18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

przemyslaw91

2014-08-03, 00:05
Wojny w Polsce nie będzie. Zapomnijcie o tym.
W naszym interesie jest to aby Ukraina była państwem granicznym Unii, a Rosja nie może sobie pozwolić aby Ukraina należała do Unii i NATO. To są czyste interesy geopolityczne.
Tak samo było z Polską. Niemcy chcieli aby Polska była w Unii po to aby w razie konfliktu, walki trwały na naszym terenie a nie na terenie Niemiec.
To samo analogicznie jest z Ukrainą.

Także nie spinajcie się, bo pisanie "pójdę bronić Polski" to możecie sobie włożyć w ....
Chcesz bronić kraju? To zrób kurs strzelecki, zdobądź pozwolenie na broń, kup ją i wtedy możesz w jakikolwiek bronić ojczyzny, gdyby armia nie dała rady. No chyba, że masz dojścia i zdobędziesz nielegalnie broń (nie mylić z nożami) :)

lukisz0

2014-08-03, 00:16
DominikS napisał/a:



No to slabo cie wychowali, bo udajesz kogos kim nie jestes to po pierwsze a po drugie naduzywasz slowo szanuje piszac Polacy z malej litery i nasmiewajac sie z naszego kraju w tytulowym temacie pozal sie Boze. Smieszny troll jestes albo mitoman co od cyca mamy sie jeszcze nie oderwal. Jakos od antypolakow dostalo sie tobie a nie innym wiec nie pisz dyrdymalow :)

a slownictwa to ty mnie smarku nie ucz, bo antypolak to odpadowa jednostka,ktora najezdza na Polske i pluje na wlasny kraj co udowodniles tym swoim pseudo-temacikiem, takze o systemie wartosci tez juz sie nie wypowiadaj o romantyczny wyzwolicielu wlasnej rodziny.

I juz sie nie tlumacz. Wstydu sobie oszczedzisz a innym zazenowania.



Czyżby argumentów zabrakło? :-) To użytkownika Krzychu_94 nazwałeś antypolakiem dlatego, że napisał "Polaków" z małej litery. Pamięć szwankuje? Która z moich wypowiedzi była antypolska? Już wcześniej o to pytałem, jednak ty wolisz pluć jadem niż odpowiadać. Typowy polaczek, któremu brakuje argumentów i próbuje się popisać. Wciąż czekam na odpowiedź na mój wcześniejszy post, bo tego nawet czytać się nie da. Patriota, a polskich znaków nie potrafi używać. I nie nazywaj mnie smarkaczem, ponieważ to ty odzywasz się do mnie jak szczeniak, któremu hormony uderzyły do głowy. Pan dorosły a rozmawiać na poziomie nie potrafi. I nie wyśmiewaj moich wartości na temat rodziny, jak dla mnie to możesz sobie ginąć za jaką ziemię chcesz, panie senior. :idzwch*j:

fdM napisał/a:



Wiemy, że wiesz jak to się robi w gimnazjum, w końcu masz 15 lat.. Już to zostało udowodnione na poprzednich stronach. Nie martw się, jeszcze rok i pójdziesz do liceum a za kilka lat dorośniesz i zrozumiesz jakie brednie wypisywałeś na forach.



Udowodnione? Gdybyś czytał wiadomości zamieszczone wcześniej, zauważyłbyś iż mówię że to nie moje konta, także ten nick nie jest oficjalny. W dyskusji wiek nie ma znaczenia, tylko to co ma się w głowie. Takie próby ukazania, że jestem w gimnazjum są bezsensowne i głównie dlatego się tego czepiasz, bo nie posiadasz niczego sensownego do odpowiedzenia.

