18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polonez jest Homofobicznym tańcem

hajton • 2013-05-18, 12:27
Homofobiczny polonez

Jak podała „Rzeczpospolita”, minister ds. równości i Związek Nauczycielstwa Polskiego zalecają nowy podręcznik, w którym za przejaw dyskryminacji homoseksualistów uważa się taniec poloneza.


Podręcznik „Lekcja równości” wydała Kampania przeciw Homofobii. W podręczniku dużo miejsca poświęca się homoseksualistom. Można m.in. przeczytać, że „młodzież ta jest ponad cztery razy bardziej osamotniona”. A przejawem dyskryminacji są chociażby bale studniówkowe, podczas których poloneza można zatańczyć jedynie z przedstawicielem płci przeciwnej. Autorzy zalecali, aby nauczyciele podczas lekcji podawali przykłady, „nie zakładając powszechnej heteroseksualności”, np. zamiast używania sformułowania „książę William był obiektem westchnień nastolatek” mówić: „był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków”.

Należy również – według podręcznika – promować na lekcjach autorów będących homoseksualistami. Autorzy podręcznika zalecają zaprosić na lekcje „gościa będącego osobą homoseksualną, biseksualną lub transpłciową", jednak raczej nie konfrontować go z księdzem z powodu ryzyka „sytuacji replikującej opresje społeczne".

– Mam bardzo wiele patronatów, często rekomenduję poradniki, informatory i broszury, które promują tolerancję i równe traktowanie. Zdecydowałam się również na ten patronat, bo w Polsce brakuje materiałów, które pomogłyby nauczycielom zrozumieć problemy uczniów nieheteroseksualnych – powiedziała minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Prezes ZNP Sławomir Broniarz zapewnił, że publikacja jest jedynie „materiałem wspomagającym nauczycieli". – To od nich zależy, w jaki sposób ją wykorzystają – dodał.

Podręcznik spotkał się ze zdecydowanym głosem sprzeciwu konserwatystów.


:homer:

kulwon przez f

2013-05-19, 01:02
Cytat:

Zauważyłem, że na Sadolu najawięcej tematów o homoseksualiźmie zakładają jego przeciwnicy...


a zauwazyles, marniaku, ze to samo ma sie do arabow, cyganow, murzynow i wypadkow motocyklowych? :lol:

Koniec Świata

2013-05-19, 01:12
kulwon przez f napisał/a:


a zauwazyles, marniaku, ze to samo ma sie do arabow, cyganow, murzynow i wypadkow motocyklowych? :lol:



Tyle, że z tych wszystkich tematów można propagować jedynie homoseksualizm. Tak więc złowieszcza homopropaganda przybrała nową formę.

Zdrajco narodu rozumisz?

kulwon przez f

2013-05-19, 01:15
a co, islamu, walk ulicznych albo nielegalnych wyscigow nie mozna? bo co? jak mnie wk***iaja te bezmyslne polaczki...

Koniec Świata

2013-05-19, 01:20
kulwon przez f napisał/a:

a co, islamu, walk ulicznych albo nielegalnych wyscigow nie mozna? bo co? jak mnie wk***iaja te bezmyslne polaczki...



Nie można. Propagować można jedynie pedalstwo. Tak mówią prawicowi, katoliccy intelektualiści (oksymorony, wszędzie oksymorony) i to jest prawda, a nie to pedlaskie gówno z GW i TVN.

Ja jestem doktorem nauk. Zdrajco narodu rozumisz? Precz z komuna.

kulwon przez f

2013-05-19, 01:25
ktorzy prawicowi intelektualisci tak mowia? i dlaczego nazywasz mnie zdrajca narodu? i jakie znowu gowno z TVN i GW (pleonazmy, wszedzie pleonazmy)? ty chyba naduzywasz wódy, nie polecam

isotop

2013-05-19, 01:41
Ojej, a co to tym razem znów wypłynęło na główną? Kolejny temat o gejach? Nie no serio, wasza masochistyczna potrzeba odczuwania soczystego bólu dupy rozwala mnie na łopatki.

Gruziński pogrom homoseksualistów nie zaspokoił dostatecznie waszej żądzy srania nienawiścią? Czy też lokalne, sadolowe stowarzyszenie (uwaga, będzie trudny zwrot) zinternalizowanych homofobów, kryptogejów-sabotażystów w walce ze swoją własną homo-orientacją znów raczy nas wyolbrzymionym problemem, którego w gruncie rzeczy nie ma?

