18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polonez jest Homofobicznym tańcem

hajton • 2013-05-18, 12:27
Homofobiczny polonez

Jak podała „Rzeczpospolita”, minister ds. równości i Związek Nauczycielstwa Polskiego zalecają nowy podręcznik, w którym za przejaw dyskryminacji homoseksualistów uważa się taniec poloneza.


Podręcznik „Lekcja równości” wydała Kampania przeciw Homofobii. W podręczniku dużo miejsca poświęca się homoseksualistom. Można m.in. przeczytać, że „młodzież ta jest ponad cztery razy bardziej osamotniona”. A przejawem dyskryminacji są chociażby bale studniówkowe, podczas których poloneza można zatańczyć jedynie z przedstawicielem płci przeciwnej. Autorzy zalecali, aby nauczyciele podczas lekcji podawali przykłady, „nie zakładając powszechnej heteroseksualności”, np. zamiast używania sformułowania „książę William był obiektem westchnień nastolatek” mówić: „był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków”.

Należy również – według podręcznika – promować na lekcjach autorów będących homoseksualistami. Autorzy podręcznika zalecają zaprosić na lekcje „gościa będącego osobą homoseksualną, biseksualną lub transpłciową", jednak raczej nie konfrontować go z księdzem z powodu ryzyka „sytuacji replikującej opresje społeczne".

– Mam bardzo wiele patronatów, często rekomenduję poradniki, informatory i broszury, które promują tolerancję i równe traktowanie. Zdecydowałam się również na ten patronat, bo w Polsce brakuje materiałów, które pomogłyby nauczycielom zrozumieć problemy uczniów nieheteroseksualnych – powiedziała minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Prezes ZNP Sławomir Broniarz zapewnił, że publikacja jest jedynie „materiałem wspomagającym nauczycieli". – To od nich zależy, w jaki sposób ją wykorzystają – dodał.

Podręcznik spotkał się ze zdecydowanym głosem sprzeciwu konserwatystów.


:homer:

Maciek22377

2013-05-18, 23:18
I tak przegramy tą bitwę... pie**olniete organizacje praw człowieka bla bla, ue, rząd będzie przeciwko jakiemukolwiek szykanowaniu czokolubnych, a te k***y będą to wykorzystywały, doszukując i starając się o coraz więcej praw. Aż w końcu k***a nadejdzie dzień, gdzie heteroseksualne jednostki będą trzymane w klatkach i gnębione, bo świat opanują j***ne gejuchy. k***a śmierć dla tego gówna... żadnych praw, nawet niech się nie pie**olą po kątach.

zonk

2013-05-18, 23:23
@rusofil, pewnie jesteś taką samą szpetną i tłustą lesbijką której nikt kijem nie tyknie. I dlatego myślisz że bycie odmieńcem jest spoko. A gówno prawda.

Promocja

2013-05-18, 23:25
Według mnie powinno być tak, że skoro można wypowiadać się o pedalstwie itp. pozytywnie, to można również negatywnie i ch*j. Żądam równości dla homofobów, rasistów i antysemitów. Skoro można być propedalskim, to czemu nie można być antypedalskim? Jawna dyskryminacja.

PA...........SM

2013-05-18, 23:44
Ja lubię napie**alać sukę batem, wiązać ją i ostro rżnąć :) Lubię po prostu BDSM :) Jednak nikogo do tego nie namawiam i nie robię żadnych parad :) Suki same się znajdują i nie mają żadnych praw !!!

zonk

2013-05-18, 23:49
PANxxxBDSM napisał/a:

Ja lubię napie**alać sukę batem, wiązać ją i ostro rżnąć :) Lubię po prostu BDSM :) Jednak nikogo do tego nie namawiam i nie robię żadnych parad :) Suki same się znajdują i nie mają żadnych praw !!!


pewnie gówno robisz tylko próbujesz dowartościować się na sadisticu. 8-)

Tafariel

2013-05-18, 23:49
Co się k***a dzieje z tym światem? ...

