18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski - Jedna wielka ściema

haqer • 2013-03-07, 21:48
Otóż moi drodzy sadole... Pogrzebałem trochę w sieci. Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat. Zrobiłem to samo ze stroną kliniki tego debila (niby jego) i wszystko się wyjaśniło. To jest screen z dnia 14 czerwca 2012 roku i skład zespołu kliniki :

dla zainteresowanych link : http://web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/
A to jest screen z bieżącej wersji strony :


Jak widać na załączonych obrazkach jest to zwykła "podkładka" i marionetka w rękach firmy dla której ma robić reklamę i "grać swoją rolę". A na koniec jeszcze pokażę wam siedzibę tej wielkiej i cudownej kliniki :D ( adres wzięty z powszechnego spisu firm )

Firma mieści się w zwykłym bloku bo jest taniej, a specjaliści nazywają ją raczej gabinetem niż kliniką. Zakończył bym wspaniałym akcentem : "ch*j mu w dupę" ,ale podejrzewam, że mógł by się ucieszyć :)

haqer

2013-03-08, 02:12
byaki napisał/a:

http://innagazeta.pl/strona-glowna/wiadomosci/147-hot/355-piotr-kaszubski-saby-aktor-nie-milioner-ledztwo-internautow-dao-odpowied Na podstawie sadola

Tego się nie spodziewałem hahah :D

kaspiq napisał/a:

Dobra, strona, stroną - ale co do właściciela firmy - http://wyszukiwarka-regon.pl/145846374,estinity-piotr-kaszubski.html

2 minuty zajęło wyszukanie najpierw po nazwie firmy, a potem sprawdzenie na innej stronie po numerze REGON - właścicielem firmy prawnie jest on, a nie nikt inny, więc nie wiem poza tym o co całe zamieszanie. Ale nie - łatwiej napluć jadem, bo na stronie kiedyś była inna informacja.

Osobiście wydaje mi się, że w pierwotnej wersji strony nie jest podany jako właściciel, ponieważ bał się, że wizerunek młodego właściciela może odstraszyć potencjalnych klientów firmy. Natomiast potem obczaił, że ze swojej wady (młody wiek jak na właściciela) może zrobić zaletę. Co do budżetu firmy i wartości sprzętu na milion zł - nie wiadomo, trzeba by zaglądać na konta.

Tak czy inaczej - sam jest właścicielem, więc przestańcie jęczeć, że to pionek i marny aktorzyna reklamowy, bo to jego firma (ch*j wie z czyich funduszy założona, ale jego). Też mnie on nie wiele obchodzi, ale wkurza mnie bezsensowne szczucie jadem i robienie sensacji z byle gówna.

Odośnie Kodów PKD i samego istnienia firmy. Sam posiadam działalność gospodarczą i w tydzień za opłatą 50 zł mogę zmienić sobie działalność firmy (np. kody PKD) z agencji reklamowej na produkcję silikonowych biustów. Ot cały sekret. Nazwa firmy czy inne duperele też idzie zmienić na upartego w dwa tygodnie.

zielak300

2013-03-08, 02:24
polaczki jakie ucieszone, że chłopak jednak nie ma takiego kwitu ;D

Loaloa

2013-03-08, 02:44
No i się znowu polaczki zebrały i plują jadem. Czy któremuś z was ten koleś zrobił jakąś krzywdę? Kogoś z was okradł? Tak, a to przepraszam. Nie, to cmoknijcie go w czubek ch*ja, zmówcie paciorek i spać, bo jutro znowu trzeba iść do szkoły i się czegoś nauczyć. W przeciwnym razie do końca swojego nędznego żywota będziecie tylko tępymi polaczkami plującymi jadem na tych, którzy są mądrzejsi od was.

Wa...........us

2013-03-08, 06:39
A jeszcze powiem tak od siebie. Jeśli ktoś dąży do sukcesu nie patrzy jak udupić kogoś radzącego sobie lepiej tylko szuka u niego cech które chciał by naśladować by również wspiąć się na szczyt.

Ten cały Kaszubski zmotywował wiele osób do działania więc dla niektórych był przykładem i motywacją co uważam za duży plus.

