18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polonez jest Homofobicznym tańcem

hajton • 2013-05-18, 12:27
Homofobiczny polonez

Jak podała „Rzeczpospolita”, minister ds. równości i Związek Nauczycielstwa Polskiego zalecają nowy podręcznik, w którym za przejaw dyskryminacji homoseksualistów uważa się taniec poloneza.


Podręcznik „Lekcja równości” wydała Kampania przeciw Homofobii. W podręczniku dużo miejsca poświęca się homoseksualistom. Można m.in. przeczytać, że „młodzież ta jest ponad cztery razy bardziej osamotniona”. A przejawem dyskryminacji są chociażby bale studniówkowe, podczas których poloneza można zatańczyć jedynie z przedstawicielem płci przeciwnej. Autorzy zalecali, aby nauczyciele podczas lekcji podawali przykłady, „nie zakładając powszechnej heteroseksualności”, np. zamiast używania sformułowania „książę William był obiektem westchnień nastolatek” mówić: „był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków”.

Należy również – według podręcznika – promować na lekcjach autorów będących homoseksualistami. Autorzy podręcznika zalecają zaprosić na lekcje „gościa będącego osobą homoseksualną, biseksualną lub transpłciową", jednak raczej nie konfrontować go z księdzem z powodu ryzyka „sytuacji replikującej opresje społeczne".

– Mam bardzo wiele patronatów, często rekomenduję poradniki, informatory i broszury, które promują tolerancję i równe traktowanie. Zdecydowałam się również na ten patronat, bo w Polsce brakuje materiałów, które pomogłyby nauczycielom zrozumieć problemy uczniów nieheteroseksualnych – powiedziała minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Prezes ZNP Sławomir Broniarz zapewnił, że publikacja jest jedynie „materiałem wspomagającym nauczycieli". – To od nich zależy, w jaki sposób ją wykorzystają – dodał.

Podręcznik spotkał się ze zdecydowanym głosem sprzeciwu konserwatystów.


:homer:

adresikpuma

2013-05-18, 12:53
tolerancja to jedno ale k****a namawianie do gejostwa to już jest kpina ! kiedy jakiś zamachowiec sie wysadzi wkońcu na jakims marszu równośći czy coś?

adekniejadek89

2013-05-18, 12:57
@up

fajnie by było, ale wtedy by się dopiero zaczęła lawina żali i żądań "uciemiężonych"

straatveger

2013-05-18, 12:58
Polonez to nie taniec tylko chodzenie na studniówce,

w ogoóle btw studniówek to nie powinno być w zimę, tylko powinien być prom, tak jak w USA na koniec szkoły wtedy miałby człowie wszystko w dupie a tak co zrobić nawet nie można wyzwać po pijaku nauczycieli.

ru_ziolo

2013-05-18, 13:39
W dupach pedałom się poprzewracało od tego j***nia.

bovski

2013-05-18, 13:54
nie trzeba być konserwatystą, żeby gardzić pedalstwem. I co to k***a jest ministerstwo do spraw równości? O.o

czaspogardy

2013-05-18, 15:12
Kiedyś nie widziałem problemu w gejach, tolerowałem i w sumie miałem wyj***ne. I tu k***a prowadzi tolerancja, rozbestwili się waginosceptycy. r*chajcie się w dupę kiedy nikt nie patrzy, spoko, nie mój biznes, skoro twierdzicie, że to miłość. Ale dwie sprawy trzeba postawić jasno:
-Od kultury i tradycji wara
-A praw do adopcji sobie na dnie bałtyku poszukajcie

Kuriki

2013-05-18, 16:46
hajton napisał/a:

młodzież ta jest ponad cztery razy bardziej osamotniona


Jest osamotniona bo się pie**oli w kółko o tym, że trzeba wciąż gadać o swojej seksualności, a to nastawiło ludzi negatywnie na orientacje inne niż hetero i jak ktoś jest homo to się zwyczajnie boi.

Człowiek hetero w dzisiejszych czasach:
- Jestem hetero i w sumie ch*j z tym, idę do pracy bo już kurczę spóźniony jestem.

Człowiek homo w dzisiejszych czasach:
-Jestem homo! Jestem Homo! Jestem HOMO!!!!! Muszę tu wykrzyczeć całemu światu!!!! Hej, ludzie! Jestem homo!!!!!!
-Ej fajnie ale zamknij się i daj mi przejść bo blokujesz wejście. I w ogóle na cholerę się tak drzesz?
-Ooooo! k***a!!! Ty ignorancie! Ty homofobie! Ty j***na prawicowa szmato! Arrghhh!!! Świat pozna homo gniew!!! Trzeba skończyć z nietolerancją i ciemnotą!!!

Powyższa scenka całkiem trafnie obrazuje dzisiejsze zachowanie ludzi. W ogóle to jak smutne i nudne trzeba mieć życie by się jarać własnymi preferencjami seksualnymi tak by aż o nowe prawa dla siebie walczyć!?

