18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

myx

2013-01-18, 16:55
Prześledźcie sobie jak powstały te największe telewizje a wnioski powinny wam się same nasunąć

Cyrk

2013-01-18, 16:55
To jeszcze nic. "Prawicę" (nie mylić z Prawicą, czyli nurtem konserwatywno-liberalnym) w Polsce prowadzi wnuk carskiego oficera, który jednocześnie jest synem PRLowskiego aparatczyka-wykładowcy, ulubieńca władzuchny mającego wystarczające poparcie u SB aby przepchnąć swoich synalków bliźniaków do reżimowej produkcji telewizyjnej. Ale o tym jakoś "wolnościowcy" nawet się nie zająkną.

Wygrzebać syf na rodziców albo dziadków byle debil potrafi, ale co to ma do rzeczy? Czy naprawdę chcecie żyć w państwie, w którym odpowiada się za grzechy przodków?

kaspiq

2013-01-18, 17:04
W sumie to mój dziadek też był komunistą. Nie jestem celebrytą, ani niczyim idolem, ale może dlatego, że dziadek był robotnikiem w fabryce. A może dlatego, że siedzę na sadisticu, zamiast ruszyć dupsko sprzed kompa i coś zrobić.

Może z takimi tematami to jest po prostu statystyka - są celebryci co mają takich rodziców i są celebryci co mają innych. Tak samo jak wielu dzieciom partyjniaków się pewnie nic w życiu nie udało, oprócz kupienia mieszkania na kredyt i posiadania obecnie zwykłej roboty i zwykłego życia.

Zresztą w temacie są ukazani sami dziennikarze, a nie idole czy cokolwiek. I to akurat tacy, którzy osiągnęli swój status nie z powodu nadania im jakichś przywilejów, ale z powodu popularności wśród ludzi. Oni coś ludziom mówili i ludziom się to podobało. Jedyny wniosek jaki stąd płynie - są lepszymi manipulantami opinią publiczną i atrakcyjniej ukazują swój wizerunek (jeśli już czegokolwiek mielibyśmy się doszukiwać).

qwachu

2013-01-18, 17:36
Polsat ma reklamy, nie potrzebuje SBków :D

Sigonek

2013-01-18, 17:56
Co za narod. Nie dosc ze oglada te dziadowskie mordy w telewizji to jeszcze chodzi i glosuje na jeszcze gorszych gadow. Pozniej jest narzekanie..

Pa...........or

2013-01-18, 18:42
qwachu napisał/a:

Ty też nie masz nie? Czaisz, co chcę Ci powiedzieć? :roll:



nie nie wiem. Jestem normalnym facetem i nie znam się na tych waszych transwestyckich nowomowach.

MrSpook

2013-01-18, 18:46
Zielka napisał/a:

Czy to ,że moja matka ma duże cycki oznacza ,że ja też je będę miała? Niestety nie. I tak może być w przypadku powyżej dziecko SB-ka może być dziś działaczem ONR-u. Dziękuję



Brak Ci oprócz cycków i perspektywy czasu...

Jak byś znała trochę historii współczesnej, wiedziała byś, że jak by ktoś odmówił z zakładu państwowego/telewizji przyjęcia dzieciaka takiej PRLowskiej szumowiny, to albo taka osoba wyleciała by z roboty, albo jej dziecko z wyższej uczelni, pod spreparowanym pretekstem... , albo by teczuszka dokumentująca szpiclowanie osoby przyjmującej, lub materiały intymne ze śledztwa rozpracowywania tej osoby trafiły do rodziny lub lokalnych mediów i dlatego dziś jest jak jest, większość lokalnej śmietanki jeszcze 10 lat temu była krótko za mordę trzymana jak nie i dzisiaj, przez były aparat bezpieczeństwa czy działaczy PZPRu. Zawdzięczamy taką sytuację Wałęsie, który zbrodniarzom z UB, SB, NKWD nie pozwolił się dobrać do dupy w 92 r. przez co od czasu do czasu słyszy się w mediach, że to "ludzie honoru", nosz k***a! Chyba bronili honoru ruskich zwierzchników.
Teraz dzieciaczek UBeka, tatusiowi/dziadkowi krzywdy nie pozwoli zrobić ucinając niepochlebne informacje w drodze do ogólnego przekazu, a co do samych dzieciaczków, to dostają mniejsze wyroki, i konsekwencje dyscyplinarne w robocie niż pozostali zwykli śmiertelnicy...

makabrax

2013-01-18, 18:50
zauważcie że większość tych "biednych dzieci co to nie mogą odpowiadać za grzechy swoich rodziców" ma na koncie różne hamskie/dziwne hasełka rzucane w różnych ludzi/grupy, często też rządzących i co? i nic nadal sobie siedzą w swoich programikach... jak była ta ostatni "afera" co Wojewódzki z Figurskim najeżdzali na Ukrainki czy kogo tam, to Figurski odrazu stracił robotę a Wojewódzki nadal sobie spokojnie program prowadzi :]
takich sytuacji można znaleść wiele...

Pa...........ek

2013-01-18, 18:50
tu wnuk Rudolfa Hessa, córka Amona Götha i innych kwiatków IIIrzeszy



Małe podobieństwo jest :-D

Okash

2013-01-18, 19:06
o k***a... pierwsza myśl jaka mi się nasuwa:

nie ma dla nas miejsca w tym kraju
ni ch*ja tu coś osiągnąć

D3F

2013-01-18, 19:31
Brakuje tylko:
Adam:
Podobno wywodzi się od małpy.

oc...........an

2013-01-18, 20:59
Wolę lewicę i pajaców przedstawionych na zdjęciu powyżej od waszego prawicowsko-katolskiego butthurtu i żółci którą wylewacie dzień w dzień.




PS: nasze komuchy to byli harcerze. Stasi to dopiero była jazda, a tak się składa, że w Niemczech nikt ich nie sądzi, bo mają na każdego brudy. U nas też nikogo nie sądzą, bo każdy teraźniejszy "patriota-bojownik o wolną Polskę" ma na sumieniu więcej złego niż dobrego. Takich mamy polityków!

kroplowa

2013-01-18, 21:32
@up,
Cytat:

☭☭☭☭☭ Nie biorę odpowiedzialności za to co piszę ☭☭☭☭☭

to masz szczęście, że uprzedziłeś o swojej chorobie psychicznej