18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

Everlast1111

2014-08-02, 00:47
Zwykły lewacki prowokator :) co chciał osiagnać takim tematem? Napinke, bo kogo obchodzi to, ze bedzie sp***alał w czasie wojny? Nikogo. Przecież to normalne ze w dzisiejszych czasach cip jest mnóstwo które w razie W po prostu sp***olą.
Nie ma sensu pisać że w czasie wojny ja zostane, bede bronił Polski itd bo po co? To nie w moim stylu, pisac tak by piwka zdobyć? pie**olić kazdy potrafi lecz jest tylko czesc ludzi którzy urodzili się z twardym charakterem i w razie czego nie wymiekną. Łatwo sie pisze :) Większosc młodych ludzi broni w łapie nie miało a już walczyć by chcieli, bylibyscie wszyscy zesrani gdybyscie wiedzieli że Rosjanie już wjezdzaja do Nas i że za kilka chwil otworzy sie ogień.

P.s. i nie kozacze bo sam jestem młody i o wojsku i wojnie wiem tyle ile przeczytałem w sieci. Ale wiem ze gdyby wybuchła wojna tylko garstka by została z tych krzykaczy z Sadistoca którzy pisali ze zostaną, wtedy byłby jeden wielki spontan.

JebaćCyganów

2014-08-02, 00:50
@lukisz0
ale ch*j nas to obchodzi gdzie mieszkasz i co robisz, po ch*ja tu siedzisz debilu? napisales te brednie, zostales zjechany na 4 strony i czego wiecej chcesz? wypie**alaj smieciu j***ny. ty nie chcesz umierac za kraj, a pozostale 38 mln chce wiec get cancer. k***o.

lukisz0

2014-08-02, 01:52
j***ćCyganów napisał/a:

@lukisz0
ale ch*j nas to obchodzi gdzie mieszkasz i co robisz, po ch*ja tu siedzisz debilu? napisales te brednie, zostales zjechany na 4 strony i czego wiecej chcesz? wypie**alaj smieciu j***ny. Inie chcesz umierac za kraj, a pozostale 38 mln chce wiec get cancer. k***o.



Nikt mnie nie zjechał, wasze wypociny nie posiadają w sobie nic wartościowego. Pozostałe 38mln tak? Haha wątpię czy uzbierałby się chociaż milion. Twoje "zjechanie" to chyba wyklinanie, tak to się robi w gimnazjum, po prostu poniżasz się tym postem.

Everlast1111 napisał/a:

Zwykły lewacki prowokator :) co chciał osiagnać takim tematem? Napinke, bo kogo obchodzi to, ze bedzie sp***alał w czasie wojny? Nikogo. Przecież to normalne ze w dzisiejszych czasach cip jest mnóstwo które w razie W po prostu sp***olą.
Nie ma sensu pisać że w czasie wojny ja zostane, bede bronił Polski itd bo po co? To nie w moim stylu, pisac tak by piwka zdobyć? pie**olić kazdy potrafi lecz jest tylko czesc ludzi którzy urodzili się z twardym charakterem i w razie czego nie wymiekną. Łatwo sie pisze :) Większosc młodych ludzi broni w łapie nie miało a już walczyć by chcieli, bylibyscie wszyscy zesrani gdybyscie wiedzieli że Rosjanie już wjezdzaja do Nas i że za kilka chwil otworzy sie ogień.

P.s. i nie kozacze bo sam jestem młody i o wojsku i wojnie wiem tyle ile przeczytałem w sieci. Ale wiem ze gdyby wybuchła wojna tylko garstka by została z tych krzykaczy z Sadistoca którzy pisali ze zostaną, wtedy byłby jeden wielki spontan.



Tutaj to chyba, każdy kto ma jakieś inne zdanie jest nazywany lewakiem. Z lewactwem nie mam nic wspólnego. No chyba że ty kolego wiesz o mnie więcej.

DominikS napisał/a:


Cokolwiek nie napiszesz to i tak jestes antypolakiem. Wstyd mi za ciebie gowniarzu.



Nie mam nic do "polaków", ale takich "cebulaków" jakich tutaj nie mało, wręcz nienawidzę.

