18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski - Jedna wielka ściema

haqer • 2013-03-07, 21:48
Otóż moi drodzy sadole... Pogrzebałem trochę w sieci. Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat. Zrobiłem to samo ze stroną kliniki tego debila (niby jego) i wszystko się wyjaśniło. To jest screen z dnia 14 czerwca 2012 roku i skład zespołu kliniki :

dla zainteresowanych link : http://web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/
A to jest screen z bieżącej wersji strony :


Jak widać na załączonych obrazkach jest to zwykła "podkładka" i marionetka w rękach firmy dla której ma robić reklamę i "grać swoją rolę". A na koniec jeszcze pokażę wam siedzibę tej wielkiej i cudownej kliniki :D ( adres wzięty z powszechnego spisu firm )

Firma mieści się w zwykłym bloku bo jest taniej, a specjaliści nazywają ją raczej gabinetem niż kliniką. Zakończył bym wspaniałym akcentem : "ch*j mu w dupę" ,ale podejrzewam, że mógł by się ucieszyć :)

achujciwcycki

2013-03-07, 21:56
powie mi ktoś do czego to się odnosi?

haqer

2013-03-07, 22:04
ach*jciwcycki napisał/a:

powie mi ktoś do czego to się odnosi?

W skrócie :
Piotr Gej Kaszubski, marny aktorzyna reklamowy, pozoruje w mediach na milionera który z kieszonkowych i prac w stajni uzbierał kilkaset tysięcy złotych na założenie własnej kliniki. We wszystkich mediach również wciska ludziom kit że ma parę milionów na koncie, a dzieciaki się tym jarają myśląc, że polska to kraj dla młodych biznesmenów.

zapomniałem dodać, że ma 21 lat, a "klinikę" niby założył w wieku lat 20-tu.

Wolfi

2013-03-07, 22:08
nie znam kolesia. myślę że wylewasz jakieś swoje żale

haqer

2013-03-07, 22:12
Wolfi napisał/a:

nie znam kolesia. myślę że wylewasz jakieś swoje żale

Jeśli nie znasz to poszukaj na youtube. Gwarantuję Ci, że jak go posłuchasz to podzielisz moje zdanie. Żadna Ciota nie będzie mi wmawiała, że w Polsce jest tak cudownie dla młodych przedsiębiorców, bo miałem się już okazję o tym przekonać. A jego zauważyłem przypadkowo w jakiejś telewizji w robocie.

Sz...........ol

2013-03-07, 22:16
Wolfi , chodzi o to że ten koleś co jest na fotce podaje się za właściciela kliniki a jest tylko jakimś tam typkiem co ma nawiązywać kontakty z mediami (czyli jest pracownikiem tej kliniki a nie dzianym właścicielem) . Twierdzi że jest milionerem i swój głupi metroseksualny ryj pokazuje w TV. Między innymi przez takich pozerów jak on nie włączam telewizora.
Co do wylewania żali to ja wole swoje życie , ale jednak wk***iają mnie właśnie tacy j***ni "celebryci" którzy są znani z tego że są znani. Ani k***a nie śpiewają ani nie tańczą (no dobra zły przykład bo teraz nawet matka Madzi tańczy i śpiewa w TVN) , nie są aktorami , nie mają mózgu a ich życie polega na byciu śledzonym przez fotoreporterów i wypowiadaniu się na tematy na które nie mają pojęcia.

Eurek

2013-03-07, 22:24
i na ch*j sami nakrecacie na niego nagonnke, niech zniknie, prysnie jak banka bo gowno z niego jest bylo i bedzie

Wolfi

2013-03-07, 22:25
ok, kumam

matylducha

2013-03-07, 22:30
przecież jak go pokazują w Tuskowizji, że to taki sukces odniósł, a z dupy się wział, to to musi być ściema ;)
kiedyś i mnie się napatoczył z nim wywiad- koniki polne sprzedawał, trafił w niszę i tak pomnożył swe kieszonkowe.. jak to usłyszałam to myślałam że jebnę.

JA...........or

2013-03-07, 22:37

DOBRA ROBOTA PIWO !!

ps. A gnojom z Estinity za ta scieme ch*j W DUPE !!

Ne...........ro

2013-03-07, 22:45

gargo

2013-03-07, 23:00
Who the fuck is Piotr Kaszubski??

ja...........ze

2013-03-07, 23:07
Nie wiem jak to zadziałało, ale w tym bloku kaszubski jeszcze kilka lat temu mieszkał to jedno, a drugie, że teraz jest oklejone jakimiś ch*jowymi foliami z napisem ESTINITY, a w oknach stoją kwiatki doniczkowe i wiszą firanki jak w kuchni :D Ta cała klinika mieści się niby przy stacji metra "Służew". Kto ciekawy możę oglądnąć. W gimnazjum świerszczami handlował, sprawdzone info.

k1...........1c

2013-03-07, 23:09
haqer napisał/a:

Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat.



w jaki sposób?