18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy na S7

CezariX • 2013-10-14, 15:45
Wczoraj wybierałem się do Trójmiasta. Podczas spokojnej jazdy doznałem jednak niemiłego zaskoczenia w postaci takiego oto incydentu: :glowawmur:


ewentualnie jeszcze tu: /watch?v=kRbld8WBKTw

Sprawca uciekł z miejsca wypadku, ja zaś nie miałem szans na udany pościg :samoboj: . Nagranie jest kiepskiej jakości z racji tego, że było ciemno.

Oto zdjęcie wyciągnięte z najostrzejszej klatki filmu:


Początkowo myślałem, że auto było czarne. Jednak pozostawił niebieskie ślady lakieru na moim aucie. Zatem Kolor tego samochodu jest w przedziale od niebieskiego do koloru ciemno granatowego.

Na 98% był to sedan.

Tablice rejestracyjne sprawcy (tyle co udało się zauważyć):
:-D 100% - NSZ ...
:-) 99% - NSZ 5...
:-/ 50% - NSZ 58... lub NSZ 5S...

Jechaliśmy na północ w kierunku Elbląga. Do kolizji doszło zaraz przed zjazdem na Małdyty.

Dodaje to tu, bo nasza społeczność Sadola jest obszerna i może uda się odnaleźć drania. Za wszelką pomoc DZIĘKUJĘ :ok:

P.S. jeżeli uda się rozpoznać markę i model auta to koleś już nie ucieknie. Tablica rejestracyjna jest w dość rzadko spotykanym miejscu względem tylnich lamp więc może się uda :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-10-17, 11:07 ]
CezariX napisał/a:

Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!!

Dzięki naszym ustaleniom wczoraj byłem złożyć zeznania na których opisywałem auto sprawcy jako niebieska Skoda Fabia I. Szczególne podziękowania dla Qunda za swoje typowanie tego właśnie modelu.

Dziś zgłoszono kradzież w Szczytnie właśnie tego auta, a numery się zgadzają, chociaż moja pamięć co tu podawałem pozostawia wiele do życzenia ;) Gdyby nie typowanie Skody Fabi, możliwe, że nikt by się nie dopatrzył związku między kradzieżą, a naszą kolizją na drodze :)


:megalol:


Faith955

2013-10-14, 21:48
Tomasz_Zaganiacz napisał/a:


Powiedział to ktoś zarejestrowany od maja tego roku.


Sugerować się datą rejestracji :samoboj:
Skoro już musisz wiedzieć to jest moje drugie konto.

Damian3424

2013-10-14, 23:29
6/7 sekunda najbardziej widać rejestrację ;-)

xJulian

2013-10-15, 00:06
Nie chce uchodzić za eksperta ale weźcie jeszcze pod uwagę MERCEDES'a R Klase

zo_Onk

2013-10-15, 01:46
ostatnia litera na rejestracji na bank jest "A"

666s

2013-10-15, 02:11
Autorze, jak postępy? ;) Też mam problem z nagrywaniem w nocy.. za chu... nic nie widać. moze by podczerwien...

pikerek

2013-10-15, 02:29
Kolego, zgłoś się do gości od ViaToll'a. Na S7 bramownic jest od zaj***nia, a każda z nich robi zdjęcie każdemu przejeżdżającemu pojazdowi (w tym także w podczerwieni). Są ponoć tak wyraźne, że widać, czy się ma viaBoxa (pudełko wielkości pudełeczka zapałek na przedniej szybie), a tutaj doszło ewidentnie do przestępstwa, więc muszą pomóc. Powodzenia, trzeba walczyć ze sk***ysyństwem!

damian_tcv

2013-10-15, 09:45
Również polecam zgłosić się do Viatoll`a, tyle że nie będzie tak łatwo jak mówią poprzednicy, ponieważ fotki robią skanery potężne rozbudowane bramownice które są co ok 50 km, bramownice zwykłe faktycznie są co kawałek ale mają tylko skaner na obecność środków na koncie.
No i system odrzuca osobówki więc fotki już może nie być ;/

Na moje jaguar, lampy, polozenie tablicy i masa (bujnięcie) są adekwatne do marki ;)

Powodzenia

CezariX

2013-10-15, 10:20
Co do VIATOLL na tym nowym odcinku S7 nie ma jeszcze kamer z monitoringiem (info z samego źródła oraz mapa na stronie VIATOLLa to potwierdza).
GDDKiA ma kamery nawet na rozjazdach zwykłych dróg krajowych, ale jeszcze nie zamontowali ani jednej kamery na nowej S7 :-/

Kilka kilometrów dalej jest nowa stacja ORLEN. Niebiescy mają sprawdzić monitoring. Może się zatrzymał by przy świetle ocenić szkody i spier...ać dalej.

Ogólnie pomysł z monitoringiem dobry, tylko tam nie ma żadnych kamer... Od listopada ma ruszyć tam nowy odcinek VIATOLL i już monitoring będzie aktywny, ale jeszcze nie teraz.

prawda

2013-10-15, 11:23
nastepnym razem jak nagrywasz w nocy to ustaw sobie kolory czarno-biale bedzie duzo jasniej

crafty1

2013-10-15, 12:12
Niby pierwsza myśl jest najlepsza a od początku oglądnięcia tego filmu wydaje mi się że jest to po prostu fabia w sedanie

dominiksoul

2013-10-15, 13:39
czy ten samochód w 7 sekundzie hamuje? bo jeżeli tak, to myślę, że powinno być wyraźnie widoczne trzecie światło stopu. jeżeli hamował i się nie świeciło to obstawiam na jakiegoś rzęcha. wątpię, że w czymś nowszym by nie działało.

Qunda

2013-10-15, 14:18
@crafty1 To też jest bardzo prawdopodobna wersja bo z filmiku wyciągnąłem to: sory za paint-a
i możliwy sprawca, tylko że ta masa mnie męczy :roll:

CezariX

2013-10-15, 14:32
To że mną tak rzuciło to normalne bo mam małe auto by było tanie w utrzymaniu i tankowaniu dla studenta (Yaris)

Ta Skoda jest bardzo wiarygodna... Wielkość bryły auta by odpowiadała temu co pamiętam. Światła pasują chyba najlepiej ze wszystkich aut.




Tego dnia było mokro, padała mrzawka. Co jakiś czas była mgła, a za samochodami unosił się pył wodny poderwany z asfaltu. Na dodatek jak był blisko to mną huśtało...

Ale mam rysę wykonaną przez lusterko sprawcy i zaraz idę do komisu sprawdzić na jakiej wysokości są one podwieszone w tych Szkodach... to znaczy w Skodach ;)

Qunda

2013-10-15, 14:47
CezariX napisał/a:

To że mną tak rzuciło to normalne bo mam małe auto...........


Chodzi mi o auto które w ciebie uderzyło. Wysokośc lusterka od nawierzchni płaskiej to ok. 1m

LamaBojowa

2013-10-15, 15:43
Jak Coś to jestem ze Szczytna mogę sie rozejrzeć po parkingach itp. to nie jest duże miasto, Powodzenia w szukaniu