18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn Peja pojdzie siedzieć :)

Oskarek • 2009-09-16, 13:19


:idzwch*j:

Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dz**ko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

:samoboj:

aman

2009-09-16, 16:43
Sa siebie warci...

MeryKristmas

2009-09-16, 17:03
masz pivko w intencji "cobygowsadzili" :-P

ra...........el

2009-09-16, 18:37
bez względu na to czy bardziej peja zawinił czy durnie z tłumu takie zachowanie nie świadczy dobrze o hip hopowym srodowisku... of korz to byl pojedynczy przypadek ale jednak... niech ktoś mi powie ze to metal skłania ludzi do przemocy...

yarzapp

2009-09-16, 18:56
raphael, polska scena hiphopowa wstydzi się tego pana i nie chce mieć z nim nic wspólnego (chodzi mi tu o Peję oczywiście)

Da...........ar

2009-09-16, 19:17
A Tede? he?
czasy ludzi zmieniły, wszystko się zmienia... na gorsze niestety...
jednak gdy Pakta w pełnym składnie było dobrze...
Warto też teraz posłuchać Pijanych Powietrzem... Fokus daje radę :)
choć jak już pisałem świat się zmienia... i to nie na lepsze :(

wexors

2009-09-16, 20:00
k***a te okrzyki w tłumie mnie rozj***ły ;/ i to ma być przyszłość narodu?? ktoś kiedyś powiedział "pesymista wierzy że żyje w najlepszym ze światów , pesymista obawia się ze to może być prawda". . .

wolo

2009-09-16, 20:03
A ja nawołuje, żeby cały polski underGruntowy CHIP-CHOP "rozpizgać w ch*j"... i za to dostane 100 lat w Niebie.

PS. Powyższe nie dotyczy Paktofoniki, Kanału Audytywnego i Kalibra 44.

Cnx

2009-09-16, 20:22
15 lat - powinien k***a dzieciak w domu siedzieć a nie na rapa łazić, ogólnie na koncert. Gówniarstwo się panoszy i wozi a jak w morde dostanie to na psy zapie**ala. Prowokujesz to bądź przygotowany, że możliwy bedzie odzew. Morda nie szklanka, pzdr !

RudaGrazyna

2009-09-16, 20:43
k***a sam hip hop i rap niesie już przemoc w tekstach wiec nie ma sie co dziwić że stado pie**olonych drechów rzuca sie na jednego gówniarza...

Wiedziałem że pseudo artyści właśnie tacy jak on bedą podżegali do takich właśnie bójek.. powinni ch*j skazać i dać ludziom dobry przykład że świat nie jest rządzony przez bezmózgich raperów, którzy mają bezmózgich sługusów...

r4dzik

2009-09-16, 20:45
w p*zdu rozstrzelac, mam nadzieje ze go wycwe*a w wiezieniu

GorillazxD

2009-09-16, 21:31
Taki twardy, a zamiast zejsc i samodzielnie gowniarzowi wpierdzielic to zaczal namawiac tlum.. moze myslal ze odpowiedzialnosc zbiorowa bedzie i go uniewinnia..? Z reszta nie wiem co se wtedy pejowaty myslal...
Poza tym po cholere dzieciak idzie na taki "koncert" i pokazuje wala wykonawcy? Przeciez musial sie domyslac ze dobrze sie to nie skonczy, bo na koncert peji normalni fani rapu nie chodza...
Podsumowujac: dzieciak byl po prostu glupi, peja jest po prostu debilem a osoby ktore dzieciakowi wpieprzyly powinno sie po prostu uspic, skoro pod wplywem tekstu idioty na scenie sa w stanie pobic nieletniego.. Dobrze ze nie powiedzial bardziej dosadnie "wsadzcie mu noz w zebra" albo cos, bo nie wiadomo jakby sie to skonczylo...

Apropos Tedego: jest po prostu bialym murzynem ;) Tworzy utwory ktore fajnie sobie posluchac na domowce albo w samochodzie. Takie "imprezowe" kawalki...

do Cnx: A co ty bys zrobil jakbys dostal wpie**ol? Nawet jakbys nie chcial dzwonic na POLICJE (nie "psy", polaczku..) to lekarze w szpitalu by ich wezwali. Po to sa: zeby zbierac cale to gowno z ulicy zeby nie doczepialo sie do normalnych obywateli nie?

PS:
Zwykle na koncertach jest ochrona. Skoro miasto bylo stac na koncert to ochrone tez powinni zapewnic...

Mi...........45

2009-09-16, 21:39
yarzapp to nie bydło, to tak zwane pokolenie jednostrzałowców lub jak kto woli JP na 100% (wole nazwę jednostrzałowcy - bardziej oddaje rzeczywistość). Więc powiem że młodzież nie ma odpowiednie autorytetu, bo ten pan nie jest odpowiednim autorytetem, zresztą on utworzył sobie jakaś chorą więź (szacunek ludzi ulicy?) ze swoimi wyznawcami (jak by było chociaż co wyznawać) bo ja np. kocham SOAD, mam ich za swoisty autorytet ale jak by mi taki Tankian Powiedział (byłem na kilku koncertach żeby nie było że nie miałem eye contact) żebym wpie**olił jakiemuś piętnastolatkowi, to niet spasiba! I by mi się najwyżej kolejna ideologia posypała.

Bo to działa na tej zasadzie że peja ma tą podniecającą władze, jest ich master of puppets a oni dostają w zamian wspólnotę, i przynależność do grupy która ich rozumie, i w pełni wspiera. Oczywiście ta idea jest równie plastikowa co doda ale nie wydaje mi się żeby ktoś w żywiole walki 10 na 1 się tym przejmował i zadał sobie pytanie WY TY FY ja tu robię?

Dlatego ja nie bojkotuje bydła bez boga w sercu, ja się pytam - A GDZIE BYLI RODZICIE KIEDY k***A ICH DZIECI WYRASTAŁY NA "LUDZI ULICY"?

PS: tip.top jesteś moim miszczem! :metalhead:

Kov

2009-09-16, 21:50
To co ten młody debil w końcu zrobił, że ten debil ze sceny namówił tych debili spod sceny żeby sprali tego pierwszego debila?

GorillazxD

2009-09-16, 21:52
Podobno pokazal mu srodkowy palec...

Gamba

2009-09-16, 22:20
mesiash napisał/a:

a ja nie bardzo rozumiem, dlaczego Peja miałby za cokolwiek pójść siedzieć?
Jak ktoś jak idiota na koncercie artysty go obraża, to powinien dostać wpie**ol konkretny, a to że akurat artysta zwrócił na to uwagę i poprosił aby coś z nim zrobiono, to nie jego wina że źle odczytano jego słowa "wiecie co z nim zrobić? rozpizgać go w ch*j".



:lol: :lol: :lol:
peja artystą, o stary... ale doj***łeś... jak on nawet raperem porządnym nie jest burak j***ny a co tu dopiero o artyźmie nam dywagować... artysta...
:idzwch*j: