18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski - Jedna wielka ściema

haqer • 2013-03-07, 21:48
Otóż moi drodzy sadole... Pogrzebałem trochę w sieci. Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat. Zrobiłem to samo ze stroną kliniki tego debila (niby jego) i wszystko się wyjaśniło. To jest screen z dnia 14 czerwca 2012 roku i skład zespołu kliniki :

dla zainteresowanych link : http://web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/
A to jest screen z bieżącej wersji strony :


Jak widać na załączonych obrazkach jest to zwykła "podkładka" i marionetka w rękach firmy dla której ma robić reklamę i "grać swoją rolę". A na koniec jeszcze pokażę wam siedzibę tej wielkiej i cudownej kliniki :D ( adres wzięty z powszechnego spisu firm )

Firma mieści się w zwykłym bloku bo jest taniej, a specjaliści nazywają ją raczej gabinetem niż kliniką. Zakończył bym wspaniałym akcentem : "ch*j mu w dupę" ,ale podejrzewam, że mógł by się ucieszyć :)

boberek1989

2013-03-08, 21:42
Przywróć mi stronkę born2die.com Bo ja niestety tego nie potrafię. Od kilku lat już nie istnieje a pewnie wiele z jej zawartości nadawałoby się na Sadola :)

Dobra nie trzeba :) poradziłem sobie dzięki za link.
PS: ride2die.com zaszła mała pomyłka a stronkę wszystkim polecam

Pa...........‚y

2013-03-10, 19:15
Nie oglądam TV, ale raz wszedłem na jakiś program z tym kulfonem. Mój komentarz: "O k***a... ja pie**olę", rodzice się oburzyli dlaczego itd., a mnie po prostu wk***ia jego ryj, wypowiedzi i to jak się przedstawia, co moim zdaniem jest obrazą dla każdego potencjalnego odbiorcy z IQ przewyższającym poziom przeciętnej rozwielitki. Koleś jest tak debilny, irytujący i głupi, że owszem, trzy kulki w głowę wpakowałbym mu z uśmiechem na ustach, gdybym wiedział, że nie pójdę siedzieć jak za człowieka. ch*j mnie obchodzi co ma na koncie, ale ewidentnie jest niedoj***ny. Czasem jest tak, że widzę kogoś i nienawidzę za mordę, działa w jego przypadku w stu procentach.

Post zawiera maksymalną dawkę nienawiści (nie dotyczy Polaków lub "polaczków"- co pewnie usłyszę pod swoim adresem). :)