18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O manipulacji

PrimoRebel • 2012-09-01, 22:11
Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat polityki i tego jak bardzo jesteśmy manipulowani. Moim celem jest uświadomienie jak najwiekszej ilosci ludzi. Postanowiłem zebrać wszystkie ciekawsze materiały które znalazłem w internecie i jakoś to rozpowszechnić. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego w jakim społeczeństwie żyją, co sie z nimi robi i jak sie ich wykorzystuje. Prawda jest taka, że gdyby wmówić ludziom że potrzebują ochrony przed "terrorystami" to choćby vat wynosił 50 % i tak wszyscy by sie na to zgadzali.
Na sam początek zamieszczam krótkie filmiki


Cejrowski o ludziach którzy są u władzy, chociaż nie powinni.


A teraz o obietnicach naszego teraźniejszego rządu


Kilka słów o UE, "początku końca"?


Korwin w dyskusji z jednym z posłów na temat Unii



Cejrowski w kilku słowach o Unii


Nasz kochany prezydent wyśmiany


Kilka słów o Libii i o tym jak to wyglądało a co my widzielismy. Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale z wszystkim innym się pokrywa, więc coś w tym musi być.
http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785.htm?highlight=libia

Cejrowski razem z JKM w ciekawej dyskusji



Powtórzone niektóre słowa z poprzednich filmików, ale piosenka big cyc na koniec świetnie pokazuje nasz rząd.


Zdrowa reakcja na kłamstwa jednego z posłów PO


Przedostatni, który wiekszość sadoli już pewnie widziała, dobrze zmontowany filmik
http://www.sadistic.pl/do-prostego-czlowieka-vt128746.htm


najdłuższy materiał zawierający bardzo dużo moim zdaniem faktów. Film trwa 2,5 h więc dla wytrwałych :) .
Jest to
" Wezwanie do przebudzenia" - można go znaleźć na youtube

Niestety nie mogę go wstawić bo jest dłuższy niż 20 min. zapraszam do samodzielnego przestudiowania

Spróbujcie to jakoś rozprowadzić po internecie, zeby kazdy to ujrzał.
PrimoRebel

bach

2012-09-02, 00:35
PrimoRebel napisał/a:

całkiem dobrze rewolucja w obalaniu władzy wychodzi



ciekawe k***a, jak mi to wytłumaczysz:

Cytat:

Rewolucja (z wczesnośredniowiecznej łaciny revolutio – przewrót) – znacząca zmiana, która zazwyczaj zachodzi w stosunkowo krótkim okresie.
Różnie definiowane rewolucje wybuchały w całej historii ludzkości. Różnią się one w zależności od ilości ich członków (rewolucjonistów), środków przez nich stosowanych, czasu trwania, ideologii motywacyjnej, i różnych innych aspektów. Rewolucja może być spowodowana zmianą społeczno-polityczną zachodzącą w społeczno-politycznych instytucjach lub znaczną zmianą kulturową i ekonomiczną.
Debaty naukowe o tym co jest uważane za rewolucję a co nie, skupiają się na kilku kwestiach. Wczesne badania rewolucji w szczególności analizowały wydarzenia w historii Europy z psychologicznego punktu widzenia. Wkrótce pojawiły się jednak nowe teorie, które wyjaśniały wydarzenia dotyczące całego świata i opierały się na innych naukach społecznych takich jak: socjologia i politologia. Kilka pokoleń naukowców stworzyło wiele konkurencyjnych teorii rewolucji stopniowo zwiększając naszą wiedzę na temat tego złożonego zjawiska.


stery_srh

2012-09-02, 00:35
adriangold napisał/a:

Nie oglądam telewizji, nie czytam gazet. Nie jestem manipulowany :)



Co nie zmienia faktu, że jesteś j***ny. ;-)

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 00:37
Dlaczego ktoś mający inne zdanie niż Korwin, nazywany jest lewakiem?
Dlaczego zwolennicy prawicy nacechowali pejoratywnie słowo lewica?

TVN to nie jest rzetelna telewizja.
Powinni emitować screeny komentarzy zwolenników JKM, PiS i NP.

Przeglądam sobie strony internetowe i jak ktoś się nie zgodzi z Korwinem to prawicowcy piszą komentarze typu: tvn mózg ci wyżarł, to przez takich lewaków, za dużo GW i generalnie większość przekleństw adresowana bezpośrednio do autora.