Jedyne co sugeruje ten promowany przez KPH podręcznik to odejście od pokutującego właściwie na całym świecie zjawiska "domniemanego heteroseksualizmu". Skoro nikt nie duma nad czyjąś orientacją, a każdy podświadomie zakłada, że otaczające go osoby to heteroseksualiści, tworzy się wyimaginowany system norm społecznych, heteronormatywnych norm, które z racji błędnego założenia wszystkie aspekty kultury i życia w społeczeństwie przypisują heteroseksualistom, a wyłącznie ekstremalne zachowania homoseksualistów (często przytaczane dziwadła z parad równości, prowokacyjne zachowania, stroje itp.) pozostają w oczach społeczeństwa znakami rozpoznawczymi wyżej wymienionych. A prawda jest taka, że co dziesiąta osoba, którą mijacie na ulicy jest najprawdopodobniej homo, co dziwnym trafem jakoś nie wywołuje u was reakcji alergicznej, ani spontanicznej potrzeby walki z upadkiem cywilizacji. Ci ludzie zwyczajnie niczym się od was nie różnią.

Uprościliście sobie w swoich ciasnych łbach wizerunek gejów i lesbijek do jakiejś groteskowej, przejaskrawionej postaci, która ostentacyjnie wymach*je genitaliami na waszą kulturę i cywilizację. Jednakże chcecie bądź nie, ta kultura jest też udziałem i tworem tychże strasznych "pedałów".

kulwon przez f

2013-05-19, 01:52
osobiscie uwazam, ze isotop ma racje, ale juz abstrah*jac od tego, ze dyskryminacja homoseksualizmu to jedno z najwiekszych wyzwan dla XXI wiecznej europy, to wiekszym problemem jest tzw. ,,domniemanie istnienia" (ktore ma zreszta zostac wpisane na liste chorob przez WHO). prawda natomiast jest taka, ze (jak podaja amerykanscy naukowcy) ok. 80% ludzi mijanych na ulicy to tylko projekcja w naszym umysle. wiaze sie z tym powstanie bytonormatywnych norm, ktore wszystkie odkrycie naukowe oraz dziela sztuki przypisuja osobom, ktore istnialy w rzeczywistosci. fakty sa niestety inne - m.in. einstein, szopen i szymborska zyli tylko w naszych glowach.

eNeRgOo

2013-05-19, 02:14
jestę żydę napisał/a:

Dać palec to wpie**olą całą rękę....

trochę dobroci okaże,zrozumienia to od razu chcą k***a wszystkiego to samo muslimy,murzyny jak siedzieli na polach bawełny to nie marudzili bo tylko to znali a jak się ich uwolniło to się rozleciało to po całym świecie i krzyczą że wszystko rasistowskie należy im się wszystko bo biały pan ich w kajdanach trzymał, żydki to samo,holocaust nikt ich nie lubi,wszędzie antysemici każdy ich nienawidzi wszystko im się należy bo i wszystkiego chcą a kto powie nie to już be i cały świat musi go znienawidzić. Muslimy k***y jeżdżą po świecie i sieją swoją plagę jak pinki i mózg chcą przejąc kontrolę nad światem,powiedz coś na nich źle spójrz za długo postoją w kolejce do kibla to wszyscy ich nienawidzą i wszyscy źli , pomimo że są mniejszościa w europie to chcą mieć więcej praw niż większość a pojedź jeden z drugim do nich i pomódl się w miejscu publicznym to ukamienują i jeszcze im brawo będą bili k***a.Za dużo tej tolerancji już jak dla mnie bo nie dość,że trzeba się użerać z bydłem wymienionym powyżej to jeszcze pedałom od j***nia w dupę w dupach się przewraca i wymyślają k***a wszyscy że wszyscy źli,niedobrzy i wszystko im się należy....A gdzie k***a miejsce w tym świecie dla prawdziwych normalnym heteroseksualnych Polaków zamieszkujących te ziemie od tysięcy lat?Byliśmy pod zaborami 123 lata, wojowali sobie u nas jak chcieli,napadali nas jak im się chciało ,dzielili,rozkradali i zabijali i gdzie k***a są nasze dzieła sztuki,nasze złoto,nasze bogactwa narodowe zamiast pokazywać w tej j***nej telewizji biednych żydków,szmatogłowych i pedałów powinni zacząć odzysykiwać to co nam ukradli k***a jego mać! hcą się j***ć?Niech się jebią ale nsa tym koniec, reszta śmieci wypie**alać z Polski bo sami ze sobą sobie nie radzimy a co mówić,żebyśmy musieli sobie jeszcze radzić z tym k***a całym zwierzyńcem !



Przeczytałem twój tekst, dopiero potem zobaczyłem twój nick.

Poza tym polecam jakąś dobrą terapię 'jak żyć w XXI wieku'.
Bo pedałów, murzynów, muzułmanów, żydów, "ciapatych"
się nie pozbędziesz. Jedyne co możesz zrobić, to pozbyć się siebie.

fdr

2013-05-19, 02:30
ja nie wiem kto robi cały szum o pedałów, ale jakos nie widze ich afiszujacych sie swoja orientacja.
tu raczej ci co maja z tym najmniej wspolnego robia najwiecej szumu.

kulwon przez f

2013-05-19, 02:40
Cytat:

jakos nie widze ich afiszujacych sie swoja orientacja.


ach ile bym dal, zeby cale zycie przesiedziec przed kompem, zyjac w slodkiej nieswiadomosci tego, co sie dzieje za oknem...

