18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polonez jest Homofobicznym tańcem

hajton • 2013-05-18, 12:27
Homofobiczny polonez

Jak podała „Rzeczpospolita”, minister ds. równości i Związek Nauczycielstwa Polskiego zalecają nowy podręcznik, w którym za przejaw dyskryminacji homoseksualistów uważa się taniec poloneza.


Podręcznik „Lekcja równości” wydała Kampania przeciw Homofobii. W podręczniku dużo miejsca poświęca się homoseksualistom. Można m.in. przeczytać, że „młodzież ta jest ponad cztery razy bardziej osamotniona”. A przejawem dyskryminacji są chociażby bale studniówkowe, podczas których poloneza można zatańczyć jedynie z przedstawicielem płci przeciwnej. Autorzy zalecali, aby nauczyciele podczas lekcji podawali przykłady, „nie zakładając powszechnej heteroseksualności”, np. zamiast używania sformułowania „książę William był obiektem westchnień nastolatek” mówić: „był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków”.

Należy również – według podręcznika – promować na lekcjach autorów będących homoseksualistami. Autorzy podręcznika zalecają zaprosić na lekcje „gościa będącego osobą homoseksualną, biseksualną lub transpłciową", jednak raczej nie konfrontować go z księdzem z powodu ryzyka „sytuacji replikującej opresje społeczne".

– Mam bardzo wiele patronatów, często rekomenduję poradniki, informatory i broszury, które promują tolerancję i równe traktowanie. Zdecydowałam się również na ten patronat, bo w Polsce brakuje materiałów, które pomogłyby nauczycielom zrozumieć problemy uczniów nieheteroseksualnych – powiedziała minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Prezes ZNP Sławomir Broniarz zapewnił, że publikacja jest jedynie „materiałem wspomagającym nauczycieli". – To od nich zależy, w jaki sposób ją wykorzystają – dodał.

Podręcznik spotkał się ze zdecydowanym głosem sprzeciwu konserwatystów.


:homer:

rusofil

2013-05-18, 22:54
Zgadzam się z tym. Idzie gej albo lesbijka na studniówkę i z kim ma zatańczyć? Ludziom jak zawsze brakuje logiki.

Kluska

2013-05-18, 22:57
dlaczego nie ma marszy, gdzie heteroseksualni uprawiają "prawie" miłość? bo to jest nie smaczne. ale homo parady są już ok.

poj***nyświat.

rzymcio9

2013-05-18, 22:57
Kuriki napisał/a:


Jest osamotniona bo się pie**oli w kółko o tym, że trzeba wciąż gadać o swojej seksualności, a to nastawiło ludzi negatywnie na orientacje inne niż hetero i jak ktoś jest homo to się zwyczajnie boi.

Człowiek hetero w dzisiejszych czasach:
- Jestem hetero i w sumie ch*j z tym, idę do pracy bo już kurczę spóźniony jestem.

Człowiek homo w dzisiejszych czasach:
-Jestem homo! Jestem Homo! Jestem HOMO!!!!! Muszę tu wykrzyczeć całemu światu!!!! Hej, ludzie! Jestem homo!!!!!!
-Ej fajnie ale zamknij się i daj mi przejść bo blokujesz wejście. I w ogóle na cholerę się tak drzesz?
-Ooooo! k***a!!! Ty ignorancie! Ty homofobie! Ty j***na prawicowa szmato! Arrghhh!!! Świat pozna homo gniew!!! Trzeba skończyć z nietolerancją i ciemnotą!!!

Powyższa scenka całkiem trafnie obrazuje dzisiejsze zachowanie ludzi. W ogóle to jak smutne i nudne trzeba mieć życie by się jarać własnymi preferencjami seksualnymi tak by aż o nowe prawa dla siebie walczyć!?

Czy ludzie na prawdę nie widzą, że to jest kompletna bzdura!?




i jeszcze pewnie takiego spotkałeś....
kiedyś już pisałem o tym, znam dużo osób homoseksualnych którzy mają głęboko w poważaniu (bez skojarzeń) to co wymyślają "działacze" rzekomo by im pomóc. Prawie każdy gej i prawie każda lesbijka ma już dość tych parad równości, które tylko poniżają ich, ponieważ oni jako osoby homoseksualne są pakowane do tego jednego worka razem z ciotami, transwestytami, a nawet pedofilami. Nie znam osobiście żadnego geja który poszedłby na paradę, aby wykrzyczeć "JESTEM GEJEM", robią to tylko ludzie którzy chcą narobić "szumu" uwierzcie, że poza tą całą medialną otoczką żyje wielu homoseksualistów, których życie, poza tym, że wolą osoby tej samej płci, nie różni się wiele od waszych...

rusofil

2013-05-18, 22:57
kulwon przez f napisał/a:

Najbardziej na homofobów pomstują przegrańcy, którzy nie mogli znaleźć sobie kobiety i zostali pedałami. Proszę sadolowych "orędowników homoseksualizmu" o zaprzestanie tej farsy i znalezienie sobie jakiejś samiczki. Poznacie prawdziwe uczucie miłości, zniknie wasza frustracja, może zaczniecie się nawet uśmiechać do ludzi na ulicy. Wasze kwękanie o związkach partnerskich i adopcjach już dawno przestało być twórcze, po raz setny odgrzewacie te same wyświechtane i niczego nowego nie wnoszące hasełka. Nagradzacie się wzajemnie wirtualnymi piwami za te pożal się boże przemyślenia i utwierdzacie w poczuciu racji i misji każdego jak wy siedzącego w zaściankowym k***idołku tłumoka. Nie musicie zmagać się z prawdziwymi problemami, bo większość z was nadal siedzi na garnuszku u rodziców, więc wynajdujecie problemy i udajecie, że z nimi walczycie. Stanowicie kwintesencję tępego, ziejącego nienawiścią pedalstwa, które nie potrafi się odnaleźć we współczesnym świecie i sądzi, że jedyna prawda o życiu to ta pochodząca od waszych guru z bandyckich organizacji sławiących mordowanie nienarodzonych.

Szczerze mówiąc czasem mam z was niezłą bekę. Sracie żarem, a tymczasem pomimo waszych wysiłków w walce z homofobią mamy kolejne pogromy pederastów, coraz więcej konserwatywnych think-tanków, o ludziach LGBT mówi się częściej i więcej w negatywnym tonie niż kiedykolwiek w dziejach Polski. Oni nie rozumieją, że takich kołtunów jak oni trzeba przede wszystkim edukować i oswajać z ludźmi z cywilizacją łacińską. Nie łudźcie się, że jeśli przestaniecie o czymś mówić, to to automatycznie zniknie. Homofobowie istnieli od zawsze i choćbyście się z waszej nienawiści zesrali to nie znikną z powierzchni ziemi po to, by wam sprawić przyjemność. Jak wam nie pasuje, zawsze możecie przeprowadzić się na Saharę, ale obawiam się, że tam tez może wam się nie spodobać.




Nie można zostać pedałem. Z tym się człowiek rodzi. Ponieważ twoje wypociny zaczyna taki debilny tekst, nie czytam dalej. Dalej jest pewnie jeszcze głupszy.

asik122

2013-05-18, 22:58
to juz nawet nie chodzi o to ze ktos ma inna orientacje tylko o to ze na sile probuje sie promowac cos co nie jest naturalne w tym wlasnie zwiazki tej samej plci, niedlugo bedzie promowane sranie na srodu ulicy bo ktos postanowi "walczyc o swoje prawa" bo zalozyl "zwiazek srania na ulicy" a ludzie sie tego czepiaja i jest to srasznie przykre i ponizajace a przeciez zyjemy w wolnym kraju wiec bycie soba nie jest czyms zlym bla bla bla i co za tym idzie normalnosc w postaci jest tatus i mamusia sa kible do zalatwiania potrzeb fizjologicznych to ze w zime pada snieg itd przestanie taka byc i bedzie okrzyknieta mianem dziwactwa i nie wazne ze swiat idzie do przodu a my jestemsy milion lat zamurzynami bo sie na cos nie zgadzamy trzeba popatrzec co to temu nowoczesnemu swiatu przynosi-same problemy i nic wiecej

kulwon przez f

2013-05-18, 22:59
Cytat:

Nie można zostać pedałem.


Ponieważ twoje wypociny zaczyna taki debilny tekst, nie czytam dalej. Dalej jest pewnie jeszcze głupszy.

maciek24043

2013-05-18, 23:02
Co się k***a dzieje z tym światem? Jak można propagować to chore gówno? Niech jebią się w dupska w piwnicach, po ciemku a nie pokazują to całemu światu.