Krzychu_94

2014-08-02, 02:02
Polska nie istnieje od 1939, zostało już tylko pokomunistyczne gówno za które nie zamierzam oddawać życia. Komunizm to najgorsza choroba, która odbiera ludziom samodzielne myślenie. Potem mamy takich baranów którzy np. głosują na PO bo w telewizji powiedzieli że jesteśmy zieloną wyspą.
Ale jest jeszcze młode pokolenie które zaczyna dostrzegać to gówno, więc jest jeszcze nadzieja.

rigsuit

2014-08-02, 02:41
Chcecie mocarstwa z Polski? Możemy to mieć w każdej chwili, tylko nie ma współpracy między nami każdy z nas patrzy na osobiste pragnienia... Prawda czy nie?

lukisz0

2014-08-02, 03:36
DominikS napisał/a:

Niektorzy z was pisza, ze wojna w terenie nie ma sensu, bo ktos spusci atomowki. Pieprzenie do kwadratu. Po Hiroszimie swiatowi przywodcy wiedza jakie sa konsekwencje po jednej bombie i nikt nie odwazy sie zrobic tego kolejny raz, bo gdyby w Europie spadlaby chocby jedna taka, to caly kontynent bylby skazony. Ruszcie tymi glowami. Za duzo sie s/f naogladaliscie. Po drugie technologia idzie do przodu i jakos sposob walki niespecjalnie sie zmienil. W dalszym ciagu korzysta sie z czolgow, z piechoty i z partyzantki. Ta forma walki nigdy sie nie zmieni, poniewaz kiedy spadnie kilka pociskow to ktos wreszcie musi zejsc na lad i dalej realizowac cele juz w bezposredniej walce. Kto mysli, ze wojny wygrywa sie tylko z lotu ptaka bo ma kilka dronow i wiecej mysliwcow ten jest imbecylem. Afganistan jest tego przykladem. Oni to dopiero moga powiedziec, ze maja same widly tak w porownaniu z nasza armia. Kolejna sprawa to gimbaza poczytala jakies durnoty na onecie i innych durnych portalach sponsorowanych, ze nie mamy czym ani kim walczyc. Ha ha ha...Nasza armia wcale nie jest tak zacofana jak sie moze wydawac i ktos tu juz nawet o tym napisal. Poza tym rusza produkcja w Polsce nowoczesnych mysliwcow, czolgow i innego sprzetu. Polacy potrafia budowac wspaniale konstrukcje i kazdy wie, ze Polak potrafi zrobic prawdziwe cacko. Wedlug mnie nasza armia za jakis czas bedzie miala sprzzet bardzo nowoczesny. Poza tym niejednokrotnie na swiecie udawadniamy, ze nasze grupy GROM czy ostatnio inne specjalne jednostki jak FORMOZA to elity na najwyzszym swiatowym poziomie.
Piszecie, ze sami starcy w Polsce i reszta sp***olila wiec nie bedzie kto walczyl w razie zagrozenia. Otoz w Polsce w razie potencjalnej okupacji do walki pojdzie pół miliona kibiców, ktorzy nie beda srali w gacie tylko pierwsze co to poleca do wojskowych magazynow lub od razu na ochotnikow pojda w kamasze. Wbrew pozorom wlasnie najbiedniejsza czesc Polakow, ktorzy nie chca wyjezdzac z kraju to wlasnie oni beda bronic ojczyzny i nie beda patrzec na to czyja to wina ale beda bronic "Ziemi", wlasnej ziemi ktora ich wychowala.

Co Ty pie**olisz? Nie wiem jak było w Twoim przpadku, ale mnie wychowali moi rodzice a nie ziemia. Jak już wcześniej pisałem nie jestem antypolakiem , szanuje naszą historię i tradycję ale nie mam zamiaru oddawać życia za ziemię. To dobro rodziny powinno być priorytetem i to właśnie za bliskich oddałbym życie. A kibole w razie wojny będą uciekać pierwsi. Waleczni są tylko w internecie i jak trzeba jakiś stadion rozpie**olić. (Mówię o kibolach, nie o prawdziwych kibicach). Pomyśl, bardziej przydasz się Polsce martwy czy żywy?



A was zniewiesciale chlopaczki zarobaski, ktore maja lewicowe poglady to srodkowy palec na papa. Mozecie wyjezdzac :)



Cokolwiek nie napiszesz to i tak jestes antypolakiem. Wstyd mi za ciebie gowniarzu.