onilox

2014-08-03, 02:22
Co za gnida... :lol:
Uważasz, że ta Twoja historyjka nie jest wypowiedzią antypolską? Jak Ty śmiesz przytoczyć wypowiedź Piłsudskiego? :mrgreen: Widocznie średnio rozumiesz, że to właśnie odnosi się do Ciebie i osobników Twojego pokroju. Wiesz co by Cię czekało za takie wypowiedzi za czasów Józefa Piłsudskiego? Kulka w łeb bez pardonu, ale na szczęście żyjemy w innych czasach. Kiedyś za swoje wypowiedzi ktoś Cię strzeli w pysk ale życzę Ci z całego serca, żebyś wyjechał stąd wp*zdu, bo jeżeli naprawdę rosjanie weszliby do Polski to byłby z Ciebie porządny kapuś i kolaborant i jeszcze wielu by przez Ciebie cierpiało. Na Twoim przykładzie wszyscy możemy zobaczyć jak wygląda rozkład zasad moralnych ludzi, którzy pseudointeligentnymi wypowiedziami próbują usprawiedliwić wypowiedzi takie jak powyższa historyjka. Tu już nawet nie chodzi o to czy jesteś patriotą czy nie, bo nie każdy musi być, ale powinieneś mieć k***a szacunek do kraju, który Cię wychował, jakkolwiek nie było to wychowanie piękne i lekkie, ale w tym kraju przeżyłeś najlepsze chwile swojego życia i będziesz hipokrytą jeżeli spróbujesz zaprzeczyć. Ciekawe jest to, że udając tak inteligentnego nie widzisz, że to co się dzieje teraz w Polsce, czyli kumoterstwo, bieda syf i ubóstwo to pozostałości po komunie, po Twoim wyzwolicielu. Postkomunizm to najgorszy rak, który niszczy ten kraj. Ostatnią rzeczą, którą powiem ale jej nie zrozumiesz to definicja patriotyzmu według mnie. Patriotyzm to miłość do ojczystego kraju pomimo tego, że ten kraj niewiele nam daje. Tak naprawdę nie daje nam nic.

PS: Chciałbym zobaczyć jak mówisz takie historyjki weteranom II Wojny Światowej, Ty paskudo.

lukisz0

2014-08-03, 03:28
onilox napisał/a:

Co za gnida... :lol:
Uważasz, że ta Twoja historyjka nie jest wypowiedzią antypolską? Jak Ty śmiesz przytoczyć wypowiedź Piłsudskiego? :mrgreen: Widocznie średnio rozumiesz, że to właśnie odnosi się do Ciebie i osobników Twojego pokroju. Wiesz co by Cię czekało za takie wypowiedzi za czasów Józefa Piłsudskiego? Kulka w łeb bez pardonu, ale na szczęście żyjemy w innych czasach. Kiedyś za swoje wypowiedzi ktoś Cię strzeli w pysk ale życzę Ci z całego serca, żebyś wyjechał stąd wp*zdu, bo jeżeli naprawdę rosjanie weszliby do Polski to byłby z Ciebie porządny kapuś i kolaborant i jeszcze wielu by przez Ciebie cierpiało. Na Twoim przykładzie wszyscy możemy zobaczyć jak wygląda rozkład zasad moralnych ludzi, którzy pseudointeligentnymi wypowiedziami próbują usprawiedliwić wypowiedzi takie jak powyższa historyjka. Tu już nawet nie chodzi o to czy jesteś patriotą czy nie, bo nie każdy musi być, ale powinieneś mieć k***a szacunek do kraju, który Cię wychował, jakkolwiek nie było to wychowanie piękne i lekkie, ale w tym kraju przeżyłeś najlepsze chwile swojego życia i będziesz hipokrytą jeżeli spróbujesz zaprzeczyć. Ciekawe jest to, że udając tak inteligentnego nie widzisz, że to co się dzieje teraz w Polsce, czyli kumoterstwo, bieda syf i ubóstwo to pozostałości po komunie, po Twoim wyzwolicielu. Postkomunizm to najgorszy rak, który niszczy ten kraj. Ostatnią rzeczą, którą powiem ale jej nie zrozumiesz to definicja patriotyzmu według mnie. Patriotyzm to miłość do ojczystego kraju pomimo tego, że ten kraj niewiele nam daje. Tak naprawdę nie daje nam nic.

PS: Chciałbym zobaczyć jak mówisz takie historyjki weteranom II Wojny Światowej, Ty paskudo.



