www.sadistic.pl/do-prostego-czlowieka-vt128746.htm


najdłuższy materiał zawierający bardzo dużo moim zdaniem faktów. Film trwa 2,5 h więc dla wytrwałych :) .
Jest to
" Wezwanie do przebudzenia" - można go znaleźć na youtube

Niestety nie mogę go wstawić bo jest dłuższy niż 20 min. zapraszam do samodzielnego przestudiowania

Spróbujcie to jakoś rozprowadzić po internecie, zeby kazdy to ujrzał.
PrimoRebel

VanHelsingPL

2012-09-02, 12:29
KuroNoTenshi92 napisał/a:



LOL pierwsze zdanie jest bezsensu (gramatyka i polszczyzna niszczy)
Drugie tak samo :D To o masonerii i żydach mogłeś darować.
Głupota nie zna granic ja wiem.
Co do władzy, znajdź mi taki kraj gdzie władza jest ok względem obywateli.
TAKIEGO KRAJU NIEMA.
Jeśli masz pretensję o liczbę debili to czemu poszerzasz grono?



Post pisałem o północy i byłem wyczerpany. Zjadłem kilka liter i tak wyszło. No ale idiota musi pokazać że jest mądrzejszy... no nie? ;-)

St...........ke

2012-09-02, 12:32
Poj***ny Płód napisał/a:


Najgorsze są lata za panowania PO, powie to każda osoba która po za siedzeniem w necie i braniem kasy od rodziców cos w zyciu robi.



To jeśli za PiS-u żyło się tak świetnie, to po ch*j powtarzali wybory? Dlaczego przegrali? Bo widocznie robili wszystko źle ;)

PrimoRebel

2012-09-02, 12:41
Cała nasza "lewica" jest fe. Wszystkich ich wywalić, bo oni już nic dobrego nie wymyslą, potrzebujemy świeżych umysłów gotowych do ratunku tego państwa, a nie starych dążących do zaopatrzenia tylko i wyłącznie swojej kiermany. Prawica też nie jest najlepsza, ale dużo poglądów JKM mi się podoba

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 12:56
Poj***ny Płód napisał/a:



Najgorsze są lata za panowania PO, powie to każda osoba która po za siedzeniem w necie i braniem kasy od rodziców cos w zyciu robi.

Kolejny głupi 20 latek, co to za wybrakowany rocznik 92? I gdzie pisałem, ze popieram prawice, pseudo inteligentna "istotko".

"to piś to piś", k***a argumenty ludzi od których kiedyś może zależeć kto zostanie prezydentem. To teraz podaj 5 konkretnych argumentów, że za rządów pisu było gorzej niż za rządów po.



Generalnie studiuję i pracuje.
Wiek niema nic do rzeczy dla mnie możesz mieć 50 lat a i tak Ci się kłania czytanie ze zrozumieniem.
Nie nazwałem Cie prawicowcem tylko odniosłem, że twój nik jest adekwatny do twojego bytu.
Jak mogę traktować argumenty poważnie osoby z takim NIKIEM.
W internecie każdy ma 30 lat, firmę, ukończone studia na renomowanej uczelni i wiedzę wszystkich ludzi.
A tak naprawdę osoby o takim niku to są w gimnazjum albo pracują za najniższą krajową.

Ale odbiegam od tematu 5 argumentów i jeden gratis:
- Teczki Macierewicza
- Kontrola prokuratury przez Zbigniewa Z
- Codzienne kłótnie Panów Kaczyńskich z innymi krajami (głównie Rosja i Niemcy) Mało tego kłótnie były o błahostki.
Stosunki dyplomatyczne były fatalne.
- Gnębienie osób o innym wyznaniu przez faworyzowanie katolików. Podatki płacą wszyscy i dlaczego katolicy mają być tymi lepszymi. 90% Polaków jest katolikami, ale na papierze.
Tak naprawdę to jest niewielu.
- Władza kościoła w Państwie, wybryki rydzyka, uległość władzy wobec kościoła.
- PiS w jedną noc obsadził TVP swoimi o innych spółkach państwowych nie wspomnę. Szkoda, że się o tym nie mówi.
BO to co zrobi PO to przy pis to tylko zabawa.

VanHelsingPL napisał/a:



Post pisałem o północy i byłem wyczerpany. Zjadłem kilka liter i tak wyszło. No ale idiota musi pokazać że jest mądrzejszy... no nie? ;-)



hahaha
Bo ja to pisałem o innej godzinie albo jestem wampirem i nie potrzebuję snu.
Słaby argument jak na tą porę.

