18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn Peja pojdzie siedzieć :)

Oskarek • 2009-09-16, 13:19


:idzwch*j:

Ojciec chłopaka, do pobicia którego Peja nawoływał na koncercie, złożył na policji zawiadomienie o przestępstwie - mówi Gazecie.pl Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Pobity 15 latek przebywa na zwolnieniu lekarskim, ale jeszcze dziś ma być przesłuchany - zapowiada Stanisławska.

- Dziś rano zielonogórska policja podjęła decyzję o rozpoczęciu śledztwa w sprawie. Ojciec dołączył do zawiadomienia o przestępstwie obdukcję lekarską - mówi Małgorzata Stanisławska. Policja nie chce zdradzić treści zawiadomienia i treści obdukcji. Ojciec chłopaka poskarżył się policji wczoraj wieczorem.

Policja zabezpiecza teraz nagrania z monitoringu koncertu a także wszelkie filmy na ten temat z internetu. Mają one pomóc w ustaleniu sprawców pobicia. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany pobity chłopak, jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia - mówi Stanisławska. Z tego co wiem będzie to możliwe - dodaje. Policja ma też dzisiaj przesłuchać dwóch świadków pobicia, do których udało jej się do tej chwili dotrzeć.

Do pobicia doszło podczas sobotniego koncertu hiphopowego w Zielonej Górze. Jedną z gwiazd koncertu był Peja. Na filmie, który dostaliśmy na Alert 24 widać jak wkurzony Peja krzyczy do człowieka pod sceną: - Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dz**ko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur...

Potem Peja wpadł w szał. Zaczął krzyczeć do mikrofonu - Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić? Rozjeb... w chu...

Jeśli uda się potwierdzić, że Peja nawoływał do pobicia chłopaka, mogą mu grozić trzy lata więzienia. - Tyle przewiduje kodeks karny - mówi Stanisławska.

:samoboj:

yarzapp

2009-09-18, 10:22
GRUBYDESIGN napisał/a:

Mogl go złachać w jakis zabawny sposob i moze bachor by sie zamknal w sobie i poszedl plakac do mamusi



Tak by zrobił jak by prezentował jakikolwiek poziom, ale przecież to Peja...

Darth

2009-09-19, 13:38
Jeśli Pedzia jest artystą to mój odbyt też jest artystą

GR...........GN

2009-09-19, 13:52
Darth napisał/a:

Jeśli Pedzia jest artystą to mój odbyt też jest artystą



Wyjdz i sie wywstydz!

A o gustach sie nie dyskutuje, dla jednych jest niczym dla innych artysta. kthxbai

palal

2009-09-20, 23:17
co tu duzo mowic, peja to dziecko ulicy xD a tekstami rzuca takimi ze omalo co sie nie posikalem

andariel

2009-09-21, 08:15
Cytat:

A o gustach sie nie dyskutuje, dla jednych jest niczym dla innych artysta. kthxbai



Oj, nie, o zdecydowanie nie jest kwestia gustu. Jesli wyp***zial kilka slow, notorycznie powtarzanych, o reprezentowaniu biedy (jezdzac w miedzyczasie czerwonym porsche) to ciezko mi go nazwac artysta. W zalewie taniego rapu dzieci ulicy bardziej to przypomia rzemieslnictwo, nie sztuke.

lesiot

2009-09-21, 10:20
GRUBYDESIGN napisał/a:

Mogl go złachać w jakis zabawny sposob i moze bachor by sie zamknal w sobie i poszedl plakac do mamusi.



Ten parch peja, przez tyle lat nie był w stanie wymyślić choćby kilku ambitnych linijek, to teraz w czasie koncertu miał w 2 minuty coś wymyślić... co Ty w Chewbake też wierzysz?


GRUBYDESIGN napisał/a:

Jesli dopie**alasz sie do moich bledow i k***a nie rozumiesz prostych slow uzywanych w gwarze poznanskiej, to juz Twoj problem.


Widzę, że "reprezentujesz" to samo co Twój idol... biedę umysłową (on też nie potrafi sklecić dwóch zdań bez kilku kur**, czy pierd**, nie mówiąc już o sensownych zdaniach).

