18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn Peja pojdzie siedzieć :)

Oskarek • 2009-09-16, 13:19


:idzwch*j:

Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dz**ko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

:samoboj:

siwy_oscar

2009-09-16, 13:23
pokolenie jp 100%... brak słów

10 na jednego zaimponowali mi:)

Oskarek

2009-09-16, 13:35
gdzie było? pod Peja nie znalazlem?

Oskarek

2009-09-16, 13:57
a no ok ale to inny filmik z innego ujecia i w ogole z wczesniej troche

jacek.walcz

2009-09-16, 14:08
"pizgaj go, pizgaj go..."
ciekawe ile ona dostanie :D

Oskarek

2009-09-16, 14:14
jacek.walcz napisał/a:

"pizgaj go, pizgaj go..."
ciekawe ile ona dostanie :D



wiesz innymi to oni nie sa zainteresowani :D
Tu chodzi o Peje :)

~tip.top

2009-09-16, 14:19
wystarczy ze peja dostanie pol roku... jak go w pace przeoraja ze bedzie mial rany szarpane dupy, to sie wtedy skonczy szacunek "ludzi ulicy"

Centurion

2009-09-16, 14:22
W tym kraju znani ludzie są nietykalni vide: Jędrzejczak, Zientarski, zatem sądze zę i Peji nic nie zrobią najwyżej wpłaci jakaś sumkę oficjalnie bądz nie i będzie miał spokój.

mesiash

2009-09-16, 14:28
a ja nie bardzo rozumiem, dlaczego Peja miałby za cokolwiek pójść siedzieć?
Jak ktoś jak idiota na koncercie artysty go obraża, to powinien dostać wpie**ol konkretny, a to że akurat artysta zwrócił na to uwagę i poprosił aby coś z nim zrobiono, to nie jego wina że źle odczytano jego słowa "wiecie co z nim zrobić? rozpizgać go w ch*j".

~tip.top

2009-09-16, 14:34
mesiash napisał/a:

nie jego wina że źle odczytano jego słowa "wiecie co z nim zrobić? rozpizgać go w ch*j".




Oskarek

2009-09-16, 14:41
podobno pokazał mu "fuck you" xD
:samoboj: :facepalm:

Ojecik

2009-09-16, 15:05
jakie życie taki rap w nim zawarte jest wszystko ;)

Bodek Bodeczek

2009-09-16, 15:41
Peja miał racje ze poprosił tłum o pomoc ja tez bałbym się zejść ze sceny po to by stawić czoła jakiemuś dzieciakowi z dobrego domu ];>

yarzapp

2009-09-16, 15:47
Ja pie**olę, co za bydło "ch*j Ci na imię" :samoboj: