18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn Peja pojdzie siedzieć :)

Oskarek • 2009-09-16, 13:19


:idzwch*j:

Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dz**ko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

:samoboj:

GR...........GN

2009-09-29, 15:58
NIe, nowej nie promował wtedy jeszcze.

Scarlet

2009-09-29, 18:45
yarzapp napisał/a:

Ten cały skandal z udziałem Pei jakimś dziwnym trafem zbiegł się czasowo z wydaniem przez niego nowego albumu. Przypadek?



no, na pewno ten typ od faka był podstawionym ziomkiem peji i miał mu pomóc w promocji nowej płyty :idzwch*j: jakoś do tej pory nie potrzebował żadnych dodatkowych wabików, żeby ludzie kupowali jego płyty. zresztą cała akcja widocznie mu zaszkodziła, a nie pomogła, więc nie wiem o co Ci chodziło.

bl...........rk

2009-10-08, 23:27
To jak się to wszystko skończyło? Nie miałem okazji jakoś oglądać tego wywiadziku w tv. :roll:

bo...........as

2009-10-22, 01:00
Onomatopeja zachował się dokładnie tak, jak bym się po nim tego spodziewał. Czyli jak dno i umysłowy impotent.. :kupa:

ke...........n1

2009-11-17, 19:35

"Wk***iony Kulfon - tak koncza frajerzy"

Numernabis

2012-02-05, 22:29
i co k***a, kazał mu wpie**olić a później srał w gacie ze strachu bo pójdzie siedzieć, ta. Ja to wiem, j***na rozjebunda sprzedał bajere i zostałby rozj***ny w dupsko jakby trafił spowrotem do pierdla, śniadanie to jadłby na kiblu dupa pękła by mu przed śniadaniem, ja wiem to taki z niego rekin, na ch*j mu by się nadało ze jest raperem. Tylko latałby od celi do celi i siedziałby na frajerni z pedofilami albo małolatami bo inni to by go rozr*chali. Wiem to, możecie mi wierzyć.

heartless

2012-02-10, 00:08
Żeś się kur wa obudził.

saf6

2012-06-10, 23:15
Oskarek napisał/a:

podobno pokazał mu "fuck you" xD
:samoboj: :facepalm:



chłopak poszedł na koncert takie artysty jak Peja co wiadomo, ze nie są to Poznańskie Słowiki. I pokazywał artyście środkowy palec. Zgrywał kozaka. Oberwał i powinien oberwać jeszcze od ojca.

Tyle w temacie

Żołądkowa napisał/a:

i co k***a, kazał mu wpie**olić a później srał w gacie ze strachu bo pójdzie siedzieć, ta. Ja to wiem, j***na rozjebunda sprzedał bajere i zostałby rozj***ny w dupsko jakby trafił spowrotem do pierdla, śniadanie to jadłby na kiblu dupa pękła by mu przed śniadaniem, ja wiem to taki z niego rekin, na ch*j mu by się nadało ze jest raperem. Tylko latałby od celi do celi i siedziałby na frajerni z pedofilami albo małolatami bo inni to by go rozr*chali. Wiem to, możecie mi wierzyć.



lol ... wiesz, w gdybyś ty trafił pod cele to własnie tak bys skonczył. Rychu jest nietykalny.

heartless

2012-06-10, 23:29
Następny k***a z refleksem, Co wy do "licha" bierzecie?


:erniepalm:

Roland147

2022-08-19, 14:15
Peja to zwykły pozer frajer i k***a. Pamiętacie jaka mine miał przy Waldemarze.