Jego postać jest tak dobrana aby z jednej strony wk***iał a z drugiej inspirował. I tak oto po zapoznaniu się z jego postacią w kilka sekund można dokonać podziału społeczeństwa. Na tych co nie znoszą gdy komuś wiedzie się lepiej, na tych co dążąc do samodoskonalenia widzą w nim przykład oraz znaczną część która go po prostu zignoruje.

Tak jak ktoś tu już napisał z grupy hejterskiej wszyscy odetchnęli z ulgą że on nie jest jednak zajebisty. Uffffff

Zajmijcie się własnym życiem :)

elda1987

2013-03-08, 07:32
właścicielem to on może sobie być - na papierze. Pewnie prawdziwy inwestor woli stać sobie z boku, potrzebował "młodego i zaangażowanego", znalazł takiego, młody robi teraz za słupa a przy okazji pokaże się trochę w mediach, jak wszystko wyjdzie na jaw to zawsze bedzie mógł powiedzieć, że poznał Jolę Rutowicz np, uroda podobna :)

necroboss

2013-03-08, 10:06
A kto to jest ten Kaszubski, że zasłużył na główną Sadola? Rozumiem w Naj, Pani Domu czy na Onecie, ale na Sadolu?

T0B1

2013-03-08, 10:55
Wakarius napisał/a:

I dzięki takim debilom jak autor tematu o tym gościu jest głośno. Co cie to obchodzi czy podstawiony czy nie? ty tracisz godziny żeby dowieść czy mówi prawdę czy kłamie a on ci się śmieje w twarz. Gość ma wk***iać i o to chodzi a ty się nabrałeś. Brawo!

Gdyby okazało się że jednak jest tak jak mówi to pewnie zalał byś się zółcią jak typowy mały polaczek


Nie, jest głośno przez media, które myślą, że mogą nam podsunąć byle gówno i my to łykniemy. Pewnie gdyby nie tacy dociekliwi "debile" (cytuje Twoje słowa jak coś), to przekazywano by nam tylko takie informacje (wszędzie, nie tylko w telewizji czy gazetach).
Druga sprawa. Powinni każdego wypie**alać z tego kraju za takie bezmyślne używanie słowa polaczek. Nie każę nikomu być patriotą. Ale jak widzę kolejnego gimbusa, który w dupie ma Polskę i polskość oraz myśli, że zna znaczenie tego słowa... to aż krew człowieka bierze.
Pozwól więc, że Cię oświecę:
Kod:
polaczek - ironicznie o mieszkańcu Polski lub osobie o rodowodzie polskim; Polaczek //źródło - sjp.pl

Wiesz k***a co to znaczy? Że wyśmiewasz go za bycie POLAKIEM. To właśnie oznacza to słowo (głównie).

barwn

2013-03-08, 12:00
On jest zdrowo pie**olnięty



NieWiemZeWiem

2013-03-08, 12:12
a moim zdaniem to jest jego klinika i h**! a dlaczego? bo poprost koles zle zaczal swoja medialna wizytowke od tekstu ze jest milionerem i teraz kazdy probuje mu udowodnic ze nie jest -.-
Moj ojciec tez ma firme i tez jest milionerem ale w takim sensie ze mamy wypracowana marke,logo 3 hale produkcyjne teren 2h maszyny ludzie auta firmowe 3 konie a nawet stary kupil MIG 24(odrzutowiec bez silnika-.-) tak porpsotu zeby sobie stal na polu przed firma. no ale ojciec nie ma milionow na koncie tylko tak materialnie i wydaje mi sie ze kaszubski tez to wykorzystal czyli ten gabinet,logo,marka, klienci itp jest warte milion zł tylko ze on jest na rynku ledwo rok i za szybko sie wycenił.
Ja tez zalozylem firme i to nawet wieku 19 lat i niezle sianko zrobilem po 9 miesiacach wtedy kazdy mi wierzyl a dlaczego? bo nie mowiłem o tym i sie nie chwalilem jak kaszubksi tylko kazdy sie o tym dowiadywal jak do mnie przyjezdal itp.
Aha a co do tego ze on jest niby marionetka to glupszego tesktu nie slyszalem -.- jaki inwestor chcialby zeby jego klinika byla kojarzona z takim scierwem? gdybym ja dal pieniadze na klinke i wynaja takiego aktora to bym dawno go zwolnil ze jest wiecej antyfanow niz fanow tej kliniki. Dobra jest szum medialny itp ale kurde jest to zły szum, to psuje opinie kliniki a ja tak bym nie chciał. a tak w gole klinike mozna otworzyc za 350 tys zł...sorry gabinet.... wlasnie tydzien temu znajomy otworzyl. Zrobil dobra reklame i w 3 dniu przyszlo 5 dup ktore zostawily 20 tys zł!!!

