18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

Noxford

2014-08-01, 18:20
A kim Ty 'lukisz' jesteś żeś taki mądry i pewny co się z nami stanie?
Jak możesz pie**olić o tym co my zrobimy pie**oląc o siedzących przed komputerami skoro jak na razie ŻADNEJ WOJNY NIE MA więc co mamy wyjść i sami ją sprowokować?
Kolejny śmieć który sprzedał by Polskę za wiadro gnoju.

olex

2014-08-01, 18:22
a putinowi wcale sie nie dziwie ze wprowadza na nas embargo handlowe, bo jak nasi z rzadu wpie**alali mu sie do kwestii ukrainskiej, sam bym zrobil podobnie, przytarł nosa małym ch*jka krzyczacym na szczytach ue czy tam nato, ze ukraine bija a pare miechow wczesniej ci na ktorych chcieli zrobic wrazenie sami sie na to zgodzili

booore

2014-08-01, 18:25
lukisz0 napisał/a:


/.../ a owy patriota leży już martwy



ów patriota, do k***y nędzy.
Zgaduję, że matury brak, ale choćby podstawy języka polskiego (odmiana) warto znać, gdy bierze się za pisanie w tym języku. Nawet takich pierdów.

lukisz0

2014-08-01, 18:31
booore napisał/a:



ów patriota, do k***y nędzy.
Zgaduję, że matury brak, ale choćby podstawy języka polskiego (odmiana) warto znać, gdy bierze się za pisanie w tym języku. Nawet takich pierdów.



Widzę że konkretne argumenty się sypią... haha, czepianie się kogoś o pisownie jest już totalną oznaką braku argumentów Panie profesorze :dupsko:

Spiddy

2014-08-01, 18:33
@olex
Ale to unia żydopejska każe nam robić embargo, żeby bogatsze kraje mogły dalej handlować z Rosją i się wzbogacać. Nasza gospodarka nie rozj***ła się przez te wszystkie lata tylko dlatego, bo Rosja jako jedyny kraj na świecie chciał od nas kupować mięso i jabłka. Teraz merkel kazała ryżemu ch*jowi rozwalić kraj do końca, by niemcom było lepiej, i jedyne co nam w kraju zostało, to w ch*j jabłek.

justin_bimber

2014-08-01, 18:36
hehehe no ja sądze że umro od racy sympatykuw ONR, hehehe ja to przy pierwszym pocisku sp***alam do afryki jak najdalej stąd

Shilon2M

2014-08-01, 18:39
Jak by co to, zdejmuje krawat, koszule i od razu do lasu!
Ja wrogów Polski będę zabijał gołymi rękoma, podczas ich snu!

dth

2014-08-01, 18:41
zwykły troll, nie rozumiem po co w ogóle z nim gadacie

bowmanek

2014-08-01, 18:47
Ludzie, nie ma co spinać dupy. Mamy tutaj trolla klasy światowej.

korinogaro

2014-08-01, 18:48
Mamy o tyle ch*jowo, że do nas się nie da nawet sensownie broni szmuglować. Nie wiem skąd w razie wojny ludzie mieliby wziąć broń. Przecież magazyny broni poszłyby w cholerę w pierwszych godzinach wojny.

zomos

2014-08-01, 18:51
Widzimy przykład gównoburzy między ludźmi myślącymi rozsądnie a idiotami z wypranymi mózgami. Sami się dopiszcie do odpowiedniej grupy.

4h...........ch

2014-08-01, 19:00
Obama i Putin trafiają po śmierci na III wojnie światowej do piekła, Obama pyta diabła:
- Diabeł weź powiedz jak tam mój kraj po tej wojnie
- No jak to nie wiesz? Rozpadło się to jak wasze dwie wieże
Putin zaczyna rechotać, na co diabeł:
- A ty co się śmiejesz, zaraz tu zobaczysz ilu chińczyków tu się pojawi po konflikcie Polska-Chiny

