18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O manipulacji

PrimoRebel • 2012-09-01, 22:11
Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat polityki i tego jak bardzo jesteśmy manipulowani. Moim celem jest uświadomienie jak najwiekszej ilosci ludzi. Postanowiłem zebrać wszystkie ciekawsze materiały które znalazłem w internecie i jakoś to rozpowszechnić. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego w jakim społeczeństwie żyją, co sie z nimi robi i jak sie ich wykorzystuje. Prawda jest taka, że gdyby wmówić ludziom że potrzebują ochrony przed "terrorystami" to choćby vat wynosił 50 % i tak wszyscy by sie na to zgadzali.
Na sam początek zamieszczam krótkie filmiki


Cejrowski o ludziach którzy są u władzy, chociaż nie powinni.


A teraz o obietnicach naszego teraźniejszego rządu


Kilka słów o UE, "początku końca"?


Korwin w dyskusji z jednym z posłów na temat Unii



Cejrowski w kilku słowach o Unii


Nasz kochany prezydent wyśmiany


Kilka słów o Libii i o tym jak to wyglądało a co my widzielismy. Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale z wszystkim innym się pokrywa, więc coś w tym musi być.
http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785.htm?highlight=libia

Cejrowski razem z JKM w ciekawej dyskusji



Powtórzone niektóre słowa z poprzednich filmików, ale piosenka big cyc na koniec świetnie pokazuje nasz rząd.


Zdrowa reakcja na kłamstwa jednego z posłów PO


Przedostatni, który wiekszość sadoli już pewnie widziała, dobrze zmontowany filmik
http://www.sadistic.pl/do-prostego-czlowieka-vt128746.htm


najdłuższy materiał zawierający bardzo dużo moim zdaniem faktów. Film trwa 2,5 h więc dla wytrwałych :) .
Jest to
" Wezwanie do przebudzenia" - można go znaleźć na youtube

Niestety nie mogę go wstawić bo jest dłuższy niż 20 min. zapraszam do samodzielnego przestudiowania

Spróbujcie to jakoś rozprowadzić po internecie, zeby kazdy to ujrzał.
PrimoRebel

Сусанна

2012-09-02, 01:28
Ludzie ogarnijcie się bedziecie słuchać kolesia z Jezusem na koszulce i homofoba :roll: . Cejrowski moze jest świetnym podróżnikiem ale nienawidze jego pogladow politycznych . Ja na przykład jestem zadowolona z prezydenta .Moze mial kilka wpadek ale pieknie sie prezentuje na zywo bo widzialam sama . Tuska w szczegolnosci nie lubie ale prosze was tylko nie PIS I JKM :evil:

Loaloa

2012-09-02, 01:28
Cudownie! Wystarczy pierdnąć, żeby się polactwo - prawactwo zleciało jak muchy do gówna. Zwolennicy partii prawicowo - oszołomskiej plują na rządzącą partię prawicowo - cyniczną, że są waleni w dupska bez wazeliny przez rudego premiera - volskdojcza. Aha, żeby było śmieszniej sfrustrowane prawactwo pogubione w swoich rozterkach umownie nazywa swoich wrogów i wyimaginowanych ciemiężców lewakami, tudzież czerwoną hołotą i pragnie powywieszać ich na latarniach. Nic z tego. Takiego ch*ja! Wasz jedyny bunt będzie się objawiał desparackim tłuczeniem w klawiaturę i wylewaniem swoich żalów nawet na forach wędkarskich i kulinarnych. Będziecie kwilić i płacić po siedem, osiem, dziesięć złociszy za litr benzyny i modlić się do swojego wszechniemogącego bożka, żeby zły Tusk nie przypie**olił kolejnego podatku. Niektórym z was się uda - znajdą przyzwoitą pracę w Polsce albo za granicą, ale od tego momentu przypniecie im łatkę zdrajcy, cwaniaczka, którego należy zgnoić, bo żadnemu brudasowi nie może się lepiej powodzić niż wam - prawdziwym polaczkom.

Sadistic to fajna strona. Wchodzę sobie na harda i oglądam wypływające mózgi i flaki. Jak już mózgi mi się znudzą znajduję temat polityczno - patriotyczno - religijny i napawam się szumem myśli niedoj***nych.

zielak300

2012-09-02, 02:04
Ja sobie świruje pawiana na uczelni w stanach. Mieszkam ze starymi, bulą mi za wszystko. MAM WYj***nE NA SYTUACJE W PL. A wy widzę na ostro spinacie dupska. Gardzę wami biedacy.

