18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O manipulacji

PrimoRebel • 2012-09-01, 22:11
Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat polityki i tego jak bardzo jesteśmy manipulowani. Moim celem jest uświadomienie jak najwiekszej ilosci ludzi. Postanowiłem zebrać wszystkie ciekawsze materiały które znalazłem w internecie i jakoś to rozpowszechnić. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego w jakim społeczeństwie żyją, co sie z nimi robi i jak sie ich wykorzystuje. Prawda jest taka, że gdyby wmówić ludziom że potrzebują ochrony przed "terrorystami" to choćby vat wynosił 50 % i tak wszyscy by sie na to zgadzali.
Na sam początek zamieszczam krótkie filmiki


Cejrowski o ludziach którzy są u władzy, chociaż nie powinni.


A teraz o obietnicach naszego teraźniejszego rządu


Kilka słów o UE, "początku końca"?


Korwin w dyskusji z jednym z posłów na temat Unii



Cejrowski w kilku słowach o Unii


Nasz kochany prezydent wyśmiany


Kilka słów o Libii i o tym jak to wyglądało a co my widzielismy. Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale z wszystkim innym się pokrywa, więc coś w tym musi być.
http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785.htm?highlight=libia

Cejrowski razem z JKM w ciekawej dyskusji



Powtórzone niektóre słowa z poprzednich filmików, ale piosenka big cyc na koniec świetnie pokazuje nasz rząd.


Zdrowa reakcja na kłamstwa jednego z posłów PO


Przedostatni, który wiekszość sadoli już pewnie widziała, dobrze zmontowany filmik
http://www.sadistic.pl/do-prostego-czlowieka-vt128746.htm


najdłuższy materiał zawierający bardzo dużo moim zdaniem faktów. Film trwa 2,5 h więc dla wytrwałych :) .
Jest to
" Wezwanie do przebudzenia" - można go znaleźć na youtube

Niestety nie mogę go wstawić bo jest dłuższy niż 20 min. zapraszam do samodzielnego przestudiowania

Spróbujcie to jakoś rozprowadzić po internecie, zeby kazdy to ujrzał.
PrimoRebel

DarkBolo

2012-09-01, 23:34
Cejrowski zajebisty. Wiadomo, że jest za PiSorami, czego nie popieram, ale chłop ma gadane.
Jego wypowiedź co do Tuska jest ciekawa, i ma rację.
Nie popieram PiSu, ale co do obietnic Tuska zgadzam się w 100% z Panem Cejrowskim.
Piwo Leci za dobrą wstawkę.

kamil_0000

2012-09-01, 23:35
Mój pierwszy i prawdopodobnie ostatni komentarz: Zabić kłamcę Tuska!!!

DarkOzzy

2012-09-01, 23:42
Świetny temat,ale to od dawna oczywista oczywistość. W tym momencie chyba każdy wie że jesteśmy ogłupiani i tak jak napisałeś manipulowani,szkoda tylko że tak mało osób to obchodzi i nie starają się zagłębić w tym temacie.

Karlo10

2012-09-01, 23:42
Mógłbyś podać źródło filmów z JKM? Chętnie bym posłuchał, ale na yt ciężko znaleźć.

thewhitestar

2012-09-01, 23:44
k***a filmiki od TVP, TVNu, Polsatu i Superstacji. A i tak wszyscy oszołomi popierający te treści będą krzyczeć że te stacje są stronnicze...

AxesPL

2012-09-01, 23:44
Brawo! Nie tylko za chęć ukazania prawdy ale za samą chęć wstawienia tego na sadola! Ja sam obejrzałem już wcześniej prawie każdy film, ale nie potrafiłem się zmotywowac i takie coś stworzyć. Polacy otwórzcie oczy i przekażcie to dalej!

xts

2012-09-01, 23:49
w ch*j tutaj manipulacji (np wyśmiany prezydent) ale jkm i cejrowski owns

PrimoRebel

2012-09-01, 23:49
thewhitestar napisał/a:

k***a filmiki od TVP, TVNu, Polsatu i Superstacji. A i tak wszyscy oszołomi popierający te treści będą krzyczeć że te stacje są stronnicze...



Ok, ale w większości te stacje modyfikują wywiady, bądź też unikają niewygodnych tematów, poszukaj w internecie na pewno znajdziesz, nie segregowalem wszystkiego co znalazłem. Zająłem się tylko tym, ale podczas przeglądania znalazłem dużo filmików pokazujących w jaki sposób są zmieniane niektóre treści albo urywane niewygodne tematy. Przypominam o filmie umieszczonym na koncu tego zbioru. Tam jest dużo informacji takze w tym temacie :) )

Dupa_Zza_Krzaka

2012-09-02, 00:15
Nie oglądam telewizji, nie czytam gazet. Nie jestem manipulowany :)

mozz87

2012-09-02, 00:19
co do pierwszego filmiku i zawołania "wszystkich won". Każdy biurokrata, czyli w tym przykładzie sędziowie, są na usługach systemu który w danym momencie obowiązuje w państwie. Czy jest to system komunistyczny czy demokratyczny nie powinien robić żadnej różnicy. Jeśli ktoś wykonuje swoja prace dobrze w jednym systemie świetnie odnajdzie się tez i w innym, nawet jeśli byłby to diametralnie inny system. Biurokrata nigdy nie będzie kwestionował systemy któremu podlega, byłoby to czystą głupotą podążając rozumowaniem "nie gryźć reki która cie karmi".

bach

2012-09-02, 00:30
tak się zastanawiam, w jaki sposób obala się władzę :oops:

bo jak obalić flaszkje, to wim :mrgreen:

Tf4rdy

2012-09-02, 00:31
Ile razy oglądam ten filmik z debaty JKM na temat traktatu lizbońskiego, końcówka zawsze mnie wgniata w fotel. Ze śmiechu. Gorzkiego raczej, bo niestety podsumowuje wszystko co "się dzieje" w TV.

PrimoRebel

2012-09-02, 00:32
całkiem dobrze rewolucja w obalaniu władzy wychodzi

kubal4

2012-09-02, 00:33
@adriangold
czytasz wiadomości w internecie, słyszysz od ludzi, a przede wszystkim żyjesz w Polsce.. chyba. Nasz rząd niestety robi z nami co chce..



Wiecie co jest najśmieszniejsze? i najtragiczniejsze w tym wszystkim? Przypomnijcie sobie, czy były jakieś strajki w sprawie podniesienia podatków? wieku emerytalnego? czy czegokolwiek innego oprócz ACTA? Jak ludzie usłyszeli "zabiorą wam Internet" to od razu polecieli i strajk ... Dlaczego nikt nie strajkuje przeciwko Tuskowi? Tutaj każdy mocny.. w gębie, a właściwie w palcach, napisać każdy potrafi "zabić kłamcę Tuska", cytując któregoś z poprzedników, nie chce mi się sprawdzać niku. Wracając do tematu, nikt nie zorganizuje strajku, takiego, na który przyjdzie kilkaset tysięcy osób, takiego, dzięki któremu coś się zmieni. Mówić, że jest źle, to każdy jeden potrafi, a zrobić coś, żeby było lepiej to ni ma komu. Parafrazując znanego nam dobrze Ferdynanda Kiepskiego zakończę ten komentarz.