18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganiacz i hamulcowy na A4

Hetman_Wielki • 2022-07-19, 16:50
Sorry ale nie mogłem, właśnie sie pojawiło na stop chamie,
opisy w filmie bezcenne,

mam nadzieje ze koleś straci prawo jazdy!!
Miał do dyspozycji 3 pasy.moglby z prawej wyprzedzić

Mam nadzieje ze jego zona
czy cokolwiek co on tam ma do bzykania jest z niego dumna,
bo matka pewnie dałaby torba po tej głupiej bani ;-)



Co prawda autor nagrania tez powinien dostać bloczek, prawa stroną panie
Po autbanach gdzie auta prują 3 paczki by cie zaj***li

baronturbina

2022-07-19, 18:55
djpyza napisał/a:

ciota z prawego pasa z wideo syfem prawko do wyj***nia ! blokuję lewy pass ^ i jeszcze się sadzi ! baron sadolowy pewnie tak śmiga ! a zapomniałem on nie ma prawka xD nasz sadlowy baron ^^^


Mateuszu Sienko z Białegostoku. Poproś mamę żeby ci rzuciła grosika na korepetycje z języka polskiego. Przestań pisać jak podlaska łajza

kothletino

2022-07-19, 19:08
Zjeżdża w 4 sekundzie żeby wyprzedzić, wyprzedza w 54 sekundzie... 50 sekund k***a? Starem się do stówy szybciej rozpędzisz więc pie**olenie biedaka z kamerkami który szuka atencji wk***iając ludzi przez "bo mi się należy jazda tym pasem".
pie**olony Panicz do ch*ja wafla, typ z Forda zj***ł sprawę bo powinien wyhamować zaj***ć cepa w ryj na przebudzenie panu "kamerkowiczowi".

psotna_cipka

2022-07-19, 19:31
Oboje to p*zdy za kierownicą. Dwóch kowbojów w samo południe się spotkało.

ellsworth

2022-07-19, 19:59
Cóż... kamerzysta powinien dostać mandat, wiadomo za co natomiast ten drugi stracić prawo jazdy dożywotnio, bo jest w ogóle psychicznie nie predysponowany do kierowania pojazdami mechanicznymi.

wittman

2022-07-19, 20:01
a to Polska własnie, p*zda miszcz lewego pasa ( miszcz blokowania i tworzenia korków i niebezpiecznych sytuacji) i niespełniony instruktor nauki jazdy, pierwszy nauki nie zrozumie drugi nic nie zyskał

Pa...........ux

2022-07-19, 20:40
Gówno starsze...

Zbysław

2022-07-19, 21:09
Powinien mu naj***ć gdzieś na zajeździe k***a lewym k***a lewym tak wolno?

Kubik19

2022-07-19, 21:10
Janusz_k napisał/a:

Może zacznij od siebie albo weź doczytaj kiedy można wyprzedzać z prawej strony w Polsce.



Jestes debilem, z prawej strony sie nie wyprzedza bo jest widocznosc gorsza. Z lewej w pl masz kierownice. Wiec juz nie pie**ol jak ch*ja wiesz

mygyry

2022-07-19, 21:27
I tak się jedzie tymi naszymi autostradami, albo za tirem albo za durniem, który lewym ch*j wie po co do tego frustrat który już pewno nie wytrzymał jechać w ten sposób już za piątym durniem w ciągu godziny.

Hege

2022-07-19, 21:27
A już nikt nie wspomni o niekończących się 'remontach' na A4 i w ogóle jak niebezpieczna jest to 'autostrada'? :D

Snksnksnk

2022-07-19, 21:44
Solifugae napisał/a:

"Ma do dyspozycji 3 pasy co oznacza że może z prawej wyprzedzić" Weź ty zrób nam wszystkim przysługę, i wypie**ol prawko do kubła Spotkali się burak co nie zjedzie na prawy pas żeby przepuścić bo nie i ch*j, z baranem który stwarza zagrożenie dla wszystkich dookoła bo mu się szeryfować zachciało.



Wyprzedzanie z prawej strony
Innym częstym błędem kierowców, którzy nie przyswoili sobie definicji wyprzedzania, jest wyprzedzanie z prawej strony w sytuacjach, gdy nie jest to dozwolone. Kiedy więc można to robić?

Co do zasady z prawej strony wyprzedzamy pojazdy szynowe. Oprócz tego z prawej strony można wyprzedzić też inny pojazd, jeśli poruszamy się po jezdni jednokierunkowej z wyznaczonymi pasami ruchu lub po drodze złożonej z dwóch lub więcej jezdni jednokierunkowych, każdej przeznaczonej dla przeciwnego kierunku ruchu (np. autostradach, drogach ekspresowych), o ile te jezdnie są rozdzielone.

Dodatkowo wyprzedzanie z prawej strony jest możliwe na jezdni dwukierunkowej w obszarze zabudowanym, jeśli jezdnia posiada wyznaczone minimum dwa pasy ruchu do jazdy w tym samym kierunku, oraz poza obszarem zabudowanym, jeżeli wyznaczono minimum trzy takie pasy.

Podstawa prawna

Art. 24 ustawy z 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2018 r. poz. 1990 z późn. zm.)

bosch86

2022-07-19, 22:01
Filmujący musiał uciekać na lewy pas po zajechaniu mu drogi i gwałtownym hamowaniu. k***a on chyba nie widział gwałtownego hamowania, gościu ledwo zahamował i jeszcze był 30 metrów przed nim a ten musiał uciekać xD Dobrze że w bariery nie poszedł żeby zdarzył wyhamować

alewamdojebe

2022-07-19, 22:02
typowa napianająca sie k***a siadająca na zderzak. HOOY wszystkim napinaczom zderzakowym w ich tępe ryje. Będe wam ścierwa blokowal pas, az k***y zejdziecie na zawal z wk***ienia. :)

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-19, 22:09
Kubik19 napisał/a:

Jestes debilem, z prawej strony sie nie wyprzedza bo jest widocznosc gorsza. Z lewej w pl masz kierownice. Wiec juz nie pie**ol jak ch*ja wiesz



Typie to że ty twierdzisz że się nie wyprzedza nie oznacza że nie wolno.Na autostradach i drogach ekspresowych również można z prawej wyprzedzać

Krzywdul

2022-07-19, 22:22
Zgadzam się z pozostałymi autorowi bym zabrał prawko i z powrotem na egzamin a materiał sam w sobie do kosza a nie na sadola dziękuję za uwagę