JebaćCyganów

2013-05-18, 23:03
rusofila najlepiej ignorować tak jak loaloe i innych lewackich pionków.

stopro123456

2013-05-18, 23:04
Kozakoff napisał/a:


-A praw do adopcji sobie na dnie bałtyku poszukajcie



niech nurkują w betonowych bucikach :amused:

EudezetReprezent

2013-05-18, 23:04
tylko co moge napisac to won pedaly z mojego kraju !!

rzymcio9

2013-05-18, 23:04
maciek24043 napisał/a:

Co się k***a dzieje z tym światem? Jak można propagować to chore gówno? Niech jebią się w dupska w piwnicach, po ciemku a nie pokazują to całemu światu.




ciekawe gdzie widziałeś "to chore gówno", "jebiące się w dupska" i w dodatku w momencie gdy "pokazują to całemu światu"

boogeyman

2013-05-18, 23:07
Pani Agnieszce Kozłowskiej-Rajewicz to chyba dobrego chłopa trzeba bo jej się coś w dupie rozregulowało. Jak chce szerzyć tolerancję i równość to niech jedzie bronic palone na stosach wdowy w Indiach. Najwięksi k***a obrońcy praw człowieka, godziny pie**olenia zza mównicy, transparenty po 4m a działają tam gdzie tego nie potrzeba. ch*j w dupy fałszywym działaczom, którzy pod pretekstem filantropijnej działalności, dążą do zdobycia ciepłej posadki. Cholerne ścierwo.

Lordzik92

2013-05-18, 23:10
Ja proponuje isc jeszcze dalej i zoorganizawac marsze fetyszystow, partie fetyszystow i zloty fetyszystow i promowac ich ,,preferencje" i problemy... A tego co do tego szkolnego poloneza powinni zabronic garnitorow, a proponowac lateksowe kombinezony i bicze...

To jest k***a chore, wszystkich tych popie**olencow promojacych gejostwo proponoje skazac na dozywotni pobyt w obozie pracy...

Cokroktosmok

2013-05-18, 23:13
Chociaż tutaj sobie napiszę, bo za ten sam tekst na kwejkach, czy innych demotach dostałem bana ("wolność słowa")...

Pedałom od tego dobrobytu to się w dupach poprzewracało!

je...........ę

2013-05-18, 23:16
Dać palec to wpie**olą całą rękę....

trochę dobroci okaże,zrozumienia to od razu chcą k***a wszystkiego to samo muslimy,murzyny jak siedzieli na polach bawełny to nie marudzili bo tylko to znali a jak się ich uwolniło to się rozleciało to po całym świecie i krzyczą że wszystko rasistowskie należy im się wszystko bo biały pan ich w kajdanach trzymał, żydki to samo,holocaust nikt ich nie lubi,wszędzie antysemici każdy ich nienawidzi wszystko im się należy bo i wszystkiego chcą a kto powie nie to już be i cały świat musi go znienawidzić. Muslimy k***y jeżdżą po świecie i sieją swoją plagę jak pinki i mózg chcą przejąc kontrolę nad światem,powiedz coś na nich źle spójrz za długo postoją w kolejce do kibla to wszyscy ich nienawidzą i wszyscy źli , pomimo że są mniejszościa w europie to chcą mieć więcej praw niż większość a pojedź jeden z drugim do nich i pomódl się w miejscu publicznym to ukamienują i jeszcze im brawo będą bili k***a.Za dużo tej tolerancji już jak dla mnie bo nie dość,że trzeba się użerać z bydłem wymienionym powyżej to jeszcze pedałom od j***nia w dupę w dupach się przewraca i wymyślają k***a wszyscy że wszyscy źli,niedobrzy i wszystko im się należy....A gdzie k***a miejsce w tym świecie dla prawdziwych normalnym heteroseksualnych Polaków zamieszkujących te ziemie od tysięcy lat?Byliśmy pod zaborami 123 lata, wojowali sobie u nas jak chcieli,napadali nas jak im się chciało ,dzielili,rozkradali i zabijali i gdzie k***a są nasze dzieła sztuki,nasze złoto,nasze bogactwa narodowe zamiast pokazywać w tej j***nej telewizji biednych żydków,szmatogłowych i pedałów powinni zacząć odzysykiwać to co nam ukradli k***a jego mać! hcą się j***ć?Niech się jebią ale nsa tym koniec, reszta śmieci wypie**alać z Polski bo sami ze sobą sobie nie radzimy a co mówić,żebyśmy musieli sobie jeszcze radzić z tym k***a całym zwierzyńcem !