Po pierwsze kultura... (pewnie bardzo Ci obce słowo - bluzgi i chamstwo to raz, a pisanie poprawnie i schludnie to tez oznaka kultury).
Po drugie... nie piszesz na regionalnym, gwarowym forum poznańskim tylko na normalnym ogólnopolskim i nikt tu zmuszany nie jest do przyswajania sobie poznańskiej gwary, to Ty powinieneś dopasować swój styl wypowiedzi, żeby Cię można było zrozumieć.

Sinuh

2009-09-21, 12:23
Gamba napisał/a:



:lol: :lol: :lol:
peja artystą, o stary... ale doj***łeś... jak on nawet raperem porządnym nie jest burak j***ny a co tu dopiero o artyźmie nam dywagować... artysta...
:idzwch*j:



Artyzmie? Ja bym powiedział raczej "autyzmie". To by się zgadzało. :D

Es...........ne

2009-09-21, 21:18
śmieszne że dał się sprowokować takiemu gówniarzowi...

Lashlo

2009-09-22, 01:31
Chciałbym całą tą sytuację skwitować krótką acz przewrotną fraszką:


Peja wygląda mi na geja.


Dziękuję.

sk...........88

2009-09-22, 16:21
żal... dzieci moje drogie spuszczacie sie nad losem łosia który nie wiedzial jak sie zachowac na koncercie i dostał w pi.zde z kąd wy sie urywacie by mowic jak ma wygladac muzyka prawdziwych ulicznikow?? Pozwole sobie zauważyc ze rap bo o nim jest mowa jas muzyka bezkompromisową peja i inni raperzy nawijają o ostrych akcjach i o burdach i życiu blokersow. Jesli kros na osce pokaże do typa srodkowy palec ma gearant wpierdo.ol tacy ludzie nie dzwonią na policje a jesli jest ich grupa to ida wszystcy sluchacie rapu i myslicie ze jestescie blisko ludzi z nizin z kad sie wzieła ta muzyka a tak naprawde to siedzicie w ciepłych domkach z tatusiem i mamusia ktorzy dają wam obiadek przwdziwy ulicznik nie przezywa ze komus spuscili w.pierdo,l bo takie akcje maja miejsce codziennie ale jak Wy o 22 siedzicie w pokoju a nie na ławce czy w bramie to nie widzicie co sie dzieje...
Dal mnie to zachowanie ryche było logiczne podwazył by jego autorytet wsrud ulicznikow bo bezkarnie by wyszedl z imprezy na miesie by sie wszystkim chwalil jaki to nie on jest extraa tak ma pare szwow i moze powiedziec otwarcie ze pokazal ale dostal za to co mu sie należało.
PS
wyprzedze jad ktory wyplujecie w moja strone i powiem od razu ze nie chcial bym zostac zlinczowany na koncercie ani dostac w ryj yle tylko ze na koncertach nie dostaje sie za darmo trzeba wieziec jak sie zachowac a ten lepek myslal ze bedzie fajny i pokaze swiatu niestet nie pokazuje sie w taKI sposob:P

Ra...........og

2009-09-22, 16:25
:facepalm2: :facepalm: :homer: :plzdie:

Lashlo

2009-09-22, 16:31
Uuu.. Powiało grozą i nieznajomością interpunkcji :]

Li...........nt

2009-09-22, 16:43
skrent88, pozwól że coś Ci napiszę o blokersach.

Dla mnie to banda pie**olonych j***nych śmierdzących ludzkich wraków bez szkoły perspektyw na życie. Wielcy niesamowici herosi - ale tylko w grupie. Słoma z butów wystaje i śmierdzi od nich prostactwem. Żadnej z tych k*** nie podał bym ręki bo bym się sam siebie brzydził. Rap będzie dla mnie zawsze muzyką ludzi z nizin społecznych.

Po Twojej ortografii, składni zdań można postawić Ciebie jako wzór blokersa.