Czy ludzie na prawdę nie widzą, że to jest kompletna bzdura!?

vuju69

2013-05-18, 17:12
Jak kiedyś miałem gdzieś to całe gejostwo to teraz, jak czytam takie teksty, coraz bardziej mnie wk***iają.Sami są sobie winni :evil:

Loaloa

2013-05-18, 18:26
Najbardziej na homoseksualistów pomstują kryptogeje, którzy albo się boją, albo nie akceptują własnej seksualności. Proszę sadolowych "bojowników z pedalstwem" o ujawnienie się i znalezienie sobie jakiegoś partnera. Poznacie uczucie miłości, zniknie wasza frustracja, może zaczniecie się nawet uśmiechać do ludzi na ulicy. Wasze kwękanie jakie to pedały są złe już dawno przestało być twórcze, po raz setny odgrzewacie te same wyświechtane i niczego nowego nie wnoszące hasełka. Nagradzacie się wzajemnie wirtualnymi piwami za te pożal się boże przemyślenia i utwierdzacie w poczuciu racji i misji każdego jak wy siedzącego w zaściankowym k***idołku tłumoka. Nie musicie zmagać się z prawdziwymi problemami, bo większość z was nadal siedzi na garnuszku u rodziców, więc wynajdujecie spiski i udajecie, że z nimi walczycie. Staowicie kwintesencję tępego, ziejącgo nienawiścią polactwa, które nie potrafi się odnaleźć we współczesnym świecie i sądzi, że jedyna prawda o życiu to ta pochodząca od waszych guru z bandyckich organizacji sławiących mordowanie każdego choćby o milimetr różniącego się poglądami.

Szczerze mówiąc czasem mam z was niezłą bekę. Sracie żarem, a tymczasem pomimo waszych wysiłków w walce z pedalstwem mamy pierwszą transseksualną parlamentarzystkę, coraz śmielsze akcje antyhomofobiczne, o ludziach LGBT mówi się częściej i więcej niż kiedykolwiek w dziejach Polski. Oni rozumieją, że takich kołtunów jak wy trzeba przede wszystkim edukować i oswajać z ludźmi o innej orientacji seksualnej. Nie łudźcie się, że jeśli przestaniecie o czymś mówić, to to automatycznie zniknie. Homoseksualiści istnieli od zawsze i choćbyście się z waszej nienawiści zesrali to nie znikną z powierzchni ziemi po to, by wam sprawić przyjemność. Jak wam nie pasuje, zawsze możecie przeprowadzić się do Iranu, ale obawiam się, że tam tez może wam się nie spodobać.

Miziou

2013-05-18, 20:16
Loaloa napisał/a:

Najbardziej na homoseksualistów pomstują kryptogeje, którzy albo się boją, albo nie akceptują własnej seksualności. Proszę sadolowych "bojowników z pedalstwem" o ujawnienie się i znalezienie sobie jakiegoś partnera. Poznacie uczucie miłości, zniknie wasza frustracja, może zaczniecie się nawet uśmiechać do ludzi na ulicy. Wasze kwękanie jakie to pedały są złe już dawno przestało być twórcze, po raz setny odgrzewacie te same wyświechtane i niczego nowego nie wnoszące hasełka. Nagradzacie się wzajemnie wirtualnymi piwami za te pożal się boże przemyślenia i utwierdzacie w poczuciu racji i misji każdego jak wy siedzącego w zaściankowym k***idołku tłumoka. Nie musicie zmagać się z prawdziwymi problemami, bo większość z was nadal siedzi na garnuszku u rodziców, więc wynajdujecie spiski i udajecie, że z nimi walczycie. Staowicie kwintesencję tępego, ziejącgo nienawiścią polactwa, które nie potrafi się odnaleźć we współczesnym świecie i sądzi, że jedyna prawda o życiu to ta pochodząca od waszych guru z bandyckich organizacji sławiących mordowanie każdego choćby o milimetr różniącego się poglądami.

Szczerze mówiąc czasem mam z was niezłą bekę. Sracie żarem, a tymczasem pomimo waszych wysiłków w walce z pedalstwem mamy pierwszą transseksualną parlamentarzystkę, coraz śmielsze akcje antyhomofobiczne, o ludziach LGBT mówi się częściej i więcej niż kiedykolwiek w dziejach Polski. Oni rozumieją, że takich kołtunów jak wy trzeba przede wszystkim edukować i oswajać z ludźmi o innej orientacji seksualnej. Nie łudźcie się, że jeśli przestaniecie o czymś mówić, to to automatycznie zniknie. Homoseksualiści istnieli od zawsze i choćbyście się z waszej nienawiści zesrali to nie znikną z powierzchni ziemi po to, by wam sprawić przyjemność. Jak wam nie pasuje, zawsze możecie przeprowadzić się do Iranu, ale obawiam się, że tam tez może wam się nie spodobać.



