18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski - Jedna wielka ściema

haqer • 2013-03-07, 21:48
Otóż moi drodzy sadole... Pogrzebałem trochę w sieci. Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat. Zrobiłem to samo ze stroną kliniki tego debila (niby jego) i wszystko się wyjaśniło. To jest screen z dnia 14 czerwca 2012 roku i skład zespołu kliniki :

dla zainteresowanych link : http://web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/
A to jest screen z bieżącej wersji strony :


Jak widać na załączonych obrazkach jest to zwykła "podkładka" i marionetka w rękach firmy dla której ma robić reklamę i "grać swoją rolę". A na koniec jeszcze pokażę wam siedzibę tej wielkiej i cudownej kliniki :D ( adres wzięty z powszechnego spisu firm )

Firma mieści się w zwykłym bloku bo jest taniej, a specjaliści nazywają ją raczej gabinetem niż kliniką. Zakończył bym wspaniałym akcentem : "ch*j mu w dupę" ,ale podejrzewam, że mógł by się ucieszyć :)

Wa...........us

2013-03-07, 23:16
I dzięki takim debilom jak autor tematu o tym gościu jest głośno. Co cie to obchodzi czy podstawiony czy nie? ty tracisz godziny żeby dowieść czy mówi prawdę czy kłamie a on ci się śmieje w twarz. Gość ma wk***iać i o to chodzi a ty się nabrałeś. Brawo!

Gdyby okazało się że jednak jest tak jak mówi to pewnie zalał byś się zółcią jak typowy mały polaczek

haqer

2013-03-07, 23:17
w ogóle jak kogoś ciekawi historia tego oto portalu, to może sobie sprawdzić jak to kiedyś wyglądało :)

simpekaes

2013-03-07, 23:19
@Wakarius
Moze sie powtarzam ale za Polaczka ch*j ci w dupe!

haqer

2013-03-07, 23:20
Wakarius napisał/a:

I dzięki takim debilom jak autor tematu o tym gościu jest głośno. Co cie to obchodzi czy podstawiony czy nie? ty tracisz godziny żeby dowieść czy mówi prawdę czy kłamie a on ci się śmieje w twarz. Gość ma wk***iać i o to chodzi a ty się nabrałeś. Brawo!

Gdyby okazało się że jednak jest tak jak mówi to pewnie zalał byś się zółcią jak typowy mały polaczek



Za słowo "polaczek" życzę ci syfa i powolnej śmierci. I masz rację straciłem 5 minut życia(w przerwie w pracy) żeby dowieść że ten gość to ciota i lamer.

Lordzik92

2013-03-07, 23:23
Nigdy przenigdy zaden biznesmen nie szpanuje kasa! Jesli to robi i sie przechwala na temat swojego majatku jest tylko zwyklym pozerem i nie reprezentuje soba nic oprucz portfela ktory predzej czy pozniej drastycznie zmaleje...

kasterian50

2013-03-07, 23:24
ja jebie co to za temat na głowną...? kogoś ten chłopiec obchodzi w ogóle?

Wa...........us

2013-03-07, 23:27
@haqer po pierwsze to niczego nie dowiodłeś bo od miesięcy było wiadome że gość jest z PR. A po drugie "polaczek" to taki mały ch*j który w tobie żyje i nie pozwala ci patrzeć jak inni mają się lepiej od ciebie.

Kolejny obrażony bo mu się powiedziało prawdę w oczy.

demz

2013-03-07, 23:28
Zanim tu wszedłem nie miałem pojęcia kim on jest. Zakładacie takie tematy, promujecie ludzi, a potem się dziwicie, że Bieber wszędzie jest. Od takiego czegoś się zaczyna.

pawelnie@

2013-03-07, 23:29
on to jest słup, nie wierze (szczególnie po jego wymijających odpowiedziach na pytania) że sam do tego doszedł.. W jakimś wywiadzie nawet nie miał pojęcia ile kosztuje sprzęt do kliniki który sam rzekomo kupuje..

Wa...........us

2013-03-07, 23:32
@demz i tu leży pies pogrzebany. Taki autor tematu jest podjarany tym że "udowodnił" iż ten koleś wcale nie jest lepszy od niego.

A gdyby był to pewnie mieli byś my haqera na hardzie tnącego się żyletkami z żalu

kaspiq

2013-03-07, 23:36
Ryzykowne posunięcie PRowe, ale rozgłos jest. Wiele ludzi go zbeszta i pokaże święte oburzenie, bo to przecież kłamstwo. Ale to tak jak napisał Wakarius, kto chciał poszperać to od razu wiedział, że to zabieg marketingowy. Darmowa reklama jest. Nic tak nie przyciąga zarówno zwolenników jak i hejterów wszelkiego sukcesu jak magia sformułowania: najmłodszy milioner w Polsce. Wiele osób będzie gadać swoje zarzuty, a będą i tacy co wejdą na stronę, co są zainteresowani medycyną estetyczną, zerkną na cennik, obczają promocje, zainteresują się ofertą, poszukają opinii o klinice, pójdą podpytać o szczegóły i skorzystają z oferty.

Wiele firm kreuje mit swoich właścicieli, bo dobra historia sprzeda wszystko, albo przynajmniej zainteresuje. Chłopak miał się zająć PRem i marketingiem to wpadł na taki pomysł. Największa porażka to media i dziennikarze - podłapali temat bez rzetelnego sprawdzenia tematu. Budżet tej kampanii bliski 0zł, a trafiło do masy ludzi i nadal się o tym mówi.

haqer

2013-03-07, 23:52
Wakarius napisał/a:

@demz i tu leży pies pogrzebany. Taki autor tematu jest podjarany tym że "udowodnił" iż ten koleś wcale nie jest lepszy od niego.

A gdyby był to pewnie mieli byś my haqera na hardzie tnącego się żyletkami z żalu


Po pierwsze : Zarabiam tyle, że nie narzekam i w dupie mam, że ktoś zarabia więcej bo mi na nic nie brakuje.
Po drugie: Wk***ia mnie nie to ile on zarabia i czy zarabia tylko to co dzieje się w mediach i w Polsce.
Po trzecie : Jak trochę dorośniesz i odłączysz się od garnuszka mamusi to zrozumiesz o co mi chodzi. Kiedy będziesz szukał pracy i kiedy będziesz np chciał założyć własną firmę. Państwo zabierze Ci więcej niż zarobisz i wrócisz z płaczem do mamusi, bo w telewizji to taki chłopak mówił że dorobił się milionów hodując gównojady :( , a ja nie...
Po czwarte i ostatnie : Dla takich ciot jak Ty co nie mają nic do powiedzenia i wolą sprawy przemilczeć powinna być przymusowa przeprowadzka do Korei Pólnocnej

Biker50

2013-03-07, 23:54
Po kiego ch*ja drążyć temat tego gościa. Widziałem go raz w TV stwierdziłem, że jakiś pedałokwaty ciul i tyle. Czy ma milion milionów na koncie czy tylko 5 zł wisi mi to. Interesuje mnie bardziej ile ja mam na koncie i skupiam się na robieniu czegoś żeby tą kwotę powiększyć a nie patrzyć ile maja inni.

Oglądnąłem go w TV, program się skończył a ja o nim zapomniałem. Teraz co wchodzę na jakieś portale to ktoś o nim pie**oli. PO CO??!!