Aberracja

2014-08-02, 09:36
DominikS napisał/a:



Oj mlotku parowcowy. Wlasnie nawet obecnie Polska nie rzadza Polacy tylko potomkowie katow polskich elit. Przejrzyj sobie nazwiska naszych politykow to co drugi ma podwojne obywatelstwo. Inna sprawa, ze Polska najczesciej miala problemy, gdy u wladzy byli "obcy". Poki rzadzilismy my Polacy to nasze ziemie byly rozlegle. Dopiero gdy rozklad zaczynal sie poprzez ingerencje sil obcych na szczeblach wladzy to zaczely sie problemy z integracja narodu. Bylismy tez zbyt tolerancyjnym narodem i w pewnym momencie za bardzo zaufalismy nieodpowiednim "sojusznikom" co doprawadzilo do pierwszych rozbiorow. Ty sie w ogole historii uczyles? Polska zaczela slabnac kiedy przyszedl polski Szwed Zygmunt III Waza i caly dorobek Polski spieprzyl, wiec nie pie**ol kocopolow, ze my Polacy nie potrafimy rzadzic. A Europe przed Turkami kto obronil? Wiesz ile razy Polscy wladcy uratowali dupe zachodowi na przestrzeni wiekow?? Ludzie skad wy czerpiecie informacje?? A wiecie kto propagowal przez ostatnie stulecie przekonanie, ze my Polacy nie potrafimy rzadzic?? No rusz glowa jeden z drugim. Niektorzy pewnie wiedza o jaka grupe etniczna chodzi.



Oczywiście, waleczni Polacy pokonali Turecką potęgę broniąc tym europejskie chrześcijaństwo, a za każdymi naszymi porażkami stoją żydzi.... Nawet nie chce mi się z Tobą rozmawiać.

DominikS

2014-08-02, 10:56
Krzychu_94 napisał/a:

Polska nie istnieje od 1939, zostało już tylko pokomunistyczne gówno za które nie zamierzam oddawać życia. Komunizm to najgorsza choroba, która odbiera ludziom samodzielne myślenie. Potem mamy takich baranów którzy np. głosują na PO bo w telewizji powiedzieli że jesteśmy zieloną wyspą.
Ale jest jeszcze młode pokolenie które zaczyna dostrzegać to gówno, więc jest jeszcze nadzieja.



Chwila, przeciez nie walczy sie za "ustroj" tylko za obrone wlasnego terytorium, ziemi w ktorej dorastales. Mnie rowniez wk***ia fakt, ze przyszlo nam zyc w takich czasach, w ktorych nasz kraj jest wyniszczny ekonomicznie i spolecznie, ale nie bede robil focha na nasza ojcowizne bo jakis polityk ma swoje fanaberie.

lukisz0 napisał/a:

Nie mam nic do "polaków", ale takich "cebulaków" jakich tutaj nie mało, wręcz nienawidzę.



Polaków z dużej litery piszemy antypolaku.

VoidLoop napisał/a:



Oczywiście, waleczni Polacy pokonali Turecką potęgę broniąc tym europejskie chrześcijaństwo, a za każdymi naszymi porażkami stoją żydzi.... Nawet nie chce mi się z Tobą rozmawiać.



Alez oczywiscie, ze nie chce ci sie rozmawiac, bo wiedzy brak, argumentow brak i tylko powtarzasz to co przeczytasz na onet lub zaslyszysz w tvn.

piter1372

2014-08-02, 14:22
@lukisz0 Komunistyczny parszywcu, idź szerzyć swoje antypatriotyczne poglądy gdzieś gdzie Cię chcą, tu jest Polska i nikt nam nie będzie mówił co mamy robić i jak żyć, a zwłaszcza frajer który cwaniakuje bo żyje na obczyźnie, tchórzu....


nie jestem hejterem ale naprawde wk***ia mnie jak ktoś oczernia mój kraj.

Ad_am38

2014-08-02, 14:30
Na Rosję się sadzą a dotychczasowego okupanta nie potrafią wyp***zielić.. Mam na myśli judeo watykańskiego okupanta i ich pieska obronnego USA :-D

zip0

2014-08-02, 15:42
lukisz0 Z łaski swojej nie zaśmiecaj naszych stron, jeżeli tu już nie mieszkasz. Masz nowy dom i tam rodzinę. Powodzenia i nie wracaj.

