18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pietrzej

2013-01-18, 14:52
to może od razu jak w Korei Północnej - wina przechodzi na trzy kolejne pokolenia? :)

bleblebetor

2013-01-18, 14:54
Jak już tak jesteśmy przy tych tematach, to kaczki robiąc doktorat z prawa, potem habilitacje MUSIELI podpisać lojalkę. Jak żyjącą kaczkę aresztowało SB, to co zrobiło - spałowało? - nie k***a, wypuściło - wypuszczali tylko i wyłącznie tych, co podpisali lojalkę.

Paskudny Stary Dżon

2013-01-18, 14:56
Huligan1, bzdury gadasz. Olszewski np. był adwokatem w latach 70 i nie był umoczony, za to wyciągał z więzień politycznych, w ramach działalności w KORze.


Philipek

2013-01-18, 14:57
nie ogaldam telewizji.

NE...........55

2013-01-18, 15:01
Nie chcę nikogo bronić, ale popatrzmy na taką Kazię Szczukę. Kim był jej ojciec? A kim ona jest? Podejrzewam że Stanisław takie fikołki w trumnie napie**ala widząc co jego córka robi, że gdyby podłączyć jego trupa do prądnicy udało by się rozwiązać kryzys energetyczny na świecie...

Anders Breivik

2013-01-18, 15:04
Dlatego tak ch*jowo w tym kraju jest. Powinni złapać i rozstrzelać każdego j***nego komucha a nie że k***y mają emerytury za katowanie akowców większe niż normalni ludzie. Ja pie**ole..

Ailurus_fulgens

2013-01-18, 15:06
Ojciec Lisa nie był oficerem LWP w ogóle. Co do reszty nie wiem.

Marshal

2013-01-18, 15:08
Eee tam to bylo kiedys. No i co z tego - mieli troche lepiej w dziecinstwie - czekolade, ubrania i wyjazdy no i co z tego?
Generalnie rzecz biorac to jakie to panstwo bylo takie bylo ale bylo legalne i uznawane przez inne panstwa.
Tak wiec dalej idac tym krokiem myslenia (moim prywatnym) to generalnie ich dziadkowie i rodzice dziali na rzecz panstwa, a ci wszyscy z Solidarnosci byli tak wlasciwie z prawnego punktu widzenia przewrotowcami - takze nie widze w tym zadnej sensacjii
I tak moj Stary pracowal w MSW - ale jako stomatolog - i nie wtedy jeszcze sie o mnie muchy nie ganialy

matiget

2013-01-18, 15:11
Plakac sie chce jak sie widzi te lewackie szymowiny , w polsce zli ludzie sa wynoszeni na pedestal

Marian Pudzianowski

2013-01-18, 15:13
zielonyyoo napisał/a:

nie wiem jak jest u Was, ale żadna z tych osób nie jest moim idolem ;p moim idolem jest Jan Paweł II- na serio :) pozdrawiam


Też lubisz małe dzieci?

Esz

2013-01-18, 15:16
Chodzi o to, że oni zrobili kariery, tylko dlatego, że mieli starych takich jakich mieli.

oprae

2013-01-18, 15:17
Zastanawia mnie jedno. Czy to oni podejmowali decyzje o tym kto będzie ich rodzicami? Nie rozumiem 'czepiania się', skoro nawet nie mieli wpływu na to, w jakiej rodzinie się urodzą. Jakby to nie ich rodzice, tylko oni byli współpracownikami SB itd to ok, zrozumiałe, no ale mają niby odpowiadać za decyzje rodziców? O.o

oshik

2013-01-18, 15:17
Rodziny się nie wybiera. Co oni są winni, że ich dziadkowie byli kim byli? Być może mój praprapra dziadek był pedofilem i gwałcicielem i co zabijecie mnie za to?

Skurwysyn z natury

2013-01-18, 15:22
Zielka napisał/a:

Czy to ,że moja matka ma duże cycki oznacza ,że ja też je będę miała? Niestety nie. I tak może być w przypadku powyżej dziecko SB-ka może być dziś działaczem ONR-u. Dziękuję



poka :wali:

noe82

2013-01-18, 15:32
Nie mam pojęcia o czym mówicie, lewaki prawiczki, heh śmieszne ludzie z was, w domu bida, dzisciom do gara nie ma co dać ale trzeba sie kłócić o przeszłość.

do roboty!!

Co mnie obchodzi że ktoś jest synem, czy córką komucha.
Tych wszystkich wyzywających sie i wstawiających sie za prawdziwą ich Polskę namawiam do tego, żeby sie zainteresowali rodziną i najbliższymi jeśli jeszcze przez Wasze zachowanie nie odwrócili sie od Was.

konkluzja: sp***alać z tymi tematami politycznymi na swoje blogi i strony, które nie obchodzą prawdziwych sadoli, a jeśli uważasz, że to gówno powinno pojawiać sie właśnie na tej stronie, to znaczy, że nie jesteś sadolem tylko politycznym, a to nie miejsce dla takich przygłupów.