18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganiacz i hamulcowy na A4

Hetman_Wielki • 2022-07-19, 16:50
Sorry ale nie mogłem, właśnie sie pojawiło na stop chamie,
opisy w filmie bezcenne,

mam nadzieje ze koleś straci prawo jazdy!!
Miał do dyspozycji 3 pasy.moglby z prawej wyprzedzić

Mam nadzieje ze jego zona
czy cokolwiek co on tam ma do bzykania jest z niego dumna,
bo matka pewnie dałaby torba po tej głupiej bani ;-)



Co prawda autor nagrania tez powinien dostać bloczek, prawa stroną panie
Po autbanach gdzie auta prują 3 paczki by cie zaj***li

matty8

2022-07-20, 13:01
Ty masz do dyspozycji mózg i i tak z niego nie korzystasz. W PL obowiązuje ruch prawo stronny. Rozkmiń to i dopiero zrozumiesz o co kaman.

MS7

2022-07-20, 13:31
Ale wy jesteście zj***ni. Jeżeli na autostradzie albo drodze ekspresowej są wyznaczone trzy pasy ruchu w jedną stronę, to można wyprzedzać jak się chce. Wszyscy powinniście wyj***ć prawo jazdy do kosza. Owszem, nagrywający jest zj***ny, bo blokował lewy pas, ale koleś w Mondeo jest jeszcze bardziej zj***ny, bo mógł bez problemu odpuścić, pokazać że jest mądrzejszy i pojechać dalej zamiast powodować zagrożenie w ruchu.

ElektrycznyMordulec

2022-07-20, 13:39
a ile jechał ten co nagrywa? na autostradzie masz chyba 130? to może tyle jechać. więc ten z tyłu niech go cmoknie w pompe :-)

Raider

2022-07-20, 16:31
Jacy k***a fachowcy rzygać się chce na wasze zasrane wypowiedzi

Allfa1

2022-07-20, 19:02
Gamoniu, lewy pas swoim Tico blokujesz...

blackburn

2022-07-20, 19:16
Fiksat napisał/a:

Przecież jeden i drugi jedzie jak p*zda
Nagrywający zamula na lewym pasie i mam wrażenie, że gdyby pasów było 5 to i tak twardo wyprzedzałby 15km lewym pasem
A ten z tyłu to typowy polski nawciągany Sebastian, brakuje BMW do kompletu
To jest klasyka polskich dróg, przy czym moim zdaniem jeden i drugi kierowca to p*zda



A ODpie**ol ty się od BMW, latam sporo po drogach i to już trochę nieaktualny trop. To co odpie**alają posiadacze samochodów grupy vag, a szczególnie ci od 4 pierścieni, to taki stereotypowy posiadacz bmw przy nich to jakiś przedszkolak.

sebix3

2022-07-20, 21:07
z prawej można wyprzedzać. zamykam temat.
niedouczonym polecam spacery, broń boże rower czy hulajnogę!

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-20, 21:22
MS7 napisał/a:

Ale wy jesteście zj***ni. Jeżeli na autostradzie albo drodze ekspresowej są wyznaczone trzy pasy ruchu w jedną stronę, to można wyprzedzać jak się chce. Wszyscy powinniście wyj***ć prawo jazdy do kosza. Owszem, nagrywający jest zj***ny, bo blokował lewy pas, ale koleś w Mondeo jest jeszcze bardziej zj***ny, bo mógł bez problemu odpuścić, pokazać że jest mądrzejszy i pojechać dalej zamiast powodować zagrożenie w ruchu.



I przy 2 pasach można wyprzedzać z prawej

Victorarmy

2022-07-20, 22:09
Dojeżdżam do pracy A4 (okolice Wrocka) i do szewskiej pasji potrafią mnie doprowadzić mistrzowie lewego pasa. Jeszcze teraz, jak wprowadzili przepis (choć tak naprawdę istniał tez wcześniej), żeby utrzymywać odpowiednia odległość od poprzedzającego auta to już w ogóle w ch*j możesz sobie czekać, aż taki piździelec raczy zjechać na prawy, łaskawie pozwalając Ci się wyprzedzić,. Bo wydaje mu się, ze skoro jedziesz tak daleko za nim tzn ze. Nie masz takiej potrzeby. I często, co niestety zdarza mi się czynić, wjechanie na zderzak uświadamia mu, że droga nie należy tylko do niego (wyprzedzanie prawym pasem tez mi sie zdarza niestety co nie jest prawidłowe na drodze 2 pasmowej). O innych cudach, jak efektach karawaningu (prawym pasem 1000 tirów, lewym gość jadący eko 90 km/h nadaje tempo setce innych aut) już nawet nie chce mi sie pisac.

na...........pl

2022-07-20, 22:35
Victorarmy napisał/a:

(wyprzedzanie prawym pasem tez mi sie zdarza niestety co nie jest prawidłowe na drodze 2 pasmowej)


Xd, weź się k***a doucz jak już do roboty codziennie jeździsz, albo robotę zmień na coś bliżej i nie nadwyrężaj szarych komórek zbytnio.

Sonal

2022-07-20, 22:58
matty8 napisał/a:

Ty masz do dyspozycji mózg i i tak z niego nie korzystasz. W PL obowiązuje ruch prawo stronny. Rozkmiń to i dopiero zrozumiesz o co kaman.



A co się stało z twoim mózgiem? Wysłałeś go na urlop?
Używasz pojęć, których nie rozumiesz - czyli się troszkę ośmieszasz.
Ruch prawo stronny to obowiązek jazdy prawą połową DROGI (prawą jezdnią). Na filmiku nikt tego obowiązku nie naruszył. Naruszenie obowiązku ruchu prawostronnego to jazda pod prąd autostradą.

Tobie baranie chyba chodziło o jazdę możliwie blisko prawej krawędzie. To nie jest to samo co ruch prawo stronny.

Icecurser

2022-07-21, 00:40
Prawda jest taka, że typ z kamerą przez conajmniej 55 sekund "wyprzedza" kierowcę z środkowego pasa zachowujac się jak p*zda. Mógł zjechać typowi z Forda zamiast kręcić aferę w internecie. Takim kurewkom powinno się zabierac prawko na pół roku, sam na siebie dowód udostępnił. Jak ktoś chce jechać 200km/h skrajnym prawym to niech jedzie ale nie blokujmy im drogi. Jeszcze raz j***ć

Bul_od_bytu

2022-07-21, 12:23
Co za melepety. Nagrywający to p*zda pierwszego sortu, gość z forda zamiast p*zdę ominąć z prawej to mu się odpalił edukator.

Kamillo1215

2022-07-21, 18:08
Prawy pas służy do jazdy.....środkowy i lewy do wymijania wyprzedzania tyle w temacie wielka kropka...

robocop

2022-07-21, 19:34
Na ch*j on jedzie lewym pasem? Nagrywający mógł spokojnie jechać środkowym, a nawet prawym pasem. Jak nienawidzę poganiaczy, tam sam bym w tym przypadku chyba zrobił.