18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy na S7

CezariX • 2013-10-14, 15:45
Wczoraj wybierałem się do Trójmiasta. Podczas spokojnej jazdy doznałem jednak niemiłego zaskoczenia w postaci takiego oto incydentu: :glowawmur:


ewentualnie jeszcze tu: /watch?v=kRbld8WBKTw

Sprawca uciekł z miejsca wypadku, ja zaś nie miałem szans na udany pościg :samoboj: . Nagranie jest kiepskiej jakości z racji tego, że było ciemno.

Oto zdjęcie wyciągnięte z najostrzejszej klatki filmu:


Początkowo myślałem, że auto było czarne. Jednak pozostawił niebieskie ślady lakieru na moim aucie. Zatem Kolor tego samochodu jest w przedziale od niebieskiego do koloru ciemno granatowego.

Na 98% był to sedan.

Tablice rejestracyjne sprawcy (tyle co udało się zauważyć):
:-D 100% - NSZ ...
:-) 99% - NSZ 5...
:-/ 50% - NSZ 58... lub NSZ 5S...

Jechaliśmy na północ w kierunku Elbląga. Do kolizji doszło zaraz przed zjazdem na Małdyty.

Dodaje to tu, bo nasza społeczność Sadola jest obszerna i może uda się odnaleźć drania. Za wszelką pomoc DZIĘKUJĘ :ok:

P.S. jeżeli uda się rozpoznać markę i model auta to koleś już nie ucieknie. Tablica rejestracyjna jest w dość rzadko spotykanym miejscu względem tylnich lamp więc może się uda :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-10-17, 11:07 ]
CezariX napisał/a:

Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!!

Dzięki naszym ustaleniom wczoraj byłem złożyć zeznania na których opisywałem auto sprawcy jako niebieska Skoda Fabia I. Szczególne podziękowania dla Qunda za swoje typowanie tego właśnie modelu.

Dziś zgłoszono kradzież w Szczytnie właśnie tego auta, a numery się zgadzają, chociaż moja pamięć co tu podawałem pozostawia wiele do życzenia ;) Gdyby nie typowanie Skody Fabi, możliwe, że nikt by się nie dopatrzył związku między kradzieżą, a naszą kolizją na drodze :)


:megalol:


SweeTSataN

2013-10-14, 17:57
Nawet Szczytno ma jakis wkład na głównej ;p

viper_1990

2013-10-14, 18:02
Z góry mówię nie jestem specjalistą! Jeśli chcesz odczytać co to za rejestracja, nie skupiaj się na jednej najostrzejszej klatce filmu, ponieważ każda klatka choć może wyglądać podobnie to zawiera nieco inny zestaw informacji. Z racji kompresji nie mam zbyt wielu szans na powodzenie z filmikiem ściągniętym z Sadola (chociaż spróbuję), ale mając oryginał możesz spróbować nałożyć na siebie kilka klatek filmu i obraz będzie zupełnie innej jakości. Polecam PS albo najzwyklejszy lajtowy GIMP. Pozdro

Siwy5

2013-10-14, 18:03
Cholera, przejrzałem ten filmik przez kilka filtrów itp i nic nie widać, nagranie z yt lipne
tył zalatuje tiburonem ale ten ma nisko blachę, lampy są na bank okrągłe
ale rozkmina :D

zypon

2013-10-14, 18:20
jeśli jesteś ubezpieczony w pzu możesz pomęczyć swojego agenta żeby Ci pomógł namierzyć gościa. Pracowałem do nie dawna w tej firmie i gdybym na swoje nieszczęście dalej tam pracował to bym Ci pomógł... no w każdym razie sprawa wygląda tak że najprawdopodobniej pojazd był lub jest ubezpieczony w pzu, mając kogoś w tej firmie można znaleźć pojazd powiedzmy po literach i pierwszym (ewentualnie drugim) znaku po literach określających miasto\gminę. Ale musiałbyś znać markę i model... a już na pewno markę (wszystko zależy ile jest pojazdów tej marki o numerze rej. zaczynających się od tych znaków które znasz) może masz farta i np. jeden. Nawet jeśli się okaże, że poprzedni właściciel pojazdu miał ub. w pzu to i tak dojdzie się do obecnego .

sobekkk

2013-10-14, 18:38
wrzoc org film na jakis serwer :!:

Pavmar

2013-10-14, 19:03
tarasov napisał/a:



A co ciekawe udało mi się wychwycić rodzaj tylnych świateł, tylko nie znam się zbytnio na c klasach, więc może ktoś kumaty rozpozna model po światłach mijania:

Obrazek


Btw. typy na jaguarów fordów meganów odpadają, możliwe że to jakiś japończyk bo te diody są dosyć charakterystyczne.



tu kolejne dwa zdjęcia tylnych świateł.



na tym pierwszym widać, że to będą 3 żarówki obok siebie. Tarasov, Twój screen już jest po rozmazaniu chyba, bo u Ciebie wygląda jakby te żarówki były trochę schowane do środka. Na drugim screenie wygląda jakby światła się normalnie zaczynały od prawej strony samochodu i szły w linii prostej, więc pewnie przez to, że słaba kamera jest i w nocy zrobiła poświatę z tych świateł, że wyglądają jakby ostatecznie były okrągłe. Na drugim screenie też widać jakby ten samochód miał jakieś elementy chromowane z dwóch pasków poniżej świateł.

