18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn Peja pojdzie siedzieć :)

Oskarek • 2009-09-16, 13:19


:idzwch*j:

Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dz**ko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

:samoboj:

Iksu

2009-09-23, 00:06
GRUBYDESIGN napisał/a:

Widzisz, wam, ludziom z innej subkultury ciezko Peje nazwac artysta, dresom ciezko iron maiden nazwac artysta (bo dra ryja roooar! i w ogole). Gusta i gusciki, wojny subkulturowe byly, sa i beda. amen


Bullshit. Uwielbiam punk a większości punkowych zespołów nie nazwę artystami. Bo nie ma tam zbyt wiele sztuki - trzy akordy, darcie mordy. Peja tym bardziej nie jest artystą. Prymitywny tekst mówiony do podkładu (który i tak jest robiony przez kogoś innego). Ni ch*ja nie ma tam sztuki.
aexalven napisał/a:

Blokersi nawet w grupie to cioty. Zaczęło mnie wyzywać od brudasów około 5 wygolonych matołów, już przebiegali przez ulicę by mi dać wpie**ol. Peszek, wracałem z bractwa rycerskiego :< Mieczyk z pokrowca i... Nie ma! No k***a, bohaterowie, psia mać, bohaterowie.


Stary, zupełnie nie masz się czym chwalić. Gdyby Ciebie było pięciu a tych dresów był jeden ale z mieczem, k***a, nawet z nożem czy sztachetą jakąś, to dam sobie łapę obciąć że byście sp***alali gdzie pieprz rośnie.

Daab89

2009-09-23, 00:06
andariel napisał/a:



Wlasnie wyp***ziales najdluzsze i najbardziej bezsensowne zdania na swiecie. :samoboj:



Prawdę powiedziawszy to.... też się z nim zgadzam... Człowiek który wyszedł z bagna zostając raperem i posiadający wiadomo jaki styl życia jest uznawany za Boga.... sory prawda jest taka że wystarczy przysiąść nad pie**oloną książką, nauczyć się pisać używają poprawnej ortografii (albo ściągnąć FireFoxa - lol ) i gwarantuje że w wieku 25 lat będzie w zupełnie innym miejscu i nie będziemy wzdychać do byle frajera z mikrofonem który rapował już w tedy jak my nie wiedzieliśmy jak się wysrać...

andariel

2009-09-23, 10:20
GRUBYDESIGN napisał/a:

To czerwone porsche mnie rozpitala. Demotywatory rlz. Peja nawet prawka niema do dzis ale co tam : ) Widzisz, wam, ludziom z innej subkultury ciezko Peje nazwac artysta, dresom ciezko iron maiden nazwac artysta (bo dra ryja roooar! i w ogole). Gusta i gusciki, wojny subkulturowe byly, sa i beda. amen



Polecam najpierw WYSLUCHAC jakiejs piosenki Ironow, poznac tekst, zobaczyc, jak to sie do k*wy nedzy trudno gra, i... porownac do Peji. Wypada troche smiesznie, prawda? Maideni graja od dobrych 30 lat i wciaz sa slawni, wciaz tworza zajebista muzyke, ciagle trzymaja wysoki poziom, maja fanow w rozym wieku - od 15 do 45 lat. Peja wyp***uje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i r*chaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.



Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu. :samoboj:

GR...........GN

2009-09-23, 12:42
andariel napisał/a:





Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu. :samoboj:



Momencik! Czy ja gdzieś napisałem, że go kocham? Nie, ja go lubię posłuchać, czasem niektóre kawałki ma ciekawe (chociaż jego nowa płyta to patologia, nawet nie kupiłem). Na ogół słucham Trance'u i Hardstyle, czasem inne, nie gardzę innymi rodzajami muzyki (rock, heavy metal, reagge itd itp). Co do Iron Maiden, rzeczywiście kiepsko trafiłem z tym Roar! Się człowiek śpieszy, to sie diabeł cieszy ; ) Przepraszam jeśli uraziłem : )

@Pan z mieczem
A Ty byś wyskoczył na kolesia, który by wyciągnął miecz? No wątpie ;) Szkoda tylko, że kolesie niehonorowo wyskoczyli 5 na 1. Ale cóż, ostatnio z tego co widze, co sie dzieje na osiedlu, to istna patologia. 12-14 latki kradna, cpaja, piją, ostatnio nawet szesciu takich pobiło kolesia 28-letniego i ukradli mu 30zł. No k***a patologia. Im to nic nie zrobi policja, sądy itd...

lesiot

2009-09-23, 14:37
GRUBYDESIGN napisał/a:

Ale cóż, ostatnio z tego co widze, co sie dzieje na osiedlu, to istna patologia. 12-14 latki kradna, cpaja, piją, ostatnio nawet szesciu takich pobiło kolesia 28-letniego i ukradli mu 30zł. No k***a patologia. Im to nic nie zrobi policja, sądy itd...



To jest właśnie finał robienia z peji idola małolatów... to dzięki takim pajacom te 12 latki w imię szacunku ludzi ulicy tak się zachowują... to gówniarstwo nakręca właśnie taki peja(c). Nasłuchają się o szacunku ludzi ulicy (chyba tylko kloszardów, penerów i innych obszczymurków) i też chcą być tacy...
Mam nadzieję, że już niedługo peja(c) będzie jednym z takich przez, których Cartman skakał, na nic więcej nie zasługuje...

