18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

Samudaripen

2014-08-01, 00:18
NATO ma Rosję na strzała.
Pozdrawiam, bez odbioru.

le...........ce

2014-08-01, 00:19
Ale pie**olenie :roll: Ręce opadają.

Kowal.

2014-08-01, 00:20
Cos pieknego az dodam do ulubionych. Daje piwo.

Osobiscie dobrze ze rok temu sciagnalem rodzine do siebie za granice bo podkarpacie blisko ukrainy w razie wojny byli by narazeni w 1 kolejnosci teraz sa w razie czego bezpieczni. POLSKA mnie nie interesuje, niech sobie robia z tym krajem co chca.

Towdi

2014-08-01, 00:22
Trzeba będzie to im k***a taką partyzantkę odstawimy, że Afganistan będą wspominać jak studencki kampus. sp***alaj czerwomy ch*ju.

lukisz0

2014-08-01, 00:25
Samudaripen napisał/a:

NATO ma Rosję na strzała.
Pozdrawiam, bez odbioru.



Dokładnie przyjacielu, gdyby tak było nikt by się nie bał, Rosji..

PRZECIEŻ NATO MA ICH NA STRZAŁA,

Towdi napisał/a:

Trzeba będzie to im k***a taką partyzantkę odstawimy, że Afganistan będą wspominać jak studencki kampus. sp***alaj czerwomy ch*ju.



To już nie są czasy na partyzantkę, zbombardowali by lasy itd. wszyscy byście leżeli w 5 miejscach, conajmniej....

lukisz0

2014-08-01, 00:30
jajadokolan napisał/a:



Mógłbyś chociaż te żałosne wypociny z d**y wyrzygać z sensem, wspomniana przez Ciebie pimpku husaria miała te atrybuty, a i tak "przegrała z kretesem" z ruskimi czołgami... wat!? co to ku**a jest?!!

Następnym razem nie masuj dzika jak piszesz "post".
i weź już sp******aj gdziekolwiek tam będziesz czuł się bezpiecznie, żeby móc potem wrócić i opowiadać jaki to byłeś waleczny na froncie z myszką i klawiatura, je***ęty szczurogryzie.



Oczywiście że mnie tu nie będzie, gdy wy wszyscy będziecie umierać za skrawek ziemi zwany "Polską" nie masuje dzika, jak to ty nazywasz, a da się łatwo zauważyć, że osoby piszące komentarze tego typu, są twojego pokroju, czyli prymitywne małpy z dostępem do komputera... "szurogryzie" interesujące, dobrze że "poszedłbyś" na wojnę... przynajmniej głupich byłoby mniej

paralyse

2014-08-01, 00:31
Ssij pstrąga
Jak obrażasz Polskę to jesteś zwykłym idiotą. Jaki jest twój ojczysty język ?

Towdi

2014-08-01, 00:32
@up
Partyzantka w tych czasach będzie polegała na dywersji poprzez odcięcia dostaw zaopatrzenia i potyczkach zaczepnych z niewielkimi formacjami wroga w celu wzbudzenia strachu w jej szeregach. Żaden k***a las.

lukisz0

2014-08-01, 00:35
Towdi napisał/a:

@up
Partyzantka w tych czasach będzie polegała na dywersji poprzez odcięcia dostaw zaopatrzenia i potyczkach zaczepnych z niewielkimi formacjami wroga w celu wzbudzenia strachu w jej szeregach. Żaden k***a las.



A gdzie będziecie się ukrywać HERR GENERALL? Na pewno wystraszycie Rosjan waszymi patykami i kamieniami, ale gratuluje za sprawdzenie co to znaczy "partyzantka" na wikipedii

paralyse napisał/a:

Ssij pstrąga
Jak obrażasz Polskę to jesteś zwykłym idiotą. Jaki jest twój ojczysty język ?



„Naród wspaniały, tylko ludzie ku***y.” J. Piłsudski
Nie mam nic do Polski, a do polaków, Piłsudski sam tak mówił...

endriu875

2014-08-01, 00:50
lukisz0 napisał/a:



„Naród wspaniały, tylko ludzie ku***y.” J. Piłsudski
Nie mam nic do Polski, a do polaków, Piłsudski sam tak mówił...



jesteś jedyną ku*wą pomijając autora tematu inne lewe ci*ty w tym wątku, więc łąskawie siedź w tej swojej anglii, holandii czy chuy mnie obchodzi gdzie i stul pysk. skoro nie czujesz się polakiem, to także najlepiej zmień strony. jakieś kozojebne stronki na pewno ucieszą "bojownika" o wolność.

lukisz0

2014-08-01, 00:53
endriu875 napisał/a:



jesteś jedyną ku*wą pomijając autora tematu inne lewe ci*ty w tym wątku, więc łąskawie siedź w tej swojej anglii, holandii czy chuy mnie obchodzi gdzie i stul pysk. skoro nie czujesz się polakiem, to także najlepiej zmień strony. jakieś kozojebne stronki na pewno ucieszą "bojownika" o wolność.



Oczywiście, wegetuj w swoim kraju za 1680zł miesięcznie, zamiast coś postarać się zmienić, wyzywaj innych na forum dla nastolatków "patrioto"

paralyse

2014-08-01, 00:55
endriu875 napisał/a:

polakiem


Polakiem :mrgreen:

lukisz0

2014-08-01, 00:56
Sapwood napisał/a:

lukisz0,
Obrazek



Aktualizacja:
„Naród wspaniały, tylko przedstawiciele, których demos sobie wybrali, ku***y.”



Nie chodzi mi tylko o władze, a także o nastoletnich bojowników naszego kraju, którzy siedzą tutaj i opowiadają jak to heroicznie będą walczyć w obronie narodu. Dla mnie jest to żałosne, aż przykro się robi, iż tacy ludzie wychowali się w tej samej kulturze...

dominik666

2014-08-01, 00:59
Nie karmcie trola :-) LukiszZero twojej dziewczynie się u nas w Polsce podoba haha:-)