18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ru_ziolo

2013-01-18, 13:44
A jest tego więcej. Autorytety k***a jego mać.

zi...........oo

2013-01-18, 13:44
nie wiem jak jest u Was, ale żadna z tych osób nie jest moim idolem ;p moim idolem jest Jan Paweł II- na serio :) pozdrawiam

Quazath

2013-01-18, 13:48
Ehhh...To, że ich rodzina ma jakies powiązania z władzami komunistycznymi nie oznacza już, że ich dzieci pójdą w ich ślady...w końcu wtedy były inne czasy, było wielu funkcjonariuszy SB, itp. itd...ale co ja tam wiem

deniZ

2013-01-18, 13:56
zielonyyoo napisał/a:

nie wiem jak jest u Was, ale żadna z tych osób nie jest moim idolem ;p moim idolem jest Jan Paweł II- na serio :) pozdrawiam



Jaja sobie robisz, przeciez on juz nie zyje :-|

morinho

2013-01-18, 14:01
Oho, zaraz się zleci lewactwo i prawiczki na wojenkę.

Staszek83

2013-01-18, 14:06
Quazath napisał/a:

Ehhh...To, że ich rodzina ma jakies powiązania z władzami komunistycznymi nie oznacza już, że ich dzieci pójdą w ich ślady...w końcu wtedy były inne czasy, było wielu funkcjonariuszy SB, itp. itd...ale co ja tam wiem



Mówisz jak byś sam był potomkiem funkcjonariusza SB :amused: .

Zielka

2013-01-18, 14:13
Czy to ,że moja matka ma duże cycki oznacza ,że ja też je będę miała? Niestety nie. I tak może być w przypadku powyżej dziecko SB-ka może być dziś działaczem ONR-u. Dziękuję

Pa...........or

2013-01-18, 14:16
Zielka napisał/a:

Czy to ,że moja matka ma duże cycki oznacza ,że ja też je będę miała? Niestety nie. I tak może być w przypadku powyżej dziecko SB-ka może być dziś działaczem ONR-u. Dziękuję



skoro nie masz dużych cycków to się nie odzywaj. Móc być, a być to różnica.

the_satyr

2013-01-18, 14:25
Widzę dziedziczenie kar za rodziców, jak za starej dobrej komuny czy rozbiorów Polski. Co ma piernik do wiatraka. (i nie dzieciaczki, nie jestem za lewicą) Jeśli są na nich dowody,że współpracowali za komuny to wyj***ć ze stołków dożywotnio, a jak tylko mają ponosić winę za grzechy rodziców to jest to zwykła nagonka.

Druga sprawa, że jak nie chcecie by Wasze dzieci oglądały takiego czy innego oszołoma w telewizji, to mu tego nie puszczajcie. Ewentualnie wytłumaczcie, że autorytet z nich żaden i pokażcie takich, którzy Wam imponują.

qwachu

2013-01-18, 14:32
jacek197 napisał/a:

skoro nie masz dużych cycków to się nie odzywaj. Móc być, a być to różnica.

Ty też nie masz nie? Czaisz, co chcę Ci powiedzieć? :roll:

Ale ja nie o tym, a o tym:
Cytat:

Magda Gesler - córka AGENTA SB i PRLowskiego dziennikarza

Już wiem czemu lewica (z zwłaszcza pedalstwo) tak tęskni za komuną. Tam technika tak wysoko stała, że geje mogli mieć dzieci, nie to co dzisiaj, invitra jakieś, srakieś... :D

Muzz

2013-01-18, 14:36
Moim idolem jest BongMan, człowiek-susza(rka), mistrz żartu po którym masz ochotę wypić litr płynów i tydzień siedzieć w wannie pełnej wody.

ooip

2013-01-18, 14:44
po znajomosci starych k***y robia kariere

morinho

2013-01-18, 14:46
ooip napisał/a:

po znajomosci starych k***y robia kariere


Całe szczęście że Twoi starzy nie mieli znajomości, także nie musimy Cię oglądać w tv.

Darson666

2013-01-18, 14:49
Z tego wynika, że Wojewódzki jest synem gejów :shock:
Tak a propos, sam zamierzam być kim innym, niż moi rodzice więc...
Na dole napis Solidarni 2010 i wszystko jasne!