Prawda jest taka PRAWICO, że większość pOsłów w sejmie jest prawicowych i ten sejmie jest do kitu.
Prawdą jest też fakt, iż tylko niedorajdy dowartościowują się obrażając innych.

Zihat1

2012-09-02, 00:39
@Pieto90 po ma poparcie bo ludzie są ogłupiani przez media tak jak mówisz ,ale nie można rzec ,że media są wszystkiemu winne , dostęp do informacji ,prawdziwych informacji tych które wyjawiają prawdę o rządzie czy ewidentnych przekrętach platformy obywatelskiej jest ,chociaż utrudniony ,ale ten kogo to interesuje znajdzie je . Problem w tym ,że większość Polaków nie chce się interesować problemami państwa ,chcą po pracy przyjść do domu włączyć tv i obejrzeć jakiś głupkowaty program i ewentualnie posłuchać wiadomości , w których po raz kolejny będą gadać o tym ,że nad jakieś miasto w USA nadciąga kolejny huragan . Wysłuchają przy tym jakiegoś matoła który przedstawi informację ,że tusk robi kolejne reformy , że zwalcza handel np.dopalaczami ,że Polska na tle europy opływa mlekiem i miodem . Przeciętny Polak nie zweryfikuje informacji , nie zwróci uwagi na to ,że są to tematy zastępcze (często też zawierające stek kłamstw) mające odwrócić jego uwagę od tematów mogących obciążać nieudolny rząd , który zamiast wspomóc kraj ,wykorzystuje go w celu osobistych korzyści majątkowych ile się tylko da . Niestety większość Polaków naiwnie chwyta takie informacje to i potem taki tusk i jego spółka mają wysokie notowania , ale w końcu gdyby wszyscy byli mądrzy to świat (prawdopodobnie) byłby lepszy .
Kto choć trochę szukał prawdy to po pierwszym roku rządów platformy mógł patrzeć na nich z obrzydzeniem , część ludzi obudziła się kiedy tusk kilkakroć poszerzył deficyt budżetowy państwa ,kiedy zaczęli tracić pracę ,kiedy podatki wzrosły ,kiedy ceny żywności ,benzyna ,prąd i wszelkie inne się znacząco podniosły . Ale doprawdy zadziwiająca jest głupota tych ,którzy uparcie nadal na nich głosują . Nie wiem czy to naiwność w kolejną tuskową propagandę,że niby wzrost cen ma wypełnić dziurę budżetową , bo gdyby miały te pieniądze być przeznaczane na ten cel , nie szły by jako wynagrodzenia (ciekawe za co ? ) dla polityków akurat platformy . Czy to być może hipokratyczne podejście ,że nie ma na kogo innego głosować ? Prawda jest taka ,że ktokolwiek inny będzie lepszym kandydatem , a jeśli nawet nie to warto zaryzykować , po co tkwić w jednym gó*nie , gdzie pasożyty chcą się nachapać ile wejdzie ,kosztem Polski i Polaków .
tusk sprzedał już część naszej gospodarki , fundamentów dzięki którym mogliśmy rzeczywiście próbować łatać nasz budżet , teraz zabrał się za zasoby , po co czekać aż sprzeda całą resztę ?
Zły rząd to nie rząd który popełnia błędy , ale rząd który popełnia je i dodatkowo nie podejmuje żadnych decyzji mających na celu polepszenie sytuacji w kraju , taki rząd to właśnie platforma obywatelska na którą głosuje większość społeczeństwa .

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 00:40
NP popisuje się znajomością obelg. BRAWO

bach

2012-09-02, 00:44
wyjebmy obecnych, poprzyjmy Korwina, jak się nie wywiąże, to go powiesimy wraz z jego rodziną :-P

PrimoRebel

2012-09-02, 00:45
bach napisał/a:



ciekawe k***a, jak mi to wytłumaczysz:


ok to nie znam przepisu na obalenie władzy

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 00:50
DO ADMINA LUB MODA

JESTEM ZA USUWANIEM TAKICH MATERIAŁÓW, TO JEST PO PROSTU TROLLING.
ZWOLENNICY KORWINA WYLEWAJĄ SZAMBO NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH.
Czy to jest sadistic czy serwis poświęcony wyzywaniu się na wzajem?

pieto90

2012-09-02, 00:53
@Zihat1, ależ absolutnie się z tobą zgadzam. Ludzie nie poszukują informacji i nie weryfikują, owszem, wygodniej jest włączyć tv i mieć podaną papkę na talerzu. Wina leży po obu stronach: obywateli i telewizji z władzą. Ci pierwsi nie chcą się interesować losami tego kraju, sam studiuję i widzę to wśród rówieśników (studia). Na grupę 30 osób może ze 3-4 mają jakiekolwiek pojęcie o tym co się dzieje, reszta to chłopaki dla których głównym tematem jest jakie piwo wypić, lub kogo by tu wydupczyć, zaś dla dziewczyn najistotniejsze jest co będzie w nowym odcinku lekkostroniczych. Ci drudzy to kreatorzy opinii na potrzeby władzy.

