18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morderstwo w Łodzi

prosiak43 • 2013-02-16, 10:26
Jak ktoś nie słyszał jeszcze to wklejam.


maniekslupsk

2013-02-16, 20:10
k***a ludzie!!!!!!!!! Dozywotnie prace na sybir wyjebac. Smierc to ulaskawienie a pucha za droga

piotrekpiotrek

2013-02-16, 20:19
nóż to też broń, pech, mógł mieć

torro

2013-02-16, 20:21
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci sp***alali na widok broni.


Ciekwy jestem czy wg ciebie Oscar Pistorius to "normalny obywatel", czy nienormalny.
I czy jego dziewczyna by żyła, gdyby nie miał dostępu do broni...

MrSpook

2013-02-16, 21:00
torro napisał/a:


Ciekwy jestem czy wg ciebie Oscar Pistorius to "normalny obywatel", czy nienormalny.
I czy jego dziewczyna by żyła, gdyby nie miał dostępu do broni...


Przeciwników posiadania broni wzorujących się na Ameryce, w Kanadzie też mają łatwy dostęp do broni, i jest względny spokój w porównaniu do popier... Ameryki... . U nas politycy boją się narodu, dlatego nie chcą go dozbroić.
W kraju w którym uzbrojone bandy murzynów często dokonują
włamań w połączeniu z grożeniem bronią przy rabunku, gdzie w gazetach się prawie codziennie o tym czyta, debilizmem byłoby nie posiadanie broni w ramach odstraszania.
Blondyna była durna, wpadając na taki pomysł, w takim kraju. Ewolucja tępi niedostosowane osobniki... Petronius popełni błąd, że nie upewnił się do kogo strzela... a to wynika z braku przeszkolenia.

zelek19

2013-02-16, 21:40
@Dejna
zgadzam się ale z 2 strony te ch*je też mogliby miec broń ;/

filipnight

2013-02-16, 23:52
chodziłem z typkiem do podstawówki, tragedia co sie w tej Łodzi dzieje

Pajoresko

2013-02-17, 01:47
dlatego zawsze nosze przy sobie gaz pieprzowy... tzn. RAZ W ŻYCIU GO nie wziąłem i niestety była przykra sytuacja :D .. j***ny zbieg okoliczności : //

Szkoda chłopaka, mam nadzieje, że te dwie gnidy umrą w więzieniu...

TomdeX

2013-02-17, 22:50


k***a, nie wiem jak to opisać co ci debile mieli na swoją obronę, także postanowiłem wkleić tu najlepsze teksty, bo k***a mać, aż głowa boli o czegoś takiego... :idzwch*j:

Zacznijmy od pierwszych faktów, które wskazują na niezłych sadystów...



Ale później jest już tylko gorzej, wszystko wskazuje na to, że to są debile jakich mało... :lodowka: :



A na koniec perełeczka, która jasno pokazuje, że dostaną nominacje do debili roku...



P.S. Wiem, wiem, może to po prostu wymówka, którą zaproponował adwokat, aby wyjść z tego bez dożywocia, ale k***a mać... za takie teksty powinni zostać wywiezieni w pole i żywcem pogrzebani... :samoboj:

le...........ce

2013-02-17, 22:58
Tacy ludzie zasługują na dożywocie, ale nie w naszych więzieniach, a gdzieś w Azji :kawa:

obrus

2013-02-17, 23:05
do piachu ale wczesniej wyciąć narzady by daly życie innym....

qhash

2013-02-17, 23:14
pierwsze podstawowe pytanie: kto i po co chodzi z nożem...

Gu...........99

2013-02-17, 23:40
@up
Kto? Ja. Po co? Zapytaj się po co 4 osób, które wyciągnąłem z palącego się samochodu, odcinając pasy. Po to k***a. Bo lepiej mieć niż gryźć pasy.

Nóż to narzędzie, tak samo zabójcze jak śrubokręt czy motyka, nie demonizujmy.

maniek1710

2013-02-17, 23:48
Takie k***y powinno sie sadzać na krzesło elektryczne!!
Ja jestem za przywróceniem kary ślmierci dla takich pojebów, gwałcicieli i pedofilów!

kamyk69

2013-02-17, 23:53
Mnie zastanawia jedno. Jak można, idąc, potknąć się o czyjeś nogi? k***a! Czy ktoś tego dokonał i mógłby się podzielić wiedzą - jak?

Bo na to wygląda, że panienka naj***na, odpie**alała na ulicy i za darmo nie dostała. Albo dziennikarz, który to pisał kończył dziennikarstwo korespondencyjnie.

Gu...........99

2013-02-17, 23:54
Chyba większość sadoli na to czekała....