Na koncert idzie się żeby posłuchać muzyki a nie po to by dostać w ryj, a od porządku to jest ochrona a nie banda naj***nych blokersów. Peja reprezentował sobą biedę umysłową. Jego wyraz twarzy mówi mi że prócz słów: k***a, wypie**alaj, ch*ju i p*zdo nie ma nic ciekawszego do powiedzenia. Mam go szanować za o że nie skończył szkoły że dzieciństwo spędził na ulicy i tam się wychował? Wybaczcie ale to jest k***a żałosne

Po 22 to się siedzi w domu z rodziną a nie bierze się osiedlowe zlewy na spermę w stare BMW swojego starego i rżnie się te pierwsze pod lasem. Ew zbiera się w kupę idzie na miasto i rozpie**ala znaki drogowe kosze na śmieci i drze ryja

andariel

2009-09-22, 21:21
skrent88 napisał/a:

żal... dzieci moje drogie spuszczacie sie nad losem łosia który nie wiedzial jak sie zachowac na koncercie i dostał w pi.zde skąd //ORT wy sie urywacie by mowic jak ma wygladac muzyka prawdziwych ulicznikow?? Pozwole sobie zauważyc ze rap bo o nim jest mowa jas muzyka bezkompromisową peja i inni raperzy nawijają o ostrych akcjach i o burdach i życiu blokersow. Jesli kros na osce pokaże do typa srodkowy palec ma gearant wpierdo.ol tacy ludzie nie dzwonią na policje a jesli jest ich grupa to ida wszystcy sluchacie rapu i myslicie ze jestescie blisko ludzi z nizin skąd //ORT sie wzieła ta muzyka a tak naprawde to siedzicie w ciepłych domkach z tatusiem i mamusia ktorzy dają wam obiadek przwdziwy ulicznik nie przezywa ze komus spuscili w.pierdo,l bo takie akcje maja miejsce codziennie ale jak Wy o 22 siedzicie w pokoju a nie na ławce czy w bramie to nie widzicie co sie dzieje...
Dal mnie to zachowanie ryche było logiczne podwazył by jego autorytet wsrud ulicznikow bo bezkarnie by wyszedl z imprezy na miesie by sie wszystkim chwalil jaki to nie on jest extraa tak ma pare szwow i moze powiedziec otwarcie ze pokazal ale dostal za to co mu sie należało.
PS
wyprzedze jad ktory wyplujecie w moja strone i powiem od razu ze nie chcial bym zostac zlinczowany na koncercie ani dostac w ryj yle tylko ze na koncertach nie dostaje sie za darmo trzeba wieziec jak sie zachowac a ten lepek myslal ze bedzie fajny i pokaze swiatu niestet nie pokazuje sie w taKI sposob:P



Wlasnie wyp***ziales najdluzsze i najbardziej bezsensowne zdania na swiecie. :samoboj:

GR...........GN

2009-09-22, 21:54
andariel napisał/a:



Oj, nie, o zdecydowanie nie jest kwestia gustu. Jesli wyp***zial kilka slow, notorycznie powtarzanych, o reprezentowaniu biedy (jezdzac w miedzyczasie czerwonym porsche) to ciezko mi go nazwac artysta. W zalewie taniego rapu dzieci ulicy bardziej to przypomia rzemieslnictwo, nie sztuke.



To czerwone porsche mnie rozpitala. Demotywatory rlz. Peja nawet prawka niema do dzis ale co tam : ) Widzisz, wam, ludziom z innej subkultury ciezko Peje nazwac artysta, dresom ciezko iron maiden nazwac artysta (bo dra ryja roooar! i w ogole). Gusta i gusciki, wojny subkulturowe byly, sa i beda. amen

@ileśtamUP

Kultura - słowo mi nie obce. 36 pkt. Regulaminu Ogólnego SZ RP mówi wyraznie o poszanowaniu języka ojczystego itp duperelach. Zachować się umiem w towarzystwie itd, ale czasem sobie wybucham i klne. Bieda umysłowa? No ciekawe. Dodam, że jestem blokersem (tak! tak!), pije piwko na ławce z kumplami, gonie skejcików i metalków, a na dodatek pracuje jak każdy człowiek, studiuje i płace podatki. "Ku**a" zły ze mnie blokers ;(