Magnetik

2013-05-19, 03:34
Już niedługo....starcie Islamu z Homo.


vedkonner

2013-05-19, 11:24
Obrażacie homosów, a tak naprawdę to wina naszego j***nego rządu i pedałów. Nie mylcie pojęć.

To już mój trzeci post pod rząd o pedalstwie, tak więc - w razie czego nie lubię w pupkę.

je...........ę

2013-05-19, 11:29
eNeRgOo,

haha, przeczytałeś mój nick , tacy właśnie jak ty są najgorsi co to niby nie osądzają innych ale jednak osądzają osobę do której się zwracają, bo mam nick jestę żydę rzeczywiście argument nad argumentami powinieneś chyba to wykorzystać gdzieś....



A ja tobie polecam także ciekawą lekturę jaką jest historia Polski, co roku i tak wyrzucają z niej co nieco bo przecież ue nie chce robić boruty o błahostki...Człowiek mądry uczy się na błędach,a historia nie była spisywana tylko po to,żebyś miał więcej nauki w szkole a raczej jest to oś jak podręcznik trenera który spisywał sobie co robił dobrze a co źle i co można powtórzyć a czego nie, a 100 różnych nacji,religii poglądów praw itd na jednym terenie to nigdy nie był dobry wybór zawsze ktoś chce przejąć kontrolę nad resztą także skończ pie**olić obudź się teraz lub za kilka - kilkanaście lat kiedy już będzie za późno

sauerps

2013-05-19, 11:41
bez HOMOlogacji nie pojedziesz

Miziou

2013-05-19, 12:48
isotop napisał/a:

Ojej, a co to tym razem znów wypłynęło na główną? Kolejny temat o gejach? Nie no serio, wasza masochistyczna potrzeba odczuwania soczystego bólu dupy rozwala mnie na łopatki.

Gruziński pogrom homoseksualistów nie zaspokoił dostatecznie waszej żądzy srania nienawiścią? Czy też lokalne, sadolowe stowarzyszenie (uwaga, będzie trudny zwrot) zinternalizowanych homofobów, kryptogejów-sabotażystów w walce ze swoją własną homo-orientacją znów raczy nas wyolbrzymionym problemem, którego w gruncie rzeczy nie ma?

Jedyne co sugeruje ten promowany przez KPH podręcznik to odejście od pokutującego właściwie na całym świecie zjawiska "domniemanego heteroseksualizmu". Skoro nikt nie duma nad czyjąś orientacją, a każdy podświadomie zakłada, że otaczające go osoby to heteroseksualiści, tworzy się wyimaginowany system norm społecznych, heteronormatywnych norm, które z racji błędnego założenia wszystkie aspekty kultury i życia w społeczeństwie przypisują heteroseksualistom, a wyłącznie ekstremalne zachowania homoseksualistów (często przytaczane dziwadła z parad równości, prowokacyjne zachowania, stroje itp.) pozostają w oczach społeczeństwa znakami rozpoznawczymi wyżej wymienionych. A prawda jest taka, że co dziesiąta osoba, którą mijacie na ulicy jest najprawdopodobniej homo, co dziwnym trafem jakoś nie wywołuje u was reakcji alergicznej, ani spontanicznej potrzeby walki z upadkiem cywilizacji. Ci ludzie zwyczajnie niczym się od was nie różnią.

Uprościliście sobie w swoich ciasnych łbach wizerunek gejów i lesbijek do jakiejś groteskowej, przejaskrawionej postaci, która ostentacyjnie wymach*je genitaliami na waszą kulturę i cywilizację. Jednakże chcecie bądź nie, ta kultura jest też udziałem i tworem tychże strasznych "pedałów".



No widzisz - i nagle jakimś cudem dotknąłeś sedna. Bo tak naprawdę, to 95% ludzi tutaj pewnie ma homoseksualistów gdzieś i wk***ia ich fakt TYLKO tych przejaskrawionych pokazów. I nie dziwię się wcale, ja o tym cały czas piszę. Natomiast Ty w swoim malutkim wyzwolonym umyśle nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy, że komuś taki ku*as przed oczami może przeszkadzać. Mało tego, robisz dokładnie to, co przed chwilą wyśmiałeś - wrzucasz wszystkich chociażby trochę anty - bez słuchania argumentów - do jednego wora. O, jakiś Ty zajebiście rozwojowy, postępowy, a my zaściankowi i ciemni...

Właśnie takich pedałów jak Ty się nie lubi, takich Biedroni i innych Senyszynów - za to k***a, że nie słuchacie, tylko wkładacie w nasze usta nie nasze słowa - dzięki k***a nieistniejącym bogom, że tylko słowa.