Сусанна

2012-09-02, 02:20
zielak300, to po jaki ch*j dodales tutaj post . Widać ,że jesteś przesiąknięty hameryką . Dobra rada lepiej tam zostań pacanie i nie wracaj do Polski :->

Pan Mularz

2012-09-02, 02:31
KuroNoTenshi92 napisał/a:

Dlaczego ktoś mający inne zdanie niż Korwin, nazywany jest lewakiem?



Bo często jest lewakiem.

KuroNoTenshi92 napisał/a:


Dlaczego zwolennicy prawicy nacechowali pejoratywnie słowo lewica?



Dlatego, że synonimy słowa złodziej i idiota mają negatywny wydźwięk.

KuroNoTenshi92 napisał/a:

Przeglądam sobie strony internetowe i jak ktoś się nie zgodzi z Korwinem to prawicowcy piszą komentarze typu: tvn mózg ci wyżarł, to przez takich lewaków, za dużo GW i generalnie większość przekleństw adresowana bezpośrednio do autora.



Przeglądam sobie strony internetowe i jak ktoś się nie zgodzi z Korwinem, to bez uzasadnienia nazywa go idiotą.

KuroNoTenshi92 napisał/a:

Prawda jest taka PRAWICO, że większość pOsłów w sejmie jest prawicowych i ten sejmie jest do kitu.



Jesteś pewien? Zastanów się dobrze. Dałbyś sobie za to rękę uciąć?

KuroNoTenshi92 napisał/a:

DO ADMINA LUB MODA

JESTEM ZA USUWANIEM TAKICH MATERIAŁÓW, TO JEST PO PROSTU TROLLING.
ZWOLENNICY KORWINA WYLEWAJĄ SZAMBO NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH.
Czy to jest sadistic czy serwis poświęcony wyzywaniu się na wzajem?



Szeryfie, daj ludziom podyskutować i sprawdź znaczenie słowa trolling.
Za pisanie z Caps lockiem warn się należy.

KuroNoTenshi92 napisał/a:


LOL pierwsze zdanie jest bezsensu (gramatyka i polszczyzna niszczy)
Drugie tak samo :D To o masonerii i żydach mogłeś darować.



Sam też nie świecisz przykładem :-D

KuroNoTenshi92 napisał/a:


Głupota nie zna granic ja wiem.



Wierzę ci na słowo ;-)

KuroNoTenshi92 napisał/a:


Jeśli masz pretensję o liczbę debili to czemu poszerzasz grono?



Oj ta hipokryzja...


Сусанна napisał/a:

Ludzie ogarnijcie się bedziecie słuchać kolesia z Jezusem na koszulce i homofoba :roll: . Cejrowski moze jest świetnym podróżnikiem ale nienawidze jego pogladow politycznych . Ja na przykład jestem zadowolona z prezydenta .Moze mial kilka wpadek ale pieknie sie prezentuje na zywo bo widzialam sama . Tuska w szczegolnosci nie lubie ale prosze was tylko nie PIS I JKM :evil:



JKM nie jest homofobem, ale wydaje mi się, że Ty możesz mieć fobie związaną z religią katolicką. Przyganiał kocioł garnkowi?

Loaloa napisał/a:

Cudownie! Wystarczy pierdnąć, żeby się polactwo - prawactwo zleciało jak muchy do gówna. Zwolennicy partii prawicowo - oszołomskiej plują na rządzącą partię prawicowo - cyniczną, że są waleni w dupska bez wazeliny przez rudego premiera - volskdojcza. Aha, żeby było śmieszniej...



Już jest wystarczająco śmiesznie. Nie pisz więcej, bo mnie już brzuch boli :D

Dawajcie więcej takich tematów. Ubaw co niemiara.

t0malson

2012-09-02, 02:35
Cejrowski, prawdziwy polak się znalazł - każdego patriotyzmu nauczy, a sam nawet nie ma polskiego obywatelstwa, bo za granicą są niższe podatki.


Typowa polska cecha - hipokryzja.

Pan Mularz

2012-09-02, 02:46
t0malson napisał/a:

Cejrowski, prawdziwy polak się znalazł - każdego patriotyzmu nauczy, a sam nawet nie ma polskiego obywatelstwa, bo za granicą są niższe podatki.


Typowa polska cecha - hipokryzja.



Płacenie podatków, to nie jest patriotyzm.
Po za tym nie widziałem, aby on mówił coś o patriotyzmie, ale może przeoczyłem.

Ps. Z tego co mi wiadomo on ma podwójne obywatelstwo.

McMenel

2012-09-02, 09:09
Cejrowski to pała wygląda mi na pedała. A tak szczerze powoływanie się na jakiekolwiek wypowiedzi tego idioty który jest równie zindoktrynowany co jego przeciwnicy polityczni czy ideowi jest wyrazem miałkości intelektualnej. To jak powoływać się na koran aby potwierdzić iż biblia jest idiotyczna.

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 10:06
Pan Mularz z dumą Ci wręczam order idioty.
Przez takich głąbów jak ty prawica też jest nacechowana negatywnie.
Oszołomy korowina, gówniarze, napaleńcy, narwańcy, ortodoksi, rasiści, matoły itp

Wystarczy spojrzeć na Nową Prawice, ONR i PiS.
Ładny obraz Prawicy :D Szkoda, że Hitler o was zapomniał.
Albo was zostawił w spokoju bo wasze poglądy i działania są destrukcyjne dla narodu Polskiego.

Powiedz mi co dobrego w Polsce zrobiła Nowa Prawica?
Daj mi namacalny dowód!
Bo na razie to Korwin więcej wody leje niż Tusk.
Co takiego zrobiła NP w Polsce? Tacy patrioci jesteście?
Bo wy nic nie zrobiliście!!!

Ja robię i nie jestem lewakiem ani prawicowcem.
Uczę się i pracuje BO wiem, że w najgorszym przypadku jeden mądry neutralizuje jednego idiotę.
Mogę być dumny z tego, że blokuje wam dojście do władzy.
Poczytaj sobie historię świata i się dowiesz, że rządy fanatyków zawsze upadają i cierpią na tym niewinni obywatel.
Ja nie mogę pozwolić by taki Kaczyński, Cejrowski i Korwin zrobili z PL zaścianek europy.
Bo w tym kraju będą żyć moje dzieci!
Ciekawa jak się troszczy NP o przyszłe pokolenia bo narazie woli wyzywać rządzących.

Nikczemny_Płód

2012-09-02, 10:31
Cytat:

Ludzie ogarnijcie się bedziecie słuchać kolesia z Jezusem na koszulce i homofoba :roll: . Cejrowski moze jest świetnym podróżnikiem ale nienawidze jego pogladow politycznych . Ja na przykład jestem zadowolona z prezydenta .Moze mial kilka wpadek ale pieknie sie prezentuje na zywo bo widzialam sama . Tuska w szczegolnosci nie lubie ale prosze was tylko nie PIS I JKM



Ja pie**ole, masz 20 lat a umysl 12 latki i przykre jest to, że tacy ludzie maja prawo glosu, JKM mówi o menelach, oni nie sa groźni bo nie głosują.

Koleś z Jezusem na koszulce... Owszem mózg wyprany przez religie ale do ch*ja co to ma do polityki? Wiesz ilu świetnych ludzi wierzyło w różne głupoty? Argument z dupy. Najlepszym przykładem na to jak głupiutka jesteś jest pogrubione zdanie. No k***a co z tego, że on sie prezentuje pięknie na żywo?! :lol: A k***a ekskluzywna pieknie sie nie prezentuje? Wypachniona, zadbana, atrakcyjnie ubrana ale to k***a :lol: Prawdopodobnie po za ujeżdżaniem bogatego bolca niewiele potrafi. Z Bronkiem jest ten kłopot, ze może i to dobry chłop ale rządzi nim ten pindol tusk.


Cytat:

Powiedz mi co dobrego w Polsce zrobiła Nowa Prawica?
Daj mi namacalny dowód!
Bo na razie to Korwin więcej wody leje niż Tusk.
Co takiego zrobiła NP w Polsce? Tacy patrioci jesteście?
Bo wy nic nie zrobiliście!!!



Jesteś... ............. .............. ..........., wstaw sobie w kropeczki co tam chcesz, ja mam za dużo warnów. No k***a pytanie oto co robiła prawica to jak pytanie co nam powiedziała niemowa, nie zrobili nic bo nie maja władzy.


Dla mnie podział na prawice i lewice jest po prostu debilizmem, co to k***a, nie moge wierzyć w Boga a jednocześnie chcieć by kobieta zasiadała w rządzie?

k***a krytykujecie a sami nie wiecie co, czym jest lewica a czym prawica, nie rozróżniacie podziału na skrajności ani na poglądy mieszane. Korwin już jest skrajnym prawicowcem ale wiele spostrzeżeń jak i pomysłów ma cholernie trafnych.

Prawda jest taka, ze dopóki mądrzy naprawdę mądrzy ludzie nie zasiądą w rządzie to ch*ja z tego będzie i przez mądrych nie mam na myśli profesora jakiejś uczelni, bo taka osoba często jest oderwana od rzeczywistości, chodzi o osobe mądrą życiowo, spostrzegawczą z analitycznym umysłem.

