18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Łodzi

prosiak43 • 2013-02-16, 10:26
Jak ktoś nie słyszał jeszcze to wklejam.


Dejna

2013-02-16, 10:37
Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.

gressive

2013-02-16, 10:38
To są sk***ysyny, ale szczerze mówiąc podejrzewam, że napastnik miał taki zamiar od wyjścia z domu! Wiecie, ''dawaj komuś wjebiemy''. k***y j***ne, nawet z kobietą wyjść się nie da. Smutne to jest.

AmorPatriae

2013-02-16, 10:41
Kara śmierci. Po prostu kara śmierci.

BongMan

2013-02-16, 10:50
Jak mnie wk***iają takie gnidy, które szukają zaczepki. Wczoraj idę sobie przez osiedle, koło północy, stoi dwóch typów (na oko jednostrzałowcy dla mnie, choć fighter nie jestem), dookoła lata pitbull bez kagańca, a te p*zdy jeszcze za mną krzyczą "ej, cwe*u". k***a jak mi się ciśnienie podniosło. j***ne kozaki bo z psem. Chyba szczyt cioterstwa.

androgenius

2013-02-16, 11:03
@up
Jak nam bongmana zapie**olą to się stąd wyloguję :D
Najgorsze co by Ci mogli zrobić to utopić.











Żartuję. Trezba na harda włazić przecież.

m851

2013-02-16, 11:18
@up ja pie**ole :homer: k***a ogarnijcie się, nie ważne co BongMan napisze, zaraz pojawia się milion postów nie na temat, ani to śmieszne, ani pała od tego nie rośnie, więc na ch*j się jarać?

misiorysio

2013-02-16, 11:20
Na ul. Piotrkowskiej w Łodzi w sobotę ok. godz. 3 został zamordowany 20-letni mężczyzna. Nieznany sprawca zadał mu kilka ciosów ostrym narzędziem.

20-letni mężczyzna wraz z dziewczyną bawili się w nocy z piątku na sobotę w jednej z łódzkich dyskotek przy Piotrkowskiej. Po godz. 2 opuścili dyskotekę i postanowili przejść się Piotrkowską. Wkrótce usiedli na krużganku jednej z kamienic przy Piotrkowskiej niedaleko skrzyżowania z ul. 6 Sierpnia.

Kilka minut przed godz. 3 podeszło do nich dwóch dobrze zbudowanych i elegancko ubranych mężczyzn w wieku ok.


Jeden z mężczyzn zaczepiał dziewczynę i według nieoficjalnych informacji, uderzył ją otwartą dłonią w twarz. Dziewczyna poprosiła mężczyznę o pomoc. 20-latek zaczął gonić mężczyzn, którzy szli w kierunku ul. Mickiewicza. Dogonił ich za skrzyżowaniem z 6 Sierpnia.

Gdy dobiegał do mężczyzn, jeden z nich wyciągnął nóż i z zaskoczenia zaatakował 20-latka. Według nieoficjalnych informacji, młody mężczyzna otrzymał łącznie 9 ciosów nożem w brzuch, plecy, szyję i twarz. Rany były rozległe, mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Chwiejąc się na nogach, 20-latek zrobił jeszcze kilka kroków. Potem upadł na chodnik, tuż przy bramie posesji Piotrkowska 67.

- Całe zajście trwało kilkadziesiąt sekund i nie było poprzedzone bójką - mówi Joanna Kącka, rzeczniczka łódzkiej policji. - Jako pierwszy zauważył je funkcjonariusz obsługujący miejski monitoring, to on wezwał na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli już nagrania z kamer monitoringu miejskiego.

Okoliczności tej tragedii ustala Komenda Miejska Policji w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Łódź-Śródmieście. Policjanci apelują do osób, które około godz. 3 przebywały na ulicy Piotrkowskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą 6-go Sierpnia, o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP pod numerem telefonu 42 665-14-51 (w godz. 8-16), lub całodobowo pod numerami 997 / 112.

źródło:
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/763171,morderstwo-na-piotrkowskiej-w-lodzi-zginal-20-latek-zdjecia,id,t.html


jak dla mnie jest duże prawdopodobieństwo że dziewczyna znała napastników, i z drugiej strony po co ten koles ich gonił? sytuacja przej***na no ale po ch*j gonic 2 karków o 3 w nocy?

longlong7

2013-02-16, 11:56
policja to szyfr, dobrze widać w odbiciu "poloneza" że to ruska mafia

IwanMT

2013-02-16, 12:21
Wielki szacunek dla tego gościa! Świetnie się zachował, ale trafił na sk***ysynów...
Piwo dla niego, a bande debili złapać i dożywocie sk***ysynom!

Fiestas

2013-02-16, 12:22
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.



Albo zginałby zastrzelony własną bronią i niebezpieczni debile mieliby jeszcze jeden pistolet, który użyliby wielokrotnie tej nocy.

sauerps

2013-02-16, 12:55
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.


Ta... albo sami zaczeliby strzelać ;]

Vinewood

2013-02-16, 13:59
Łódź powoli tonie :)

Luis

2013-02-16, 14:00
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.


o k***a dawno nie słyszałam większej głupoty :D a nie pomyślałeś, że jakby można było mieć broń to mogliby zabić i jego i ją ?
i niby jak państwo miałoby zgadnąć kto jest "normalnym" obywatelem, a kto nie. Na słowo? :D

Butter

2013-02-16, 14:01