"Nie wiem czy to naiwność w kolejną tuskową propagandę,że niby wzrost cen ma wypełnić dziurę budżetową , bo gdyby miały te pieniądze być przeznaczane na ten cel , nie szły by jako wynagrodzenia (ciekawe za co ? ) dla polityków akurat platformy ." ---> wzrost cen z czasie kryzysu nigdy nie niesie nic dobrego, jest to tylko pretekst, aby mydlić ludziom oczy i ciągnąć hajs dla siebie. Jeśli podnosimy podatki to i konsumpcja spada, więc i obrót jest mniejszy. Całkowicie w tym temacie popieram JKM, że w czasie kryzysu należy podatki obniżać, aby tej gospodarki nie hamować, żeby ludzie jednak napędzali przemysł, czy usługi.

PS: nie stawiaj spacji jak kończysz zdanie przed kropką.

bach

2012-09-02, 00:53
PrimoRebel napisał/a:


ok to nie znam przepisu na obalenie władzy



trzeba zorganizować ustawki skierowane w decydentów, policję i urzędników, dobrze skoordynowane działania są w stanie odnieść efekt, było by dobrze utrudnić komunikację, jakąś dywersję może w celu odwrócenia uwagi i powołujemy nowy rząd, bez żadnych wyborów, na takie pierdoły szkoda czasu i kasy 8-)

VanHelsingPL

2012-09-02, 00:54
KuroNoTenshi92 napisał/a:

DO ADMINA LUB MODA

JESTEM ZA USUWANIEM TAKICH MATERIAŁÓW, TO JEST PO PROSTU TROLLING.
ZWOLENNICY KORWINA WYLEWAJĄ SZAMBO NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH.
Czy to jest sadistic czy serwis poświęcony wyzywaniu się na wzajem?



:homer: :homer: :homer:


Ja tu już nawet nie komentuje takich materiału a o wstawieniu nie wspomnę. Za dużo debili... nie wytłumaczy się że władza r*cha wszystkich na wszystkim + masoneria i żydzi...

PrimoRebel

2012-09-02, 00:57
Nie jestem niczyim zwolennikiem, nie mowie że podoba mi sie plan wyborczy JKM, pokazuje przez niego co zlego jest w naszym rzadzie który jest obecnie...

KuroNoTenshi92

2012-09-02, 01:03
VanHelsingPL napisał/a:



:homer: :homer: :homer:


Ja tu już nawet nie komentuje takich materiału a o wstawieniu nie wspomnę. Za dużo debili... nie wytłumaczy się że władza r*cha wszystkich na wszystkim + masoneria i żydzi...



LOL pierwsze zdanie jest bezsensu (gramatyka i polszczyzna niszczy)
Drugie tak samo :D To o masonerii i żydach mogłeś darować.
Głupota nie zna granic ja wiem.
Co do władzy, znajdź mi taki kraj gdzie władza jest ok względem obywateli.
TAKIEGO KRAJU NIEMA.
Jeśli masz pretensję o liczbę debili to czemu poszerzasz grono?

dth

2012-09-02, 01:14
Haha, nie wiem czy zwróciliście uwagę na programowanie odbiorców przez telewizję w tym filmiku z Korwinem i JąkającymSięPolitykiem. Po lewej stronie zielone "tak" (u pana DrugiegoPolityka), po prawej stronie czerwone "nie" (u Korwina). Dlaczego od razu z góry ustalają jaka jest prawidłowa odpowiedź i zaznaczają ją na zielono? :D Wszystkich nie oglądałem, komentarzy też nie czytałem, bo późno, a zmęczony jestem. Jeśli ktoś już na to zwrócił uwagę to przepraszam ; P

Mystyk

2012-09-02, 01:27
"Jeszcze Polska wtedy żyła, gdy za nią ginęli " - J.Kaczmarski - "Tradycja"