Darth

2009-09-23, 17:40
Patrząc na Peje i tego typu barachła to na myśl mi przychodzi coś takiego:
"Czoło myślą niezmącone, a w oczach tęsknota za rozumem"

Krzysztof

2009-09-24, 09:56
A ja tylko powiem, że jak są słabe zespoły metalowe to są też i rapowe, a Peja się do takowych zalicza (Choć przyznam, że kiedyś miał parę niezłych kawałków - zwykle gościnnie)
Takich JP piętnastolatków powinno się zwalczać, więc może dobrze, że mamy trochę mniej roboty ;)

Scarlet

2009-09-25, 00:46
andariel napisał/a:

Peja wyp***uje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i r*chaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.



dobra, już wyluzujcie, bo wam żyłki w tyłkach popękają. po pierwsze, nieprawda o czym pisze andariel. mi, choć słucham muzyki BARDZO różnej i praktycznie wszytskiego po trochu, tak samo metalu jak i hh, również zdarza mi się słuchać Peji. moje iq to dyskusyjna sprawa :P ale na pewno nie wynosi 36 ;) owszem, często jest monotematyczny, dlatego też nie mogłabym poprzestać na słuchaniu tylko Peji. ale k***a skąd nagle wszyscy tak zajebiście wiedzą, że KAŻDY kawałek Peji jest o tym samym? znacie wszystkie jego albumy, czy tylko to co czasem można gdzieś w tv wyhaczyć? bo ja znam całą jego dyskografię i nie powiedziałabym, że nie da się z tego czegoś wycisnąć dla siebie. nie chce mi się głębiej wnikać w temat, bo na ch*j, ale to gadanie jaki hh jest marny już mnie trochę wkurza. oczywiście że 99% polskiego hh to obecnie gówno i nawet szkoda o tym mówić. ale to już niestety wszytsko ta zajebista głębia textów. natomiast technika rapowania to trochę inna sprawa i jeśli ktoś już tak pie**oli, jakie to banalne, niech sam spróbuje ponawijać freestylowo do bitu, powodzenia. i co by nie mówić o poziomie tekstów Peji, to technicznie jest on dla mnie najlepszy. tyle.

Kilop

2009-09-25, 02:05
andariel napisał/a:



Polecam najpierw WYSLUCHAC jakiejs piosenki Ironow, poznac tekst, zobaczyc, jak to sie do k*wy nedzy trudno gra, i... porownac do Peji. Wypada troche smiesznie, prawda? Maideni graja od dobrych 30 lat i wciaz sa slawni, wciaz tworza zajebista muzyke, ciagle trzymaja wysoki poziom, maja fanow w rozym wieku - od 15 do 45 lat. Peja wyp***uje ciagle te same slowa o biedzie, blokach i r*chaniu, sluchaja go dzieciaki w gimnazjum z IQ mniejszym niz numer buta, niepotrafiace napisac jednego slowa bez dwoch bledow.

Teraz to sobie porownaj do swojego kochanego czlowieka ulicy, ktoremu podklad robia na kompie, ktory o melodii nie slyszal chyba nigdy, niemajacy zadnego wyksztalcenia muzycznego, ktory nie splamil sie dotknieciem jakiegokolwiek instrumentu. :samoboj:



Rock in rio to jeden z najlepszych wystepow Ironow. Jak to "Lokalna Lezba" napisala, nie ma co porownywac do peji, zupelnie inny kaliber. Artysci ktorym co najwyzej peja moze possac :) chodz to i tak za wiele :mrgreen:



Mimo swojego wieku napie**alaja kawalki pelna para :) publicznosc na tym koncercie oczywiscie wpadla w trans co zreszta widac na filmach z koncertu jak i slychac na krazku. Posluchac! 8-)

Mi...........45

2009-09-25, 02:31
Scarlet napisał/a:

bo wam żyłki w tyłkach popękają

Scarlet, Mylisz się! Tyłek nie posiada żyłki, ma ją tylko penis, i język.

Scarlet

2009-09-25, 11:52
Miki5645 napisał/a:

Scarlet, Mylisz się! Tyłek nie posiada żyłki, ma ją tylko penis, i język.



ale generalnie odbyt może pęknąć, nie? :P [choć coraz ciężej mi w to uwierzyć przeglądając sadistica]

Krzysztof

2009-09-26, 00:08
Nieprawda, było gdzieś tu zdjęcie, gdzie przez sam środek odbytu przechodziła żyłka ze skóry : Hard

GR...........GN

2009-09-27, 11:27
Tak poza tematem jakby:

Dziś (27.09) na TVN w Uwadze bedzie wywiad z Ryszardem "Peją" Andrzejewskim. HF ;p

yarzapp

2009-09-29, 00:05
Ten cały skandal z udziałem Pei jakimś dziwnym trafem zbiegł się czasowo z wydaniem przez niego nowego albumu. Przypadek?

jonek00

2009-09-29, 14:59
yarzapp napisał/a:

Ten cały skandal z udziałem Pei jakimś dziwnym trafem zbiegł się czasowo z wydaniem przez niego nowego albumu. Przypadek?



Być może był po prostu na trasie koncertowej promującej nową płytę.