Ależ kolego, ta historyjka jest tylko dla Cebulaków (z dużej litery bo okazuje szacunek dla nich :) ). Nie mów mi tu o weteranach i ludziach z zeszłego wieku, to tylko odnosi się do dzisiejszych bohaterów internetu. Nie mam nic do Rosjan, ale czerwony nie jestem. Czuję szacunek do ludzi wartych szacunku, nie do gnid, typu części pseudopatriotów na tym portalu. To są tzw. Cebulacy, lub polaczki, to tacy właśnie ludzie niszczą nam opinie i poniżają nas ukazując swój prymitywizm, np. dresy,narodowcy,internetowi bohaterzy. Mój pradziadek zginął na wojnie bez sensu, nie opłaciło się to nikomu i ja nie planuje dzielić jego losów, w razie jakiejkolwiek katastrofy. Szanuje weteranów i Polaków godnych szacunku, którzy są uczciwi, nie zazdrosnych i posiadających kulturę, a wręcz nienawidzę ludzi wyniszczających nas, dla tych ludzi jestem antypolakiem, lewakiem lub czerwonym. Tak samo twierdzenie, że w Rosji nie zmieniło się nic i nadal jest tym największym gównem, to nie prawda. Nie uważam pod żadnym pozorem kogokolwiek jako wyzolicieli, nie wiem skąd to wziąłeś. Cebulatctwo i polactwo to choroba po komunie. Przytaczając słowa kolegi "Polska skończyła się w 39" teraz to dziura, której pomoc graniczy z cudem. Nie to, że nie wierzę w odrodzenie Polski, ja nadal wierzę w nasz kraj, ale nie w ludzi. Nikt się nie przejął sprawami politycznymi w Polsce, nawet po tym co się stało ostatnio, przecież zestrzelony Boeing jest ważniejszy, niż to co się dzieje w kraju ;) . Mimo wielu zdań dot. jak to bym zostawił to wszystko na pastwę losu jest błędnych, za granicą też można sporo zrobić dla np. okupowanego kraju, śmierć za kraj to głupota, bo kiedy będziesz najbardziej potrzebny ciebie już dawno nie będzie.

Pozdrawiam i mam nadzieje że zrozumiesz.

DominikS

2014-08-03, 09:07
lukisz0 napisał/a:



Czyżby argumentów zabrakło? :-) To użytkownika Krzychu_94 nazwałeś antypolakiem dlatego, że napisał "Polaków" z małej litery. Pamięć szwankuje? Która z moich wypowiedzi była antypolska? Już wcześniej o to pytałem, jednak ty wolisz pluć jadem niż odpowiadać. Typowy polaczek, któremu brakuje argumentów i próbuje się popisać. Wciąż czekam na odpowiedź na mój wcześniejszy post, bo tego nawet czytać się nie da. Patriota, a polskich znaków nie potrafi używać. I nie nazywaj mnie smarkaczem, ponieważ to ty odzywasz się do mnie jak szczeniak, któremu hormony uderzyły do głowy. Pan dorosły a rozmawiać na poziomie nie potrafi. I nie wyśmiewaj moich wartości na temat rodziny, jak dla mnie to możesz sobie ginąć za jaką ziemię chcesz, panie senior. :idzwch*j:



Udowodnione? Gdybyś czytał wiadomości zamieszczone wcześniej, zauważyłbyś iż mówię że to nie moje konta, także ten nick nie jest oficjalny. W dyskusji wiek nie ma znaczenia, tylko to co ma się w głowie. Takie próby ukazania, że jestem w gimnazjum są bezsensowne i głównie dlatego się tego czepiasz, bo nie posiadasz niczego sensownego do odpowiedzenia.




Ktora twoja wypowiedz byla antypolska? Dostales zjeby za antypolski temat i to masowe zjeby, wiec sie zastanow nad soba smarku. Jestes smarkiem bo zachowujesz sie jak gowniarz i cwiercinteligent probujac tu teraz zwalac wine na cebulekow ze to temat dla nich. Juz samo propagowanie przez ciebie pustego sloganu - cebulak jest antypolskie, poniewaz wrzucil to jakis platny troll a ty to powielasz jako kolejny troll. Temat nie jest dla cebulakow, bo godzi w kazdego Polaka wiec miej odrobine godnosci i skoncz juz ta szopke. Polskich znakow nie uzywam, bo leze w gipsie i w ogole niewygodnie mi sie pisze. Zreszta nic ci do tego.

A tlumaczenie sie, ze to nie moje konto jest zalosne heheh :) Ja na cudze konta nie wchodze. Kiepskie wytluaczenie smarku.

W imie zasady nie karmic trolla postanowilem juz tego nie robic. Idz sie leczyc psycholu. Mniej tvn, mniej sadistic, w ogole mniej internetu, to moze wyzdrowiejesz. A najlepiej to wyjedz z Polski, bo wstyd za takich jak ty.

I mala lekcja o patriotyzmie na sam koniec, bo sugerujesz wszystkim wszeb i wobec, ze tylko ty znasz prawdziwe znaczenie tego slowa.

Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriates) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.


