18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staszek83

2013-01-18, 15:37
Jak by się udało u nas przeprowadzić lustracje, to dziś Polska wyglądały by zupełnie inaczej :mrgreen: .
A wyglądała by jak przez okno :krejzi: .

monto

2013-01-18, 15:39
rodziny sie nie wybiera

Loaloa

2013-01-18, 15:42
Widzę, że polaczki chciałyby wprowadzić prawo z Korei Północnej - odpowedzialność za czyny przodków do trzeciego pokolenia. Już abstrach*jąc od prawdziwości tych "rewelacji", co was to obchodzi kto czyim jest synem czy córką? Jeśli uważacie się za lepszych od nich (na pewno się uważacie, mam rację?) to zróbcie podobną, a nawet większą karierę. Nie, nie zrobicie, bo jesteście tylko zakompleksionymi debilami, którzy całą swoją energię zużywają na plucie na tych, którym coś w życiu się udało.

Kolejna sprawa - jacy idole? Czy moim idolem jest dziennikarz, którego programy oglądam? Czy tłusta zdzira kompromitująca się udawaniem, że się zna na gotowaniu?

Nawet jeśli zarzuty wobec RODZIN tych osób są prawdziwe, to przecież nie znaczy, że te osoby się z poglądami swoich przodków zgadzają. Ale wy jesteście zbyt tępi i zbyt zaślepieni nienawiścią, by to zrozumieć.

A gościowi, który tępił bandziorów z ZNS i innych organizacji przestępczych powinni pomnik postawić.

wympal

2013-01-18, 15:46
Ci ludzie są wysoko bo ktoś ich tam wcześniej ustawił
- sami się tam k***a nie wzięli z nikąd, tymbardziej za sprawą własnej, ciężkiej pracy( jakiej k***a pracy???).

Wszyscy wiemy jak w Polsce osiąga się sukces - złodziejka albo plecy.

Ja jestem nikim ale NIKT mi w życu nie zarzuci,
że mój ojciec lub dziadek gnębił, prześladował, aresztował, zakuwał w kajdany, torturował, katował. gwałcił, przypalał, łamał kołem, więził czy mordował niewinnych ludzi w imię jakiejś popie**olonej ideologii a ja teraz odcinam kupony od ich wysokiej pozycji społecznej dla własnych korzyści.

I mogę to powtórzyć na żywca patrząc się wam prosto w oczy.

johnnybgoode

2013-01-18, 15:49
"Prawdę znajdziesz na www.niezalezna.pl" i wszystko jasne; nie wątpię w stawiane przez autora plakatu zarzuty, ale jeśli już robią takie akcje, powinni bardziej zastanawiać się co piszą. Wyszedł im propagandowy bełkot: "syn wysokiego oficera", Wojewódzki to już wogóle miał dwóch tatusiów.

arek39999

2013-01-18, 15:50
Prawda, ale niezależna etc to taka PiSowska Wyborcza. Piszą to co jest na rękę JarKaczowi i spółce, ale o takich elementach jak Kryże czy Stanisław Kostrzewski nie wspomną. Nadzieja w Ruchu Narodowym!

masabitumiczna

2013-01-18, 16:08
wympal napisał/a:


Wszyscy wiemy jak w Polsce osiąga się sukces - złodziejka albo plecy.


tak sobie tłumacz swoje niepowodzenia...

artis1990

2013-01-18, 16:15
Dobrze, że sobie wybrali takich rodziców, przed chwilą oglądałem tą małpę Koko i stwierdzam iż nie tylko od murzynów jest mądrzejsza, ale też widzę w białej rasie są uchylone wyjątki.

Bridgwater88

2013-01-18, 16:25
Z tego co ,,wyraznie'' pisze to Gesslerowa jest corka dwoch gejow :>

Br...........ki

2013-01-18, 16:27
A jakby tam napisali "wojewódzki to córka marsjanów" to też byś cie bez zastanowienia się uwierzyli?

JA...........or

2013-01-18, 16:40
HaHAHA

Podejrzana wiekszosc jest z TVN ,niech zgadne ze plakaty rozwieszaja fani ojca RYDZYKA

Staszek83

2013-01-18, 16:43
Bridgwater88 napisał/a:

Z tego co ,,wyraznie'' pisze to Gesslerowa jest corka dwoch gejow :>


:homer:

To że przez 10 lat byłem glazurnikiem a później 15 lat robiłem jako hydraulik, nie oznacza że moja córka była wychowywana przez dwóch pedałujących sie facetów :szofer: ( córka galzurnika i hydraulika ). Mowa jest o ich karierze zawodowej i stanowiskach jakie zajmowali. Widoczne teraz w szkole nie uczą czytać tekstów ze zrozumieniem :plzdie: .

ka...........ma

2013-01-18, 16:48
No to już robi popcorn i czytam wypociny PRAWDZIWYCH WOLAKÓW co to są bardziej papiescy od papieża :sraka:

sadyk

2013-01-18, 16:54
A za 100 lat: "To są prapraprawnukowie stalinowskich zbrodniarzy. Czy na pewno chcesz ich oglądać?"