Kryn3k

2013-03-08, 12:22
@NieWiemZeWiem
Weź przeczytaj to co napisałeś, najlepiej na głos... Tak "materialnie" i pomyśl gdzie w Twojej wypowiedzi sens i logika, o interpunkcji i ortografii to nie wspomnę, bo przecież jak się ma miga przed domem to można na to mieć wyj***ne ;) Ale błagam pokaż jak wygląda MIG-24!

NieWiemZeWiem

2013-03-08, 12:41
@Kryn3k
Daj email to Ci wyśle zdjęcie na którym bede trzymajac kartke z Twoim nickiem.
Nie jestem w 100% Polakiem wiec caly czas sie ucze polskiego. Uwierz mi ze umiem inne jezyki perfect no ale polski jest nie do zaj***nia! ;)
Chodziło mi o to ze ojciec kiedys majac kase otworzyl firme czyli 3 hale produkcyjne,2h terenu itd. co tam wyzej wypisalem i tą kase stracił bo firma nie przynosi takich zyskow zeby uzbierać miliony. Trzeba oplacic zus,podatki,50 pracownikow,prad wode itd. Niekiedy ojciec ze swojej pensji daje na pensje innych. (Dzialamy w branzy lakierniczej a dokladnie kabiny lakiernicze i w polsce jest to trudny biznes a w ogole na calym swiecie bo kazdy chce miec jak najtaniej kabine a marża na kabinie jest mała). No ale pomimo braku kasy na koncie, firma jest warta bardzo duzo wiec kaszubski tez moze sobie tak pogrywać czyli nie ma milion zł na koncie ale gabinet,sprzet,klienci, marka, logo są tyle warte i się nazwał milionerem co duzo ludzi to boli. Jest taki jeden koles który zyje kaszubskim i wszedzie wstawia ten sam tekst ze to jest fałszywka itp. nawet na forum bizes.pl! Boze ludzie przestancie tak nim zyc.
Ja tez nie wierzylem z poczatku ze to jego ale potem ogarnalem to ze on sie nie chce przyznac do tego ze dostal kase od rodziców albo coś bo w pierwszym wywiadze puscil farbe o tym ze nie kupowal drozdzowek, zbieral gowno koni itp.

xDarest

2013-03-08, 12:42
Prawdziwi Polacy !
Nienawidzą tylko dla tego, że ma pieniądze i w życiu osiągnął więcej niż wy kiedykolwiek zdołacie!

Oczywiście, że chłopak jest tylko na pokaz, ty myślisz, że co innego może zrobić chłopak w jego wieku ? A może nawet sam w jakiś sposób przyczynił się do tego, że teraz klinika się rozwinęła. Tak czy inaczej, ch*j Cie to boli ? Serio. Co was tak boli, co zmieni, że będziecie krzyczeć "ON JEST OSZUSTEM ! ON TYLKO NA POKAZ, DO TELEWIZORNI !"
Co z tego macie ? Dla mnie wychodzicie tylko na zwykłych wieśniaków co zobaczyli chłopaka młodszego od siebie (bądź w podobnym wieku) który wygląda( chodzi mi o tą finansową stronę wyglądu, bo niestety chłopaczyna za przystojny nie jest :< ) i ma więcej od was, a was skręca z zazdrości tak bardzo, że zamiast mu pogratulować to najchętniej byście mu zapakowali trzy kulki w łeb.

Roozek

2013-03-08, 14:27
Na STos z ch*jem !