piernik666

2012-09-02, 13:18
tak PO ma 40% poparcia a wiecie dla czego? bo panstwowa instytucja ktora sie zajmuje tymi badaniami nalezy pod władza.... SZEFA RZADU czyli nikogo innego jak naszego kochanego tuska ;) (jakie to dziwne prawda?) ludzie potrzebuja jakiegos naprawde porządnego jebniecia ze strony naszej kochanej wladzy zeby wyjsc na ulice i zeby go obalic... (sprawa smolenska moim zdaniem byla takim bodzcem) zeby rozgonic cale to ch*jostwo w p*zdu i mowie tu o PO PIS SLD RP itp w polsce potrzeba mlodych wykształconych ludzi na odpowiednich stołkach a nie jak np minister od cyfryzacji co nie umie nawet jebnac sobie k***a formata na kompie... polska obsadza na stolki nie tych ludzi co trzeba oni niszcza kraj bo nie znaja sie na swoich stanowiskach... a sa obsadzani tylko i wylacznie dla tego bo sa kolegami kolegow itp... pozniej sie dziwia ze ludzie sp***alaja za granice i musza podwyzszac podatki itp... ch*ja prawda podatki sie k***a obniza w kryzysie! przyklad prosze bardzo... coca-cola i pepsi (nie pamietam kiedy ale dawno) walczyli o klientów i co wyszlo? coca-cola sprzedawała 170ml swego napoju za jakas cene a pepsi 2x wiecej sprzedawala za ta sama cene... chyba nie musze mowic kto przynosił 2x wiekszy zysk? ;) polska jest rzadzona przed nieudacznikow i tyle....

pieto90

2012-09-02, 13:30
KuroNoTenshi92 napisał/a:


Jak mogę traktować argumenty poważnie osoby z takim NIKIEM.



Ja jebie :homer:

Co ma nick do przekazywanych treści? Weź znajdź mi jakieś logiczne wytłumaczenie. Wolisz- zapakowane gówno w ładny papier z empiku od tabliczki czekolady w siatce z Tesco?

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 13:54
pieto90 napisał/a:



Ja jebie :homer:

Co ma nick do przekazywanych treści? Weź znajdź mi jakieś logiczne wytłumaczenie. Wolisz- zapakowane gówno w ładny papier z empiku od tabliczki czekolady w siatce z Tesco?



To, że ta osoba jest mądra inaczej albo jest po prostu dzieckiem.
Zresztą też się nie popisujesz elokwencją.

pieto90

2012-09-02, 14:07
KuroNoTenshi92 napisał/a:


To, że ta osoba jest mądra inaczej albo jest po prostu dzieckiem.



I na podstawie nicku wysuwasz tak daleko idące wnioski? :shock: gratuluję, sam Zimbardo by ci pewnie pogratulował.


KuroNoTenshi92 napisał/a:


Zresztą też się nie popisujesz elokwencją.



Co ma do mojej jakiejkolwiek wypowiedzi elokwencja? Mogę pisać mądre rzeczy i co jakiś czas wtrącić słowo "ch*j" czy "k***a" prawda? Czy te słowa zmieniają postać rzeczy?
Czy jeśli napiszę: Przyspieszenie – wektorowa wielkość fizyczna wyrażająca zmianę wektora prędkości w czasie, k***a.
Czy to coś zmienia? Nie masz pan argumentów i czepiasz się byle czego, jak rzep psiego ogona 8-)

Pan Mularz

2012-09-02, 14:57
@KuroNoTenshi92
Miernie trollujesz ;-)

dth

2012-09-02, 15:01
Lol, Hamburgery mnie rozpie**alają całkowicie. Obejrzyjcie sobie ten cały 2,5h film o grupie Bilderberga i innych takich, które spotykają się co jakiś czas by decydować o losach świata. Ja się pytam: skoro jest tylu ludzi, którym się to nie podoba, którzy chcieliby ich obalić... to czemu do k***y nędzy nie pie**olną jakąś mocną rakietą w budynek w którym odbywa się spotkanie? Zdechliby wszyscy, a ktoś zostałby bohaterem. Koniec problemu. Takie k***a trudne? W USA nastolatkowie wbiegają do szkół z karabinami i zabijają swoich kolegów, broń jest ogólnodostępna... założę się, że ładunki wybuchowe też można sobie załatwić, albo zrobić samemu. Zrobiłby ktoś wielką i potężną bombę i zrównał całą okolicę z powierzchnią ziemi- koniec problemu.

Nikczemny_Płód

2012-09-02, 15:24
SteelMike napisał/a:



To jeśli za PiS-u żyło się tak świetnie, to po ch*j powtarzali wybory? Dlaczego przegrali? Bo widocznie robili wszystko źle ;)



A to za pisu było świetnie? :shock:

Cytat:


Nie nazwałem Cie prawicowcem tylko odniosłem, że twój nik jest adekwatny do twojego bytu.


I odniosłeś się w tym momencie do mojego poglądu który jak sądze uważasz za prawicowy.

Cytat:


Jak mogę traktować argumenty poważnie osoby z takim NIKIEM.
W internecie każdy ma 30 lat, firmę, ukończone studia na renomowanej uczelni i wiedzę wszystkich ludzi.
A tak naprawdę osoby o takim niku to są w gimnazjum albo pracują za najniższą krajową.


Jaki masz problem z moim nickiem? Jest jaki jest, oceniasz ludzi po nicku, genialnie. Gimnazjum skończyłem dawno, pracuję nie za najniższą, studiuję na renomowanej uczelni. Rozumiem, że jakbym miał nick "ProfesorUJ" to prowadziłbyś bardziej merytoryczną dyskusje?