Ok, to Twoje zdanie. Ja już dzisiaj pisałem o tym, ale chętnie się powtórzę.

Nie mam absolutnie nic do homoseksualistów. Nie razi mnie dwóch panów idących za rączkę. Nie razie mnie widok całującej się homoseksualnej pary. To wszystko jestem w stanie wytłumaczyć swojemu dziecku i pewnie to przyjmie i pojmie i będzie ok. Nawet transseksualnego parlamentarzystę dam radę wytłumaczyć tak, żeby zrozumiał, że i takie rzeczy się na świecie dzieją.

Ale jak mam mu wytłumaczyć drag queen? Jak mam mu wytłumaczyć facetów w skórzanych spodniach z wyciętymi pośladkami? Jak mam wytłumaczyć gościa oklejonego od stóp do głów w plastikowe penisy? Argumentem przy takich zachowaniach (głównie marszów) jest to, że to ja powinienem nauczyć się tolerować go takiego, jakim jest. Ale to jest wejście na moją wolność i wolność mojego syna od obscenicznych zachowań. Taki pan w dildosach powinien bć objęty paragrafem jak dla mnie. Mój siedmioletni syn nie powinien w ogóle mieć świadomości takich rzeczy.

I teraz odpowiadając na Twoje zarzuty "bólu dupy kryptopedałów" - nie Stary. Tu chodzi o to, że ktoś zmusza mnie do czegoś, nie odwrotnie. Jeśli tego nie zaakceptuję -> znaczy nie toleruję - nie toleruję -> znaczy jestem homofobem, jeśli nie faszystą. Troszkę się ludziom terminy popie**oliły. Tolerancja to nie propagowanie i wywyższanie. Brak promocji to nie agresja. Przemyśl to, może nasuną Ci się inne wnioski na temat LGBT. Dopóki mój synek jest za mały na pewne rzeczy i dopóki ktoś będzie mi chciał ograniczać moją wolność, kosztem swoich zachcianek - zawsze będę na nie. Bo dla mnie chodzenie oklejonym w dziesiątki sztucznych ku*asów to nie jest normalna rzecz, ani manifest czegokolwiek.

JebaćCyganów

2013-05-18, 20:43
Loaloazjeb to pewnie tęczowy cieć z młodzezowki palich*ja.

blakot

2013-05-18, 20:45
Loaloa napisał/a:

Najbardziej na homoseksualistów pomstują kryptogeje, którzy albo się boją, albo nie akceptują własnej seksualności,bla,bla,bla...


Idź się żalić gdzie indziej pederasto.

kulwon przez f

2013-05-18, 22:37
Najbardziej na homofobów pomstują przegrańcy, którzy nie mogli znaleźć sobie kobiety i zostali pedałami. Proszę sadolowych "orędowników homoseksualizmu" o zaprzestanie tej farsy i znalezienie sobie jakiejś samiczki. Poznacie prawdziwe uczucie miłości, zniknie wasza frustracja, może zaczniecie się nawet uśmiechać do ludzi na ulicy. Wasze kwękanie o związkach partnerskich i adopcjach już dawno przestało być twórcze, po raz setny odgrzewacie te same wyświechtane i niczego nowego nie wnoszące hasełka. Nagradzacie się wzajemnie wirtualnymi piwami za te pożal się boże przemyślenia i utwierdzacie w poczuciu racji i misji każdego jak wy siedzącego w zaściankowym k***idołku tłumoka. Nie musicie zmagać się z prawdziwymi problemami, bo większość z was nadal siedzi na garnuszku u rodziców, więc wynajdujecie problemy i udajecie, że z nimi walczycie. Stanowicie kwintesencję tępego, ziejącego nienawiścią pedalstwa, które nie potrafi się odnaleźć we współczesnym świecie i sądzi, że jedyna prawda o życiu to ta pochodząca od waszych guru z bandyckich organizacji sławiących mordowanie nienarodzonych.

Szczerze mówiąc czasem mam z was niezłą bekę. Sracie żarem, a tymczasem pomimo waszych wysiłków w walce z homofobią mamy kolejne pogromy pederastów, coraz więcej konserwatywnych think-tanków, o ludziach LGBT mówi się częściej i więcej w negatywnym tonie niż kiedykolwiek w dziejach Polski. Oni nie rozumieją, że takich kołtunów jak oni trzeba przede wszystkim edukować i oswajać z ludźmi z cywilizacją łacińską. Nie łudźcie się, że jeśli przestaniecie o czymś mówić, to to automatycznie zniknie. Homofobowie istnieli od zawsze i choćbyście się z waszej nienawiści zesrali to nie znikną z powierzchni ziemi po to, by wam sprawić przyjemność. Jak wam nie pasuje, zawsze możecie przeprowadzić się na Saharę, ale obawiam się, że tam tez może wam się nie spodobać.

Czimchik

2013-05-18, 22:51
Banda zjebów.

Nosz k***a, nie mogę.