18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy na S7

CezariX • 2013-10-14, 15:45
Wczoraj wybierałem się do Trójmiasta. Podczas spokojnej jazdy doznałem jednak niemiłego zaskoczenia w postaci takiego oto incydentu: :glowawmur:


ewentualnie jeszcze tu: /watch?v=kRbld8WBKTw

Sprawca uciekł z miejsca wypadku, ja zaś nie miałem szans na udany pościg :samoboj: . Nagranie jest kiepskiej jakości z racji tego, że było ciemno.

Oto zdjęcie wyciągnięte z najostrzejszej klatki filmu:


Początkowo myślałem, że auto było czarne. Jednak pozostawił niebieskie ślady lakieru na moim aucie. Zatem Kolor tego samochodu jest w przedziale od niebieskiego do koloru ciemno granatowego.

Na 98% był to sedan.

Tablice rejestracyjne sprawcy (tyle co udało się zauważyć):
:-D 100% - NSZ ...
:-) 99% - NSZ 5...
:-/ 50% - NSZ 58... lub NSZ 5S...

Jechaliśmy na północ w kierunku Elbląga. Do kolizji doszło zaraz przed zjazdem na Małdyty.

Dodaje to tu, bo nasza społeczność Sadola jest obszerna i może uda się odnaleźć drania. Za wszelką pomoc DZIĘKUJĘ :ok:

P.S. jeżeli uda się rozpoznać markę i model auta to koleś już nie ucieknie. Tablica rejestracyjna jest w dość rzadko spotykanym miejscu względem tylnich lamp więc może się uda :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-10-17, 11:07 ]
CezariX napisał/a:

Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!!

Dzięki naszym ustaleniom wczoraj byłem złożyć zeznania na których opisywałem auto sprawcy jako niebieska Skoda Fabia I. Szczególne podziękowania dla Qunda za swoje typowanie tego właśnie modelu.

Dziś zgłoszono kradzież w Szczytnie właśnie tego auta, a numery się zgadzają, chociaż moja pamięć co tu podawałem pozostawia wiele do życzenia ;) Gdyby nie typowanie Skody Fabi, możliwe, że nikt by się nie dopatrzył związku między kradzieżą, a naszą kolizją na drodze :)


:megalol:


Tassadar

2013-10-14, 17:26

może taki nietypowy podejrzany

~Conscribo

2013-10-14, 17:26
Jak coś jebnie w nocy, to równocześnie z naciśnięciem długich świateł, żeby doświetlić tablicę dla kamerki, próbuje się na głos przeczytać tablicę rejestracyjną ;)


traksio

2013-10-14, 17:29
w 6 sekundzie wyraznie widac dwa czerwone swiatla w prawej tylnej lampie nie jedno w jakie zmenia sie po chwili

sQeh

2013-10-14, 17:29
Trzeba było włączyć światła drogowe, to byś teraz nie zgadywał ! :-)

Pavmar

2013-10-14, 17:31
mondeo mk3 to raczej nie będzie, jeszcze dziś zerknę w nocy jak będę jechał do pracy, ale rejestracja go raczej odrzuca z kręgu podejrzanych. Najbardziej rzeczywiście te jaguary by pasowały.
co do świateł to one na moje oko będą okrągłe. W momencie uderzenia, gdy samochodem zawiało to te światła były rozmazane i owalne, ale pod koniec filmiku jak już ucieka i jest coraz dalej to światła wyglądają, że na 90% to będą całe okrągłe.

Irasmatick

2013-10-14, 17:31
Dojżałem też Pacyfke na klapie, srogo nad tablicą. Merc jak ta lala, pewien jestem, że E klasa, 2007 może 2008 rocznik

brontokoparka

2013-10-14, 17:33
kolego!
jechales droga ekspresowa?! czym predzej sprawdz czy nie ma na niej monitoringu w jakiejkolwiek postaci... jesli byly brami VIATOLL one robia zdjecia kazdemu pojazdowi jest szansa ze go zlapiesz!

Ptoleq

2013-10-14, 17:33
Dokładnie, 2 światła w lampie, oba ułożone poziomo, dlatego obstawiam tak jak już ktoś wyżej że to C-klasa, najnowszy model, linia rejestracji z lampą też się zgadza, pytanie tylko przed czy po lifcie. Nagranie jest tak słabe, że ciężko stwierdzić czy siedzą tam takie neonowe pozycje jak po lifcie, czy zwykła żarówka jak przed.

Życzę powodzenia w złapaniu sprawcy.

tarasov

2013-10-14, 17:34
Jak na moje to mercedes c klasa rocznik około 2009.


I ludzie zwróćcie uwagę na położenie tablicy rejestracyjnej względem świateł mijania.






A co ciekawe udało mi się wychwycić rodzaj tylnych świateł, tylko nie znam się zbytnio na c klasach, więc może ktoś kumaty rozpozna model po światłach mijania:




Btw. typy na jaguarów fordów meganów odpadają, możliwe że to jakiś japończyk bo te diody są dosyć charakterystyczne.

barthez994

2013-10-14, 17:36
Witam!

Dokładnie to co przedmówcy piszą - nie zdążyłem konta założyć, aby być pierwszy z tym pomysłem. To na 100% jest Mercedes C-Klasse W204. :-)

Be...........42

2013-10-14, 17:38
mi to wygląda na Honde Accord ma okragłe światła stopu i na filmiku widać znaczek na klapie w kształcie takiego jak ma honda ;)

CzarnyDevil

2013-10-14, 17:44
jak okragle swiatla na zdjeciu moga sie wam kojarzyc z mercedesem, ktory ma swiatla prostokatne?

maszwirusa

2013-10-14, 17:44
nie działają długie światłą?

Motaro27

2013-10-14, 17:54
Niczego nowego nie odkryję ale stawialbym na dość nowego Mercedesa klacy C lub E.