18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganiacz i hamulcowy na A4

Hetman_Wielki • 2022-07-19, 16:50
Sorry ale nie mogłem, właśnie sie pojawiło na stop chamie,
opisy w filmie bezcenne,

mam nadzieje ze koleś straci prawo jazdy!!
Miał do dyspozycji 3 pasy.moglby z prawej wyprzedzić

Mam nadzieje ze jego zona
czy cokolwiek co on tam ma do bzykania jest z niego dumna,
bo matka pewnie dałaby torba po tej głupiej bani ;-)



Co prawda autor nagrania tez powinien dostać bloczek, prawa stroną panie
Po autbanach gdzie auta prują 3 paczki by cie zaj***li

Janusz_k

2022-07-19, 22:28
Kubik19 napisał/a:

Jestes debilem, z prawej strony sie nie wyprzedza bo jest widocznosc gorsza. Z lewej w pl masz kierownice. Wiec juz nie pie**ol jak ch*ja wiesz



Sam jesteś debilem. Przepisy są jasne.

iShaman

2022-07-19, 22:51
Ha ha ha ha ha ha ten pas jest do wyprzedzania a nie do jazdy na kiblu..... zabrać autorowi prawko....!

radek225

2022-07-19, 23:02
Ale wy wszyscy jesteście chamscy i bezwzględni. Tak łatwo j***ć gościa, wyzywać go od najgorszych, że blokuje lewy pas itp. a nikt nie wpadł na pomysł, żeby zadzwonić do jego chłopaka i poprosić go, aby porozmawiał ze swoim misiem i miłością swojego życia, jak prawidłowo korzystać z lewego albo środkowego pasa. Wy niewdzięcznicy...

wojtekpwse

2022-07-19, 23:14
troche komuś wjechała nadinterpretacja lewego pasa. Do k***y nedzy to jest pas w tym samym kierunku, a nie jak to uważacie cebulaki ,, do wypszedzania” i same prawilniaki jezdzace zawsze przepisowo i nigdy nie przekraczaja dozwolonej. Albo te naklejki na autach,, lewy pas to nie kółko różancowe” zazwyczaj oczywiscie na trupach. Rece opadaja iq na poziomie małpy albo niższe. Oczywiscie mogl niby puscic ale z drugiej strony po co?

RaysonPL

2022-07-19, 23:20
p*zda jedna kamerek sobie namontowała. Niech sp***ala na prawy pedał jak ma wolny

BrainOsw

2022-07-19, 23:25
W której sekundzie kierujący fordem stwarza zagrożenie? Poza brakiem kierunkowskazu? Jesteście k***a przygłupi czy oglądamy różne wideo? Zgaduję, że prują się typowe janusze polaczki cebulaczki co muszą swoje złości na kogoś wylać bo jest k***ą wziąć mu prawko dożywotnio, a pewnie codziennie odpie**alacie znacznie gorsze rzeczy.

jazeck

2022-07-19, 23:43
Muszę Cię rozczarować - Lewy pas jest do szybkiego ruchu, wyprzedzasz i możliwie szybko i bezpiecznie zjeżrzasz w prawo jeśli widzisz inne auto które porusza się szybciej.
Nie może nagrywającego wyprzedzić z prawej strony nawet jak by pasów było 10, to nie jest ruch w terenie zabudowanym. Wyjechał taki operator kamer na autostradę i zapomniał, że 70 to o połowe za mało, żeby jechać lewym pasem.

Pager

2022-07-19, 23:53
Trzeba było mu zjachać matole miałeś wolny środkowy pas jak się mu śpieszyło !!!

PhantomMask

2022-07-19, 23:59
Do wszystkich debili, którzy srają, że zabronione jest wyprzedzanie na autostradzie prawym pasem...Czyli mamy klienta który blokuje lewy pas jadąc np. 110, jedzie lewym i ch*j...czyli wg. was cały ruch ma zostać wyhamowany w takiej sytuacji na prawym pasie ?

Justynka99

2022-07-20, 00:36
Ja tam staram się lewego pasa nie blokować, ale jak wyprzedzę i widzę, że kilkaset metrów z przodu jest następny do wyprzedzenia, to nie będę po każdym zjeżdżać na prawy. Zwłaszcza, że ci, którzy się o to czepiają sami łamią przepisy (skoro mnie wyprzedzają to na pewno przekraczają prędkość), a na tych, którzy szczególnie lubią całowanie po zderzaku to edukuję. To znaczy zbliży się za bardzo - tempomat w dół o 10 km/h, trąbnie, albo mrugnie długimi (też nieprzepisowe zachowanie) - to znaczy, że ostrzega o niebezpieczeństwie, więc dla pewności też trzeba zmniejszyć o 10 km/h. No i wtedy takie wyprzedzanie może się wydłużyć. A może nawet się skończyć, jak kretyn niepotrafiący zachować odległości jest wyjątkowo nachalny - na jeździe przez kilka kilometrów obok wyprzedzanego pojazdu.

mateusz83

2022-07-20, 00:38
Dlaczego moderacja zezwala na taki syf? Szanujmy SADOLA

murhaf

2022-07-20, 01:30
T nie wiecie ze na lewym pasie samochod poli polowe paliwa dlatego co niektorzy tak uporczywie sie go trzymaja

PryszczatyJeż

2022-07-20, 01:40
Dlaczego nikt nie robi tak jak ja, świat byłby piękniejszy. Jadę załóżmy spokojnie (tak do 140), wyprzedzam łajze przede mną, wciskam gaz do oporu, jak widzę zbliżające się auto w lusterku, wracam na swój pas i dalej jadę swoim tempem. Nikt na mnie nie mruga ani mnie nie hamuje. Szkoda, że jeśli ja jadę szybciej to bardzo rzadko czegoś podobnego doświadczam. A najczęściej łajza 110 wyprzedza łajze na prawym, która jedzie 100km/h. (A ci sami pewnie narzekają na wyprzedzające się ciężarówki).

SocialMedia

2022-07-20, 02:08
Wyrzuć prawko idioto. Lewy pas jest dla nie niecierpliwych albo tych co spieszą się.