18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Łodzi

prosiak43 • 2013-02-16, 10:26
Jak ktoś nie słyszał jeszcze to wklejam.


Loaloa

2013-02-18, 00:12
I znowu nagonka gimboateistów i gimbolewactwa na wierzących. Chłopakowi potrzebna jest pomoc profesjonalnego egzorcysty, a nie więzienie.

yoshi88-88

2013-02-18, 01:02
@gurgul
k***a.... serio jesteś taki rozgarnięty, że myślisz, że takim oprychom jak te dwie k***y co zamordowały tego chłopaka nóż jest potrzebny do odcinania pasów uczestnikom wypadków ?

Ja chodzę jakoś bez noża , no i raczej jak ktoś bierze nóż w miasto to nie ma pokojowych zamiarów, no może poza Tobą, bo Ty jak chodzisz po deptaku to co 2 przecznice widujesz palące się auto

Gu...........99

2013-02-18, 01:31
Pogadaj np. z ratownikami medycznymi czy strażakami, wielu w cywilu nosi przy sobie nóż.
Łapiesz wątek?

Koniec Świata

2013-02-18, 03:19
W sumie ja mam przy spodniach łańcuch do kluczy i długopis w kieszeni w kurtce. W razie czego wiem jak się obronić przed podludźmi w kapturach i workowatych dresach. Jak się do mnie przypie**olą to dźgnę śmiecia w oko i będzie mógł sk***iel zapomnieć o Imaxie.

seattle

2013-02-18, 06:53
powinien sam sobie wykopać dół i ołów w łeb

BrunerOvned

2013-02-18, 09:57
Znając życie codzienne w naszym kolorowym kraju, gość (sprawca) jest już po pierwszych rozmowach z adwokatami i celowo pie**oli farmazony. Możliwe, że uznają typa za niepoczytalnego i sprawa ucichnie.

qhash napisał/a:

pierwsze podstawowe pytanie: kto i po co chodzi z nożem...


Stękanie, że nóż przy sobie robi z człowieka potencjalnego zabójcę jest tak samo logiczne, jak fakt, że jestem j***nym gwałcicielem - bo łażę po okolicy z ku*asem w spodniach.
BTW codziennie jestem potencjalnym gwałcicielem i zabójcą...

jon81

2013-02-18, 10:01
Proste...
Przyznal sie do zabojstwa z premedytacja zawiezc na jakies bagno i przy kamerach jebnac w potylice.. tak jak kiedys ruscy
Puscic w wiadomosciach, bedzie przestroga dla reszty

BongMan

2013-02-18, 12:25
Cytat:

no i raczej jak ktoś bierze nóż w miasto to nie ma pokojowych zamiarów, no może poza Tobą, bo Ty jak chodzisz po deptaku to co 2 przecznice widujesz palące się auto


Pięściami też można zrobić krzywdę. Jak ktoś bierze pięści w miasto to nie ma pokojowych zamiarów. Obcinać ręce przed wyjściem na ulicę! I nogi, bo kopnięciem też można krzywdę zrobić.
k***a, co za ograniczony młot :facepalm: Widzę po komentarzach, że sporo osób nosi kosy. Nóż to dobra rzecz - narzędzie i broń w jednym.

boogeyman

2013-02-18, 13:35
Nie pozostaje nic innego jak stosowanie się w takich przypadkach do Kodeksu Hammurabiego. Biore ostre narzędzie i tne delikwenta, czyn swój tłumacząc działaniem w afekcie.

doot9

2013-02-18, 13:52
@ Dalione
Tak, ta sama :)