W zadnym twoim wpisie nie odnajdzie sie ani tyci patriotycznej postawy, wiec koniec tematu.

krz2

2014-08-03, 16:20
Ja pie**ole! 8 stron gównoburzy przez trola który wysmarkał jakiś badziewny tekst. Brawo...

mortiisdei

2014-08-04, 02:05
lukisz0 napisał/a:



Ależ kolego, ta historyjka jest tylko dla Cebulaków (z dużej litery bo okazuje szacunek dla nich :) ). Nie mów mi tu o weteranach i ludziach z zeszłego wieku, to tylko odnosi się do dzisiejszych bohaterów internetu. Nie mam nic do Rosjan, ale czerwony nie jestem. Czuję szacunek do ludzi wartych szacunku, nie do gnid, typu części pseudopatriotów na tym portalu. To są tzw. Cebulacy, lub polaczki, to tacy właśnie ludzie niszczą nam opinie i poniżają nas ukazując swój prymitywizm, np. dresy,narodowcy,internetowi bohaterzy. Mój pradziadek zginął na wojnie bez sensu, nie opłaciło się to nikomu i ja nie planuje dzielić jego losów, w razie jakiejkolwiek katastrofy. Szanuje weteranów i Polaków godnych szacunku, którzy są uczciwi, nie zazdrosnych i posiadających kulturę, a wręcz nienawidzę ludzi wyniszczających nas, dla tych ludzi jestem antypolakiem, lewakiem lub czerwonym. Tak samo twierdzenie, że w Rosji nie zmieniło się nic i nadal jest tym największym gównem, to nie prawda. Nie uważam pod żadnym pozorem kogokolwiek jako wyzolicieli, nie wiem skąd to wziąłeś. Cebulatctwo i polactwo to choroba po komunie. Przytaczając słowa kolegi "Polska skończyła się w 39" teraz to dziura, której pomoc graniczy z cudem. Nie to, że nie wierzę w odrodzenie Polski, ja nadal wierzę w nasz kraj, ale nie w ludzi. Nikt się nie przejął sprawami politycznymi w Polsce, nawet po tym co się stało ostatnio, przecież zestrzelony Boeing jest ważniejszy, niż to co się dzieje w kraju ;) . Mimo wielu zdań dot. jak to bym zostawił to wszystko na pastwę losu jest błędnych, za granicą też można sporo zrobić dla np. okupowanego kraju, śmierć za kraj to głupota, bo kiedy będziesz najbardziej potrzebny ciebie już dawno nie będzie.

Pozdrawiam i mam nadzieje że zrozumiesz.



Dziecko drogie, wywołałeś niezłą gównoburzę swoim tekstem i podejściem.

Ale ( tak, k***a, wiem) do rzeczy, moja babcia(rodowita Jugosławianka, nieboszczka) walczyła w czasie IIWŚ w Jugosławii pod wodzą niejakiego Tito. Po wojnie się przeniosła do Polski, gdzie teraz ja żyję za co nawet jej nie podziękowałem, bo jeszcze byłem młody i głupi, ale mimo podwójnej narodowości kochała po równo Polskę i Jugosławię i w obu krajach walczyła, najpierw za Jugosławię, a potem w Polsce z komuną. Zapewniam cię, że jakby dorwała się do twojej osoby za takie pie**olamento, to zrobiłaby ci z dupy jesień średniowiecza. Jak kiedyś stwierdziła oglądając w wiadomościach paradę tęczowych "Nie po to stawiłam czoła wrogowi tyle razy, by teraz takie wszy się panoszyły".
Co za tym idzie, jesteś zwykłą gnidą niewartą zdeptania, szczególnie, że używasz pradziadka(pewnie w grobie się przewraca przez twoje idiotyzmy) jako tarczy do obrony swoich gównianych argumentów. Twojemu pradziadkowi należy się szacunek, tobie tylko szabla w krtań.

P.S. Wojna nie zna granic, więc uważaj, bo nie znasz dnia ani godziny.

KhazAkar

2014-08-07, 14:41
Przez przypadek postawiłem Ci piwo,udław się nim śmieciu!

oc...........an

2014-08-22, 13:18
Wszyscy dobrze wiemy że tak by było. Z tą jedną różnicą, że po tym jak wszystkie jednostki polskie już leżałyby w rowie to niemcy raczyliby nam pomóc bo niemiec nie życzy sobie graniczyć z Rosją i chce strefy buforowej, odepchnęliby prawdopodobnie Rosję na granicę (w większości zabiegami dyplomatycznymi), po czym wracając do siebie w ramach zapłaty zabraliby Wrocław i Szczecin.