CezariX

2013-10-14, 19:11
sobekkk napisał/a:

wrzoc org film na jakis serwer :!:



Ależ proszę bardzo ;-)

tylko jest problem:
Dodawanie linków zewnętrznych jest możliwe tylko dla użytkowników zarejestrowanych minimum 1 miesiąc temu, którzy napisali co najmniej 20 postów. Jeżeli chcesz dodać ważny link dotyczący istniejącego materiału lub chcesz zamieśćić link we własnym temacie, skontaktuj się z moderatorem serwisu poprzez wiadomość prywatną
mam za mało postów :lol:

każdemu co chce dostać link do oryginalnego filmu dostaje go na PW ;) Tobie także przesyłam ;)

Faith955

2013-10-14, 19:43
kinektel napisał/a:


P.S. Jak juz go znajdziesz, wrzuc foty lub filmik goscia/samochodu- Sadistic zajmie sie reszta
:trollencjusz:



Czyli co, będziecie mu spammować skrzynkę mailową? A może pójdziecie o krok dalej i wyślecie mu kilka zlewów do domu? :samoboj:
Na więcej bym nie liczył, w końcu to teraz kwejko-sadolowa społeczność :szczerbaty:

bartholomai

2013-10-14, 19:50
Z tego co udało mi się odczytać to dwie ostatnie litery rejestracji to A8.
Tak więc jeśli masz NSZ to po nim są cztery znaki.
Czyli to może być NSZ 5SA8 lub NSZ 58A8.
Z oryginalnym poszło by pewnie lepiej bo tu kompresja masakryczna.
Oprócz charakterystycznego układu tablica-lampy to ma jeszcze po prawej pomiędzy nimi znaczek który odbija światło.
Układ trochę jak w Citroenie Saxo lub w jakimś kombi, w którym rejestracje są dość wysoko.
Podaj proszę linka na PW do tego filmu.

tarasov

2013-10-14, 20:15
Policja, Straż Graniczna, Jednostki Wojskowe, Urząd Ochrony Państwa (od 22 grudnia 2000r.)
warmińsko-mazurskie szczycieński NSZ -[01-99][AA-ZZ] NSZ 12AB
warmińsko-mazurskie szczycieński NSZ -[A-Z][001-999] NSZ A123



zwyczajne samochodowe (od 1 maja 2000r.)
warmińsko-mazurskie szczycieński NSZ-[A-Z~BDIOZ][001-999] NSZ A123
zwyczajne samochodowe (przy wyczerpaniu numeracji) (od 1 maja 2000r.)
warmińsko-mazurskie szczycieński NSZ-[01-99][AA-ZZ~BDIOZ] NSZ 12AC

Patrząc na te informacje nie ma możliwości, żeby tablice miały numery NSZ 5SA8, ani NSZ 58A8. Możliwe, że jest to NSZ 58AS, lub NSZ 58AB, lub NSZ 58AR. Nadal szukam samochodów które pasowały by do tych zdjęć, ale jak na razie nic. Nie wiem czy jest możliwość, żeby pójść na policje i poprosić o informację dotyczącą numerów tablic, czy takowe istnieją i jeśli tak to jaka marka samochodu kryje się pod tymi tablicami.

brzostek313

2013-10-14, 20:17
również obstawiał bym jaguara s-type.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-10-14, 20:52
Obstawiam że to W204, podaj mi link na pw.

Faith955 napisał/a:



Czyli co, będziecie mu spammować skrzynkę mailową? A może pójdziecie o krok dalej i wyślecie mu kilka zlewów do domu? :samoboj:
Na więcej bym nie liczył, w końcu to teraz kwejko-sadolowa społeczność :szczerbaty:



Powiedział to ktoś zarejestrowany od maja tego roku.

Btw, dla numerów NSZ 5SA8, NSZ 58A8, NSZ 58AS, NSZ 58AB, NSZ 58AR, NSZ 584S, NSZ 584B, NSZ 584R nie ma polis oc, więc raczej odpadają te numery, chyba że nie ma oc.

Bituminiorz

2013-10-14, 21:13
Saxo to raczej nie na 100%, postaram sie zrobić zdjęcie swojemu bo jestem posiadaczem Saxo.
Po za tym Saxo jest ultralekkie.
Saxo ma inne tylne światła, ma rejestrację wysoko ale to nie saxo po za tym saxo jest węższe.

xgregor

2013-10-14, 21:24
CezariX napisał/a:



Ależ proszę bardzo ;-)

tylko jest problem:
Dodawanie linków zewnętrznych jest możliwe tylko dla użytkowników zarejestrowanych minimum 1 miesiąc temu, którzy napisali co najmniej 20 postów. Jeżeli chcesz dodać ważny link dotyczący istniejącego materiału lub chcesz zamieśćić link we własnym temacie, skontaktuj się z moderatorem serwisu poprzez wiadomość prywatną
mam za mało postów :lol:

każdemu co chce dostać link do oryginalnego filmu dostaje go na PW ;) Tobie także przesyłam ;)



Daj link do oryginału

sobekkk

2013-10-14, 21:27
rapidshare com/share/C84CD5565CB561B7DA1CE99355285D7B

brak kropki przed "COM"