Catacombe

2014-08-02, 16:56
Już k***a widzę partyzantkę w waszym wykonaniu, trollowanie rosyjskich stron. Może ci co mają na tyle rozumu w głowie żeby zrozumieć że ten temat to troll, będą na tyle inteligentni żeby walczyć. Nie czuje się patriotą, i nie walczył bym tylko kawałek ziemi, bo jakieś mądre głowy postanowiły podzielić ludzi wmawiając im jak bardzo się od siebie różnią. Jakbym już musiał to o swoją wolność, jeśli ta w jakiś sposób została naruszona. I pewnie po tym wpisie jestem widziany jako antypolski nazista. I jebie mnie to.

lukisz0

2014-08-02, 19:24
DominikS napisał/a:



Chwila, przeciez nie walczy sie za "ustroj" tylko za obrone wlasnego terytorium, ziemi w ktorej dorastales. Mnie rowniez wk***ia fakt, ze przyszlo nam zyc w takich czasach, w ktorych nasz kraj jest wyniszczny ekonomicznie i spolecznie, ale nie bede robil focha na nasza ojcowizne bo jakis polityk ma swoje fanaberie.



Polaków z dużej litery piszemy antypolaku.



Alez oczywiscie, ze nie chce ci sie rozmawiac, bo wiedzy brak, argumentow brak i tylko powtarzasz to co przeczytasz na onet lub zaslyszysz w tvn.



Co Ty pie**olisz? Nie wiem jak było w Twoim przpadku, ale mnie wychowali moi rodzice i to ich mam zamiar chronić. Jak już wcześniej pisałem nie jestem antypolakiem , szanuje naszą historię i tradycję ale nie mam zamiaru oddawać życia za ziemię. To dobro rodziny powinno być priorytetem i to właśnie za bliskich oddałbym życie. To nie ziemia tworzy naród a ludzie. Coś Ci się pomieszało w systemie wartości wojowniku. I radzę zapoznać się ze znaczeniem słowa "antypolak", rzucasz tym we wszystkich, którzy sie z tobą nie zgadzają. Proszę, przytocz wypowiedź, którą uznałeś za antypolską. ;-)

fdM

2014-08-02, 20:48
lukisz0 napisał/a:

Twoje "zjechanie" to chyba wyklinanie, tak to się robi w gimnazjum, po prostu poniżasz się tym postem.



Wiemy, że wiesz jak to się robi w gimnazjum, w końcu masz 15 lat.. Już to zostało udowodnione na poprzednich stronach. Nie martw się, jeszcze rok i pójdziesz do liceum a za kilka lat dorośniesz i zrozumiesz jakie brednie wypisywałeś na forach.

DominikS

2014-08-02, 22:01
lukisz0 napisał/a:



Co Ty pie**olisz? Nie wiem jak było w Twoim przpadku, ale mnie wychowali moi rodzice i to ich mam zamiar chronić. Jak już wcześniej pisałem nie jestem antypolakiem , szanuje naszą historię i tradycję ale nie mam zamiaru oddawać życia za ziemię. To dobro rodziny powinno być priorytetem i to właśnie za bliskich oddałbym życie. To nie ziemia tworzy naród a ludzie. Coś Ci się pomieszało w systemie wartości wojowniku. I radzę zapoznać się ze znaczeniem słowa "antypolak", rzucasz tym we wszystkich, którzy sie z tobą nie zgadzają. Proszę, przytocz wypowiedź, którą uznałeś za antypolską. ;-)



No to slabo cie wychowali, bo udajesz kogos kim nie jestes to po pierwsze a po drugie naduzywasz slowo szanuje piszac Polacy z malej litery i nasmiewajac sie z naszego kraju w tytulowym temacie pozal sie Boze. Smieszny troll jestes albo mitoman co od cyca mamy sie jeszcze nie oderwal. Jakos od antypolakow dostalo sie tobie a nie innym wiec nie pisz dyrdymalow :)

a slownictwa to ty mnie smarku nie ucz, bo antypolak to odpadowa jednostka,ktora najezdza na Polske i pluje na wlasny kraj co udowodniles tym swoim pseudo-temacikiem, takze o systemie wartosci tez juz sie nie wypowiadaj o romantyczny wyzwolicielu wlasnej rodziny.

I juz sie nie tlumacz. Wstydu sobie oszczedzisz a innym zazenowania.