18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Łodzi

prosiak43 • 2013-02-16, 10:26
Jak ktoś nie słyszał jeszcze to wklejam.


S.W.A.T

2013-02-16, 14:01
Najbardziej mnie przeraża to, że strach jest stanąć w czyjejś obronie, bo nigdy nie wiesz czy kozaczek z kumplami nie wyskoczą z kosami. Dlatego ja staram się mieć przy sobie gaz pieprzowy.

Konikmamy

2013-02-16, 14:03
co za k***a bydlaki

MIhau_

2013-02-16, 14:03
@up
No oczywiscie pewnym jest, ze napastnicy mieli przy sobie miniguna i tylko czekali na wyciagniecie byle pistoleciku. Nauczycie sie czytac dzieci. Skoro ten gosciu za nimi pobiegl, to zdazylby wyciagnac i przeladowac przed dobiegnieciem do nich. Wtedy moze ich byc nawet 5 i tak z pistoletem nie maja szans. Ale co wy wiecie, bron znacie z filmow puszczanych o 21.

Konikmamy

2013-02-16, 14:04
również polecam dobry gaz pieprzowy nie wiele kosztuje a może uratować życie

leewang

2013-02-16, 14:04
@gressive skoro broń palna mogłaby być ogólnie dostępna i dozwolona sami napastnicy również mogliby ją wyciągnąć, wtedy mogłoby się zrobić jeszcze bardziej ciekawie...

Dalione

2013-02-16, 14:05
Mój znajomy zginął tez od noża, tyle że w.. Krakowie. Sytuacja dość podobna, też szedł z dziewczyną tyle że ugodzono go raz, a śmiertelnie.. w szyję. Kraków się raczej szybko nie zmieni, ale najgorsze jest to że inne miasta już biorą z niego przykład. Szkoda chłopaka.

MrSpook

2013-02-16, 14:06
Cała Łódź k***a, byłem w podobnej sytuacji, obroniłem koleżankę, użyłem przeterminowanego gazu pieprzowego, i trochę ich obiłem jełopów, ale policja do mnie miała pretensje, że się broniłem, gdyby nie mój kumpel, który jest radcą prawnym, to bym wylądował na dołku.
Zamiast dostępu do broni, wyj***łbym z kodeksu karnego zapis o przekroczeniu obrony koniecznej, to jest kurewski przepis do dowolnej interpretacji dla panów prokuratorów, który pozwala dokopać człowiekowi np. jak się wpie**oliło w samoobronie komuś z lokalnego świecznika...

WalkingStephen

2013-02-16, 14:07
Cytat:

Jako pierwszy zauważył je funkcjonariusz obsługujący miejski monitoring, to on wezwał na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli już nagrania z kamer monitoringu miejskiego.



Ja się pytam gdzie jest opublikowane nagranie z monitoringu, może po nim by ktoś rozpoznał zabójców.

Zubar

2013-02-16, 14:07
ch*j wam w dupe nożownicy !!! ch*j wam w dupe nożownicy !!!

en...........an

2013-02-16, 14:07
Jak u nas w PL ma być swobodny dostęp do gnata dla wszystkich to ja dziękuje. Znając nasze społeczeństwo to gość ci zalutuje kulkę w piszczel za to ze zająłeś jego miejsce parkingowe które on odgarnął sobie ze śniegu 5 godz temu.

Nie wyobrażam sobie swobodnego dostępu do broni dla każdego w naszym kraju.

I teraz co? Złapią ich dostaną 25 lat i co dalej? Mamy płacić podatki na takich sk***ysynów?
Nasze prawo jest śmieszne. Powinien być od razu stryczek. Albo fotelik elektryczny.

dsn

2013-02-16, 14:07
A wiecie co jest najlepsze? Że goście odpowiedzą najpewniej za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu z nieumyślnym spowodowaniem śmieci (156 paragraf 3 kodeksu karnego). Powiedzą, że chcieli go pociąć, a nie zabić i bardzo trudno będzie prokuratorowi udowodnić, że działali z zamiarem zabójstwa, a obrońca wykorzysta wszystkie niejasności. A bez tego nie odpowiedzą za zabójstwo...
Tak niestety działa polskie prawo, a wiem coś o tym.

Więc dożywocia, ani nawet 15 lat bym się tu nie spodziewał :(

LUKUNKU

2013-02-16, 14:10
@up - pojeb który będzie chciał mieć broń to broń dostanie

Cy...........rg

2013-02-16, 14:10
Haha, Sadole dzieci już pewnie ćwiczą pałowanie kijem do golfa w san andreas i dokupują magazynki do kałasznikowa.. haha Ale serio, byłem raz w Łodzi i nie dość, że jest to strasznie zniszczone oraz szpetne miasto z masą obskurnych kamienic i klepisk, to jeszcze w każdej ciemnej uliczce stoją jakieś grupy mętów, na chodnikach wbijają się w ludzi... Oczywiście nie kieruję tego do wszystkich Łodzian, ale wskaźnik patologi jest tam wyższy, niż w innych miastach. :)

virusotron

2013-02-16, 14:10
Luis napisał/a:


o k***a dawno nie słyszałam większej głupoty :D a nie pomyślałeś, że jakby można było mieć broń to mogliby zabić i jego i ją ?
i niby jak państwo miałoby zgadnąć kto jest "normalnym" obywatelem, a kto nie. Na słowo? :D



Widać za często po za kuchnie nie wychodzisz...

Jeżeli to była ruska mafia to zdobycie broni to problem żaden. Dla jakiekolwiek mafii powyżej poziomu osiedlowych nyga gangsterów broń to żaden problem. Wtedy zastanowili by się czy podejść do niego z kosą jak może wyjąc glocka? Nawet jak by mieli broń to by się zastanowili czy by jej nie użyć bo ten chłopak może posługiwać się nią lepiej...

Jak z taka Ciebie przeciwniczka broni bo każdy może wyciągnąć i wystrzelić sobie kto się krzywo spojrzy to musisz się naprawdę nie pewnie czuć na ulicy bo każdy facet ma ku*asa(broń) i może Cie zgwałcić.


Jestem za legalizacją broni bo policja obywatela nie obroni.

Gonczor

2013-02-16, 14:13
Oczywiście-jakby był normalny dostęp do broni, to wszyscy nagle staliby się krwiożerczymi bestiami i zaczęliby do siebie strzelać, tak jak to jest w Szwajcarii, gdzie po przeszkoleniu wojskowym mężczyźni MUSZĄ trzymać w domu karabiny szturmowe. Właśnie dlatego, że mamy w Polsce tak chore społeczeństwo, nigdy nie było zasadniczej służby wojskowej-w końcu wszystkim by odj***ło i zaczęłyby się masakry.

Zupełnie inaczej jest w miejscach, gdzie nie wolno mieć broni. Ja nie słyszałem o masakrze w np. szkole.