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 10:42
Poj***ny Płód napisał/a:



Ja pie**ole, masz 20 lat a umysl 12 latki i przykre jest to, że tacy ludzie maja prawo glosu, JKM mówi o menelach, oni nie sa groźni bo nie głosują.

Koleś z Jezusem na koszulce... Owszem mózg wyprany przez religie ale do ch*ja co to ma do polityki? Wiesz ilu świetnych ludzi wierzyło w różne głupoty? Argument z dupy. Najlepszym przykładem na to jak głupiutka jesteś jest pogrubione zdanie. No k***a co z tego, że on sie prezentuje pięknie na żywo?! :lol: A k***a ekskluzywna pieknie sie nie prezentuje? Wypachniona, zadbana, atrakcyjnie ubrana ale to k***a :lol: Prawdopodobnie po za ujeżdżaniem bogatego bolca niewiele potrafi. Z Bronkiem jest ten kłopot, ze może i to dobry chłop ale rządzi nim ten pindol tusk.




Jesteś... ............. .............. ..........., wstaw sobie w kropeczki co tam chcesz, ja mam za dużo warnów. No k***a pytanie oto co robiła prawica to jak pytanie co nam powiedziała niemowa, nie zrobili nic bo nie maja władzy.


Dla mnie podział na prawice i lewice jest po prostu debilizmem, co to k***a, nie moge wierzyć w Boga a jednocześnie chcieć by kobieta zasiadała w rządzie?

k***a krytykujecie a sami nie wiecie co, czym jest lewica a czym prawica, nie rozróżniacie podziału na skrajności ani na poglądy mieszane. Korwin już jest skrajnym prawicowcem ale wiele spostrzeżeń jak i pomysłów ma cholernie trafnych.

Prawda jest taka, ze dopóki mądrzy naprawdę mądrzy ludzie nie zasiądą w rządzie to ch*ja z tego będzie i przez mądrych nie mam na myśli profesora jakiejś uczelni, bo taka osoba często jest oderwana od rzeczywistości, chodzi o osobe mądrą życiowo, spostrzegawczą z analitycznym umysłem.



Twój nik mówi o tobie wszystko, co do władzy prawicy.
To PiS był u władzy i to były najgorsze dwa lata w PL po 89.

bonCziki

2012-09-02, 10:59
a ja proponuje gdzies dwa miesiace przed wyborami zebrac te wszystkie wpadki rzadu tuska i wydrukowac je na jakims duzym plakacie i porozwieszac po miastach, moze wtedy by luidzie sobie przypomnieli i sie ogarneli dokad zmierza nie swiat tylko Polska, tylko kto sie tego podejmie w kazdym miescie albo chociaz w kilku, moze i by taka akcja trafila do netu czy do telewizji,ech..

PrimoRebel

2012-09-02, 11:29
bonCziki napisał/a:

a ja proponuje gdzies dwa miesiace przed wyborami zebrac te wszystkie wpadki rzadu tuska i wydrukowac je na jakims duzym plakacie i porozwieszac po miastach, moze wtedy by luidzie sobie przypomnieli i sie ogarneli dokad zmierza nie swiat tylko Polska, tylko kto sie tego podejmie w kazdym miescie albo chociaz w kilku, moze i by taka akcja trafila do netu czy do telewizji,ech..



Pomysł nie jest zły.
Jakby każdy z sadoli czyms takim w swoim miescie sie zajął to może i coś by z tego wyszło

bach

2012-09-02, 11:58
KuroNoTenshi92 napisał/a:

Ja robię i nie jestem lewakiem ani prawicowcem.
Uczę się i pracuje BO wiem, że w najgorszym przypadku jeden mądry neutralizuje jednego idiotę.



mondryś, jak maćkuf kot, świeczkę zjadł i po ciemku siedział :-/

Nikczemny_Płód

2012-09-02, 12:18
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Twój nik mówi o tobie wszystko, co do władzy prawicy.
To PiS był u władzy i to były najgorsze dwa lata w PL po 89.



Najgorsze są lata za panowania PO, powie to każda osoba która po za siedzeniem w necie i braniem kasy od rodziców cos w zyciu robi.

Kolejny głupi 20 latek, co to za wybrakowany rocznik 92? I gdzie pisałem, ze popieram prawice, pseudo inteligentna "istotko".

"to piś to piś", k***a argumenty ludzi od których kiedyś może zależeć kto zostanie prezydentem. To teraz podaj 5 konkretnych argumentów, że za rządów pisu było gorzej niż za rządów po.