Cytat:

Ale odbiegam od tematu 5 argumentów i jeden gratis:
- Teczki Macierewicza
- Kontrola prokuratury przez Zbigniewa Z
- Codzienne kłótnie Panów Kaczyńskich z innymi krajami (głównie Rosja i Niemcy) Mało tego kłótnie były o błahostki.
Stosunki dyplomatyczne były fatalne.
- Gnębienie osób o innym wyznaniu przez faworyzowanie katolików. Podatki płacą wszyscy i dlaczego katolicy mają być tymi lepszymi. 90% Polaków jest katolikami, ale na papierze.
Tak naprawdę to jest niewielu.
- Władza kościoła w Państwie, wybryki rydzyka, uległość władzy wobec kościoła.
- PiS w jedną noc obsadził TVP swoimi o innych spółkach państwowych nie wspomnę. Szkoda, że się o tym nie mówi.
BO to co zrobi PO to przy pis to tylko zabawa.



Dobrze, więc mamy te powody i teraz:

1)Teczki do dawna historia, coś co się ciągnie. - Argument żaden.
2)Przeca prokuratura była podległa rządowi od zawsze a za PiSu stała sie... Dodatkowym narzędziem w rządach Kaczyńskich.
3)Pierwszy jak dotąd rozsądny argument ale... Też do niego się odniose.
4)Chyba żartujesz, jaką to władze miał kościół? Zawsze stare baby omamione były przez rydzyka a PiS poprzez kościół zdobył więcej głosów. Kolejny nietrafiony argument.
5) No i 2 argument sensowny.

A teraz zadam pytanie, JAKIE konsekwencje to niesie dla zwykłego małego przedsiębiorcy, czy też pojedynczej jednostki? - Żadne.

Bez znaczenia. Mam podawać czemu rząd PO jest najgorszym rządem od 89 roku czy jednak masz w sobie choć trochę pokory i nie będziesz ślepo bronił swojej partii? Czy lepiej iśc w zakłamanie i robić z siebie błazna? W zasadzie to nie wiem kto głupszy, świadomy wyborca PO czy też wyborca głosujący na PO by pis nie wygrał. o matko :roll:

Ps Nie jestem wyborcą ani pisu ani po.

Cytat:

Słaby argument jak na tą porę.


Tę porę, tę...

Edit:

A i jeszcze argument o gnębieniu... Ojoj a jakże ten pis gnębił muzułmanów, co krzyżami do nich rzucał, ateistów na stosie palił?

Polska TO JEST katolicki kraj, taka nasza historia.

St...........ke

2012-09-02, 15:56
Poj***ny Płód napisał/a:


A to za pisu było świetnie? :shock:



Mówiąc, że rząd PO jest najgorszy, wywnioskowałem, że bardziej podobał się Tobie rząd PiSu i że wtedy było dobrze. Jak tak nie uważasz, to przepraszam.

Poj***ny Płód napisał/a:


Polska TO JEST katolicki kraj, taka nasza historia.



Polska TO JEST świecki kraj. Nie jesteśmy ani państwem wyznaniowym, ani nie mamy religii państwowej. Pogódź się z tym :)

Nikczemny_Płód

2012-09-02, 16:16
Religia - góruje katolicyzm (chrześcijanizm). Więc jesteśmy krajem katolickim i nie ma co tu dyskutować. Oczywiście katolickim tylko z nazwy, bo polacy to chyba najbardziej samemu sobie wrogi naród, jaki ja znam. Choć religii państwowej oczywiście nie mamy.

Jednocześnie mi lata czy nastanie tutaj buddyzm, chrześcijaństwo, byle nie religia opierająca sie na zamachach. Sam do kościoła chodze jedynie w święta BN i Wielkiejnocy, ale jakos ani nie przeszkadza mi krzyż, ani radio maryja, są sobie, niech są, dziury w całym nie szukam.

Cytat:

Mówiąc, że rząd PO jest najgorszy, wywnioskowałem, że bardziej podobał się Tobie rząd PiSu i że wtedy było dobrze. Jak tak nie uważasz, to przepraszam.



Bo rząd PO, obiektywnie patrząc jest gorszy od rządów PiS'u, co nie znaczy, że rządy pisu były super. Nie były i taka jest prawda.

St...........ke

2012-09-02, 16:57
Poj***ny Płód napisał/a:

Religia - góruje katolicyzm (chrześcijanizm). Więc jesteśmy krajem katolickim i nie ma co tu dyskutować. Oczywiście katolickim tylko z nazwy, bo polacy to chyba najbardziej samemu sobie wrogi naród, jaki ja znam. Choć religii państwowej oczywiście nie mamy.



No i mylisz 2 pojęcia, jesteśmy krajem, w którym dominuje katolicyzm, ale to nie równa się z tym, że jesteśmy krajem katolickim.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_wyznaniowe
Przeczytaj i napisz, czy PL to państwo katolickie.