18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy na S7

CezariX • 2013-10-14, 15:45
Wczoraj wybierałem się do Trójmiasta. Podczas spokojnej jazdy doznałem jednak niemiłego zaskoczenia w postaci takiego oto incydentu: :glowawmur:


ewentualnie jeszcze tu: /watch?v=kRbld8WBKTw

Sprawca uciekł z miejsca wypadku, ja zaś nie miałem szans na udany pościg :samoboj: . Nagranie jest kiepskiej jakości z racji tego, że było ciemno.

Oto zdjęcie wyciągnięte z najostrzejszej klatki filmu:


Początkowo myślałem, że auto było czarne. Jednak pozostawił niebieskie ślady lakieru na moim aucie. Zatem Kolor tego samochodu jest w przedziale od niebieskiego do koloru ciemno granatowego.

Na 98% był to sedan.

Tablice rejestracyjne sprawcy (tyle co udało się zauważyć):
:-D 100% - NSZ ...
:-) 99% - NSZ 5...
:-/ 50% - NSZ 58... lub NSZ 5S...

Jechaliśmy na północ w kierunku Elbląga. Do kolizji doszło zaraz przed zjazdem na Małdyty.

Dodaje to tu, bo nasza społeczność Sadola jest obszerna i może uda się odnaleźć drania. Za wszelką pomoc DZIĘKUJĘ :ok:

P.S. jeżeli uda się rozpoznać markę i model auta to koleś już nie ucieknie. Tablica rejestracyjna jest w dość rzadko spotykanym miejscu względem tylnich lamp więc może się uda :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-10-17, 11:07 ]
CezariX napisał/a:

Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!!

Dzięki naszym ustaleniom wczoraj byłem złożyć zeznania na których opisywałem auto sprawcy jako niebieska Skoda Fabia I. Szczególne podziękowania dla Qunda za swoje typowanie tego właśnie modelu.

Dziś zgłoszono kradzież w Szczytnie właśnie tego auta, a numery się zgadzają, chociaż moja pamięć co tu podawałem pozostawia wiele do życzenia ;) Gdyby nie typowanie Skody Fabi, możliwe, że nikt by się nie dopatrzył związku między kradzieżą, a naszą kolizją na drodze :)


:megalol:


Jemkoty

2013-10-14, 16:50
gdzież jaguar, toż to wygląda jak stare Renault Megane

CezariX

2013-10-14, 16:51
Dzięki za zainteresowanie. Sprawa została zgłoszona na policję zanim jeszcze wyhamowałem do końca auto ;)
Jutro postaram się dowiedzieć czy jest zainstalowany monitoring przy zjazdach na nowej S7.
(podobno zostały wczoraj jeszcze wystawione dwie blokady w Pasłęku i Nowym Dworze, ale sprawcy nie udało się złapać)

Qunda

2013-10-14, 16:52
@ferro: własnie o tym samym pomyślałem, sprawdźmy!



slimac

2013-10-14, 16:55
Jaguary mają podwójne okrągłe światła. Oba się zapalają naraz. Raczej odpada

dextress

2013-10-14, 16:58
Jeżeli chcesz to podeślij mi ten fragment 5 sek po uderzeniu. Postaram się odczytać numery. Jak coś pisz na priv, podam Ci namiary.

cycek69

2013-10-14, 17:00
nie żebym się dopie**alał:

Wypadek drogowy – potoczne określenie zdarzenia w ruchu drogowym, gdzie jeden lub więcej uczestników ruchu drogowego bierze udział w zdarzeniu, w wyniku którego uczestnik ruchu drogowego został ranny lub doszło do jego śmierci.

wg wiki.

btw foto wyślij do CSI - nie powinni mieć problemu z ustaleniem przebiegu tego samochodu ;)

osobiście zgadzam się z przedmówcami obstawiającymi Megane Coupe
no i z fartem przy ustalaniu



ferro

2013-10-14, 17:01
Meganka ma światła poziomo a na screenie widać inne ułożenie

Bituminiorz

2013-10-14, 17:05
Światła jak w Mondeo MK3 ale ta tablica...

Driver494

2013-10-14, 17:05
Tak to jest jak się kupuje kamerę w biedronce. Teraz sobie zgaduj kto to był.

Qunda

2013-10-14, 17:06
@damian3424: meganka za mała i za lekka, tym autem z filmiku bujneło dośc mocno.

dextress

2013-10-14, 17:09
Z tego zdjęcia co wstawiłeś udało mi się odczytać 2 litery mniej więcej w połowie rejestracji: CX. Podeślij mi oryginalny zapis to będę mógł przeanalizować sobie kilkanaście klatek bo zatrzymywanie przyciskiem na sadolu nie działa.

pitarturbull1987

2013-10-14, 17:11
górna linia rejestracji zgrywa sie z gorną linią łączącą wierzchołki górnych swiatel. tyle odemnie

Irasmatick

2013-10-14, 17:26
Kolego, nie chce mi się kroić i pie**olić z filmem. Moim zdaniem bankowo Mercedes, prawdopodobnie E klasa. jakaś w miarę świeża ale nie najswieższa

nie kieruj się tym, że swiatła niby owalne. klatka rozmazana, mobły być nawet w spiralki ze świecącym ch*jkiem w środku.

popieram teorię pewną klatką z filmu zaraz po uderzeniu, jak jeszcze oświetlasz mu tył.