18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganiacz i hamulcowy na A4

Hetman_Wielki • 2022-07-19, 16:50
Sorry ale nie mogłem, właśnie sie pojawiło na stop chamie,
opisy w filmie bezcenne,

mam nadzieje ze koleś straci prawo jazdy!!
Miał do dyspozycji 3 pasy.moglby z prawej wyprzedzić

Mam nadzieje ze jego zona
czy cokolwiek co on tam ma do bzykania jest z niego dumna,
bo matka pewnie dałaby torba po tej głupiej bani ;-)



Co prawda autor nagrania tez powinien dostać bloczek, prawa stroną panie
Po autbanach gdzie auta prują 3 paczki by cie zaj***li

skoq1

2022-07-21, 20:01
A moim zdaniem nagrywający jest pie**olonym debilem ale fakt pan z forda nie trzyma ciśnienia

na...........pl

2022-07-21, 23:37
skoq1 napisał/a:

A moim zdaniem nagrywający jest pie**olonym debilem ale fakt pan z forda nie trzyma ciśnienia



Wiesz co każdy inteligentny człowiek robi, spotykając debila? Stara się ograniczyć ten kontakt do minimum. Sam sobie odpowiedz czy poganiacz tak postąpił i sam wyciągnij odpowiednie wnioski.

KarpKiller

2022-07-22, 11:21
Jpdl, zawsze na autostradzie się zastanawiam dlaczego jest tylu samolubów nie patrzących w lusterka przy zmianie pasa i natarczywie blokujących lewy pas. Często myślę, że przedłuża im to wiadomo co bo jadą jakby byli sami na drodze. Teraz jednak czytając te kilkanaście komentarzy to się zastanawiam jak wy wszyscy nie mający pojęcia o przepisach wyprzedzania prawym pasem i jazdy lewym (nie tylko na autostradzie bo często na 2 pasmówkach widzę jak jest np ograniczenie do 80 i ktoś posuwa 80 lewym pasem, a na prawym też jadą 80 - wiec po kiego ch*ja tak robi?) zdobyliście prawko? k***a nie do wiary że 60% idiotów z uprawnieniami nie ma pojęcia o przepisach.

iwantms

2022-07-22, 23:55
Nagrywający powinien prawko stracić. Miał czas i miejsce żeby zjechać. Złośliwy flet

Janusz_k

2022-07-23, 20:00
Kubik19 napisał/a:

Jestes debilem, z prawej strony sie nie wyprzedza bo jest widocznosc gorsza. Z lewej w pl masz kierownice. Wiec juz nie pie**ol jak ch*ja wiesz



Nie dość żeś debil to jeszcze przepisów nie znasz, lepiej sie już nie afiszuj z 'wiedzą' .

Joker-X

2022-07-31, 14:01
Cczas lewym pasem i jeszcze szuka winnych.

Zjeb kręci ten materiał.