MrYeni

2013-05-18, 23:53
to jest k***a jakiś dramat! nie dość że gejostwo jest powszechnie tolerowane to jeszcze wręcz mam wrażenie że namawiani są ludzie do bycia gejem/lesbą bo taka jest moda. co to k***a za kraj? co to k***a za świat? to chyba jedyny wypadek w którym mogę sie zgodzić z Arabami którzy gejów mordują, więc ci geje którzy chcą być szczęśliwi i żyć sobie gdzieś razem przynajmniej się k***a tym nie afiszują i żyją w cieniu. A u nas co się dzieje? Niedługo osoby heteroseksualne zaczną być napiętnowane. Czekam tylko żeby jakiś pedał mnie w klubie za tyłek złapał, będę mógł mu spuścić uzasadniony wpie**ol

brotherbjorn

2013-05-19, 00:05
A co z tymi co nieczują pociągu do nikogo?Dlaczego nie mogą tańczyć sami tylko ciemnota zmusza ich do znalezienia sobie partnera?A z ludźmi,którzy preferują starsze panie?Mogą tańczyć tylko z osobami w ich wieku,a na dodatek po wyznaniu,że gustują w 60-latkach są narażeni na szykany,wyzwiska,odrzucenie społeczne.Zamiast sformułowania "Książe William był obiektem westchnień nastolatek" powinno być "Książe William był obiektem westchnień dzieci,nastolatek,dorosłych oraz ludzi starszych",aby nie dyskryminować żadnej grupy wiekowej.Co za zacofanie!

19ahmed22

2013-05-19, 00:16
Ale czy k***a ktoś tańcząc poloneza nakazuje im się r*chać z partnerem? Pożal się Boże pedały aż tak się brzydzą płci przeciwnej, że się boją złapać na moment dziewczynę za rękę? Społeczeństwo idiocieje...

Bladź

2013-05-19, 00:35
Przegląda człowiek sadola żeby się pośmiać a musi się wk***ić bo znowu jakieś pojeby walczą o prawa pedałów. Przecież te k***y powinno się zutylizować a nie dawać im jeszcze jakieś prawa, kiedyś to było nie do pomyślenia a teraz wszędzie się pchają. Zupełnie jakby to była jakaś nowa moda, na moje to NFZ powinien przeprowadzać na pedałach bezpłatny zabieg zaszywania dupy.

Jerzy_Michał

2013-05-19, 00:42
rusofil napisał/a:

Zgadzam się z tym. Idzie gej albo lesbijka na studniówkę i z kim ma zatańczyć? Ludziom jak zawsze brakuje logiki.



Poj***ło cię? Czy fakt, że poloneza zawsze tańczyła kobieta z mężczyzną i taka jest tradycja, do ciebie nie dociera?

k***a mać, czy poloneza trzeba tańczyć zawsze ze swoją dziewczyną/chłopakiem?

Całe twoje rozważanie można o dupę rozbić. Ja, kiedy byłem w liceum, miałem dziewczynę, ale zostałem wyznaczony do poloneza z moją wychowawczynią i wyobraź sobie, jakoś nie mieliśmy ochoty się grzmocić, ani moja dziewczyna nie była zazdrosna, ani jej mąż, więc jednym słowem - pie**olisz.

rusofil

2013-05-19, 00:50
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Poj***ło cię? Czy fakt, że poloneza zawsze tańczyła kobieta z mężczyzną i taka jest tradycja, do ciebie nie dociera?

k***a mać, czy poloneza trzeba tańczyć zawsze ze swoją dziewczyną/chłopakiem?

Całe twoje rozważanie można o dupę rozbić. Ja, kiedy byłem w liceum, miałem dziewczynę, ale zostałem wyznaczony do poloneza z moją wychowawczynią i wyobraź sobie, jakoś nie mieliśmy ochoty się grzmocić, ani moja dziewczyna nie była zazdrosna, ani jej mąż, więc jednym słowem - pie**olisz.



Co z tego, że tradycja? Trzymanie się tradycji to żaden obowiązek. To tylko nakręca nietolerancję i powoduje niechęci do każdego, kto nie jest heter-katolem-polaczkiem.

Koniec Świata

2013-05-19, 00:56
Uwaga odkrycie roku!

Zauważyłem, że na Sadolu najawięcej tematów o homoseksualiźmie zakładają jego przeciwnicy... To jest jakaś niezdrowa obsesja. Albo dywersja. To Reptilianie, albo Żydzi, tak, tak, same agenty na Sadolu chcą zniszczyć Polskę i cywilizację popie**olonego paranoidalnego człowieka!


kulwon przez f

2013-05-19, 00:59
no i co z tego? kto kaze pedalom przychodzic na "heteroseksualny" bal? ja nie wchodze do gejklubow, zeby dziwic sie, ze zadna panna nie chce wpasc na kolacje ze sniadaniem. co za pie**olone polaczki z tego KPH calego.