18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganiacz i hamulcowy na A4

Hetman_Wielki • 2022-07-19, 16:50
Sorry ale nie mogłem, właśnie sie pojawiło na stop chamie,
opisy w filmie bezcenne,

mam nadzieje ze koleś straci prawo jazdy!!
Miał do dyspozycji 3 pasy.moglby z prawej wyprzedzić

Mam nadzieje ze jego zona
czy cokolwiek co on tam ma do bzykania jest z niego dumna,
bo matka pewnie dałaby torba po tej głupiej bani ;-)



Co prawda autor nagrania tez powinien dostać bloczek, prawa stroną panie
Po autbanach gdzie auta prują 3 paczki by cie zaj***li

PryszczatyJeż

2022-07-20, 02:16
SocialMedia napisał/a:

Wyrzuć prawko idioto. Lewy pas jest dla nie niecierpliwych albo tych co spieszą się.



Ty wyrzuć. Jak chcesz karawanić to masz prawy. Po co wyprzedzasz skoro się nie spieszysz?

Losblo232

2022-07-20, 05:46
Mógł prawym pasem wyprzedzic

Jazzy44

2022-07-20, 05:49
[quote="Fiksat"]Przecież jeden i drugi jedzie jak p*zda
święte słowa

Exclip

2022-07-20, 07:42
Nie ogladac, totalnie nic sie nie dzieje.zmarnowane 3min

niemamskarpet.

2022-07-20, 08:01
ja się zastanawiam czemu Ty jedziesz tyle czasu lewym pasem ??? lewy pas jest do wyprzedzania

Cudak

2022-07-20, 08:20
Nagrywający to największa p*zda. Nie dość że obrzydzenie mnie bierze na donosicielstwo, to jedzie jak oferma lewym pasem, nieobyty na drogach niedzielny w dupe j***ny król szosy. Widzisz że ktoś jest szybszy, zjeżdżasz na prawy pas, puszczasz i wracasz na lewy kontynuując swoje żałosne kilkuminutowe wyprzedzanie osiągające 120km/h na autostradzie.

miszczu77

2022-07-20, 09:05
Autor p*zda i zamulacz na ch*j cały czas lewym pasem jedzie jak są 3?

Kamil3l

2022-07-20, 09:39
wojtekpwse napisał/a:

troche komuś wjechała nadinterpretacja lewego pasa. Do k***y nedzy to jest pas w tym samym kierunku, a nie jak to uważacie cebulaki ,, do wypszedzania” i same prawilniaki jezdzace zawsze przepisowo i nigdy nie przekraczaja dozwolonej. Albo te naklejki na autach,, lewy pas to nie kółko różancowe” zazwyczaj oczywiscie na trupach. Rece opadaja iq na poziomie małpy albo niższe. Oczywiscie mogl niby puscic ale z drugiej strony po co?



o wojtek jest upośledzony.

krzys1234p

2022-07-20, 10:17
Nagrywający mógł zjechać na prawy pas bo był wolny, ale tego nie zrobił, trudno. Mandat w tej sytuacji mógłby chyba ew dostać.
Poganiacz nie panuje nad swoimi nerwami, mógł stworzyć zagrożenie, i ma nieoj***nie mózgowe. Takiemu to najlepiej prawko zabrać.

A osobiście, jeżeli jest ograniczenie np do 140km/h i jadę lewym pasem 140km/h wyprzedzając sznur samochodów które jadą w odstępach +/- 100m i ktoś mi zacznie wielce mrugać długimi bo on zapie**ala 180km to ch*j mnie to obchodzi i nie będę się wciskał między wyprzedzane samochody i ryzykował swoim życiem, dla takich poganiaczy ch*j WAM W DUPE

A tak to kulturalnie pomykam prawym i zawsze trzymam się ograniczeń, nie obchodzi mnie że ktoś łamie przepisy i mnie pogania :) Nawet mam satysfakcję jak w terenie zabudowanym jadę 50km/h i jakiś idiota z bmw wychyla się co chwilę i nie może mnie wyprzedzić bo z naprzeciwka cały czas coś jedzie :D a jak fajnie wtedy łapami macha.

IncooFukOfff

2022-07-20, 10:24
Lewym sie wyprzedza a zjeb na filmiku (nagrywający) jedzie sobie non stop lewym mimo że ma 3 pasy

krzys1234p

2022-07-20, 10:33
IncooFukOfff napisał/a:

Lewym sie wyprzedza a zjeb na filmiku (nagrywający) jedzie sobie non stop lewym mimo że ma 3 pasy



Zgadzam się z Tobą :) dlatego napisałem że nagrywający mógł zjechać na prawy, podsumowując, też imbecyl. Ale poganiacz go przebił później swoją głupotą. Mógł pojechać dalej, ale zaczął świrować.

Ogólnie jak we wszystkim, prawda leży pośrodku, czasami faktycznie p*zda jakaś jedzie cały czas lewym bez uzasadnienia, i takiemu należy się uprzejmie pomrugać długimi (nie siedzieć na zderzaku) ale też często są poganiacze co mają myślenie "Ja jadę 180km/ i wszyscy z lewego wypie**alać nawet w pole jak prawy zajęty"

kawior2007

2022-07-20, 11:12
Ja zawsze jadę przepisowo z małym haczykiem i zawsze jak mam możliwość to zjeżdżam samochodom, które chcą jechać szybciej

Wiewór

2022-07-20, 11:42
Kawał ch*ja. Jedzie lewym pasem złośliwie i uporczywie go blokując i kręci aferę ze jest ofiara. Ja pie**ole

Sonal

2022-07-20, 12:32
jazeck napisał/a:

Nie może nagrywającego wyprzedzić z prawej strony nawet jak by pasów



Ile dałeś łapówki za prawo jazdy? Tak z ciekowości pytam - bo jak twierdzisz, że na nagraniu nie można wyprzedzić z prawej strony to raczej przepisy są ci obce i sam byś sobie na egzaminie nie poradził.