18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Łodzi

prosiak43 • 2013-02-16, 10:26
Jak ktoś nie słyszał jeszcze to wklejam.


nanab

2013-02-16, 15:34
Gdyby był swobodny dostęp do broni to chłopak nie dostał by nożem tylko kule w łeb.

daniok91

2013-02-16, 15:38
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.



pie**olisz jak połamany. Wystarczy spojrzeć na USA a konkretnie na stany, gdzie broń jest dozwolona. ch*ja by to zmieniło, a było by jeszcze gorzej.
:-/

lufnik1946

2013-02-16, 15:39
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.



Kto? Policja??

Nutaharion

2013-02-16, 15:40
leewang napisał/a:

@gressive skoro broń palna mogłaby być ogólnie dostępna i dozwolona sami napastnicy również mogliby ją wyciągnąć, wtedy mogłoby się zrobić jeszcze bardziej ciekawie...



Ludzie ze wpisami w policyjne kartki pozwolenia by nie mieli a takie bydło na pewno w kartotece figuruje :-)

enjoypoznan napisał/a:

Jak u nas w PL ma być swobodny dostęp do gnata dla wszystkich to ja dziękuje. Znając nasze społeczeństwo to gość ci zalutuje kulkę w piszczel za to ze zająłeś jego miejsce parkingowe które on odgarnął sobie ze śniegu 5 godz temu.


Dziwię się, że jeszcze żyjesz przecież każdy kierowca chce Cie zabić, każda osoba mająca nóż w kuchni też, a w ogóle wychodzisz z domu? Przecież każdy kto ma młotek w domu może go wynieść na dwór i roztrzaskać Ci łepetynę!
Gdyby ludzie chcieli to zabijali by wykałaczkami. Nie każdy jest mordercą, ogarnij się.

Sledziu_w

2013-02-16, 15:50
Bandzior zawsze znajdzie broń; nie ważne, czy to metalowa rura, czy kałasznikow.
k***a, kiedy te ciule w rządzie to wreszcie zrozumieją?
U nas nawet na kastet trzeba mieć pozwolenie.

korinogaro

2013-02-16, 15:59
No weź tu nie pie**olnij na wylew krwi do mózgu jak czytasz takich ciężkich pojebów. Zawsze argument, że jak by było więcej broni to bandyta też mógłby ją mieć... Czy do waszych tępych, ograniczonych czaszek o pojemności łyżeczki do herbaty nie dociera, że teraz jak bandyta chce mieć broń to BĘDZIE JĄ MIAŁ Z NIELEGALNEGO ŹRÓDŁA? Jedynie normalni ludzie mają problem z nabyciem broni?

kolumbiako

2013-02-16, 16:16
Jebniete frajerskie miasto, tez jestem z łodzi. W czwartek taki wpie**ol dostalem za darmo ze wstyd z domu wyjsc. We 3 mnie skopali bo sie k***a nudzilo im czy co nie wiem. Jednego kojarze, chuda dresiarska p*zda, morda mi sie zagoji to bd lapal pedalow. Wiem ze c**y w pojedynke. Pamietajcie najwieksza p*zda najglosniej szczeka, macie okazje scierwo czegos nauczyc to walcie w morde.

lith

2013-02-16, 16:27
Ale z opisu wynika, ze to ten typ gonił karków i ich zaatakował na prośbę jakiejś dziewczyny, która potem nawet policji nie zawiadomiła. Więc jak nie patrzeć to oni go zaj***li broniąc się. Nie wiem jak trzeba być popie**olonym, żeby chcieć dawać teraz takiemu naj***nemu broń, żeby mógł strzelać do wszystkich co sie krzywo na jego laskę spojrzą.

makabrax

2013-02-16, 16:28
"Że jest moralny obowiązek by zapobiec przestępstwu - i że powinno to zostać dokonane poprzez okrzyk "Stój ! Albo znów krzyknę ''Stój !`" a nie poprzez wyciągnięcie broni. "

to mi się najbardziej spodobało

"Że im bardziej jesteś bezbronny, tym bardziej jesteś bezpieczniejszy. "

lewacka logika...

no ale co do tych nożowników, to żadna kara śmierci, dożywocie albo 25 lat ciężkich robót i k***a każdego tak powinno się skazywać, na j***ne roboty w kamieniołomie, kopalni, albo k***a oranie ziemi - 4rech takich ABSów jak nic pług pociągnie
a jak nie chcesz robić to w celi wyżywienie to maks 3 kromki chleba i kubek cieńkiej herbaty na dzień...
potem k***a siedzą takie ciuliki, TV, siłownia i jeszcze potem skarżą o grubą kasę państwo bo musieli siedzieć w przepełnionych celach...

prosiak43

2013-02-16, 18:30
kapral napisał/a:

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,13413307,Morderstwo_na_Piotrkowskiej__Nozownik_zglosil_sie.html

sam sie typ zgłosił na policje



dzięki za info


pi73rmaster

2013-02-16, 18:33
Jestem ze stolicy, więc patola mniejsza, ale właśnie dlatego w taką zimę wolę przyjemnie spędzić czas w domu z dziewczyną zamiast łazić po klubach(co ona w sumie woli niestety).
Chociaż akurat gościa nie rozumiem, był przeciwko 2 karkom i jeszcze za nimi pobiegł. Rozumiem urażona duma, skrzywdzona dziewczyna, ale trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku(zwłaszcza, że on nie był uzbrojony, a jakim by koksem nie był to na 2 nie ma sensu startować).
Lepiej jest oddać te 50-100 zł, komórkę czy dostać ze 2 razy w ryj niż stracić życie, taka prawda.
edit: spoko nazwa klubu, wiadomo czego można się spodziewać.
W Warszawie w centrum nie licząc mniejszych uliczek to szans na przypał nie ma.

kapral

2013-02-16, 19:10
za TuskVisionNetwork24:

"Główny podejrzany sam zgłosił się na policję i przekonywał funkcjonariuszy, że o całym zdarzeniu dowiedział się mediów. Jak stwierdził, chciał tylko nastraszyć 20-latka, i nie pamięta, aby zadał mu śmiertelne ciosy."

przypomnę tylko że z 9 ciosów, 7 było śmiertelnych.

założę się że rano mama wyskrobała 1000zł poleciał do jakiegoś adwokata po poradę. ten mu powiedział że najlepszą linią obrony będzie skr*cha (sam się zgłosił), niepoczytalność (podpowiadał mi diabeł + alkohol) i braki w pamięci (dowiedziałem się z mediów).

teraz co? żółte papiery, 3 miesiace leczenia i półroczny dozór?

jak to dowiedział się z mediów? też czytałem rano te informacje i jakoś nie poszedłem na policję się zgłaszać :|

IwanMT

2013-02-16, 19:26
MAJĄ Sk***YSYNÓW!
Teraz tylko żeby szmaciarze dożywocie dostali.!