DominikS

2014-08-01, 19:09
Wy mlodzi gowno wiecie o dzisiejszej Rosji i o wlasnej ojczyznie. Jestem dumnym Polakiem i jestem swiadomy historii naszego kraju. Rosja tak jak i my od wiekow zmaga sie z "obcymi", ktorzy w dosc sprytny sposob wmieszali sie wewnatrz naszych slowianskich narodow i dobrali sie do wladzy. Znacie pojecie bolszewizm zydowski?? W czasach I wojny Rosja borykala sie z tym problemem, poniewaz przecietnym rosyjskim zolnierzom wydawali polecenia "nie-Rosjanie", ktorzy likwidowali polskich oficerow. Po drugiej wojnie sw. "nie-Rosjanie" wybili nam pozostalosci naszej Elity i Ci rosyjskojezyczni "nie-Rosjanie" dorwali sie do wladzy tez u nas i mielismy UB , ktore mordowalo dalej Polakow po wojnie. Ci sami przebierancy odpowiadali tez za sklocenie naszego narodu z Ukraincami oraz z Litwinami. Dzis Polska rzadza potomkowie katów polskiej elity. Przecietni Rosjanie, przecietni Polacy, przecietni slowianie byli manipulowani przez obcych wewnatrz wlasnych spolecznosci na szczeblach wladzy dlatego slowiansczyzna zostala tak bardzo podzielona. Demonizujecie Rosje, bo dba o wlasne interesy. Bialorus jest pro-rosyjska a mimo to ich gospodarka przewyzsza nasza gospodarke. Obecnie Bialorusini sa bogatszym narodem dzieki wspolpracy z Rosja. Gdybysmy nasi polskojezyczni politycy nie klapali tyle ozorem to nasza gospodarka bylaby tez w duzo lepszym stanie. Zachod nas zniszczyl, UE ktora miala dac nam dobrobyt zrobila z nas kolonie bezideowa, ktora jest rynkiem zbytu towarow drugiej kategorii po cenach europejskich dyktujac nam czym mozemy handlowac, kiedy i w jakich ilosciach. Kraje jak Lotwa, czy Estonia tez swietnie sobie radza mimo ze sa pod wplywem Rosji. Tam jakos biedy nie ma. U nas mamy ladne trawniczki, zrobili nam autostrady. Opakowali Polske w neonowe swiatelka i odswiezyli wizualnie, ale my Polacy niestety dostajemy po kieszeni.

Lepiej sie zastanowcie dlaczego tak jest. Kiedy nie bylismy w UE to Rosja byla naszym najwiekszym handlowym partnerem. Na poczatku lat 90 byl najwiekszy rozkwit gospodarczy w Polsce od zakonczenia wojny. Wiem bo pamietam te czasy. Polacy bardzo szybko zaczeli sie bogacic. Nie bylo nakazow na nas. Dopiero jak weszlismy do UE to zaczely sie problemy z Rosja chociaz ona nam nie zagrazala. Malo tego. Sa dowody na to, ze podczas stanu wojennego nie grozila nam katastrofa atomowa. To byla fikcja. Rosja rowniez nie wtargnelaby do Polski poniewaz wszystkie sily militarne byly jej potrzebne w innym rejonie, bo mieli swoje wieksze problemy. Dzisiaj mamy unie, kulejacy handel ze wschodem a nasza kochana UE wali nas od tylu bez smaru co chwila nakladajac na nas limity. Zniszczyli nam stocznie, bo za duza konkurencja jestesmy dla Niemcow. Zniszczyli przemysl kopalniany i wiele innych sektorow gospodarki.

Ruszcie tymi durnymi glowami.

Samudaripen

2014-08-01, 19:20
lukisz0 napisał/a:


„Naród wspaniały, tylko ludzie ku***y.” J. Piłsudski
Nie mam nic do Polski, a do polaków, Piłsudski sam tak mówił...


Hehe gimbus detected czy jakoś tak. :szczerbaty:

janniezbedny23

2014-08-01, 19:25
Mam pomysł wsiadamy w swoje prywatne auta i umawiamy się pod rosyjską granicą jutro o północy napadniemy na nich pierwsi i będziemy do nich strzelać z jabłek Panowie amunicji mamy w ch*j