18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pazerność ludzka nie zna granic

Resterwers • 2012-10-08, 15:32
Otwarcie 2000 biedronki w łodzi



Nie dość, że rozdają ludziom produkty za darmo to te stare "panie" garściami muszą brać, do pieca z takimi ludźmi...

redwoo

2012-10-08, 21:15
Resterwers napisał/a:


Na całą Polskę dwutysięczna biedronka przypadła w Łodzi :)




heniek7791

2012-10-08, 21:16
"To nasza Biedronka" w 1:22 rozpie**ala system :amused:

wernetto

2012-10-08, 21:37
tutaj dłuższa wersja



i sposób na ominięcie tłumu


Dża

2012-10-08, 22:14
lwRazor napisał/a:

k***a no nie wierze, pierwszy raz normalna ochrona w biedronce xD



W sumie też się zdziwiłem. Zazwyczaj geriatria lub upośledzeni pilnowali, ale żeby dożyć tam do emerytury...

Może liczą na to, że złodzieje idą na litość. Widzą taka skuloną bidulinkę...

W praktyce, młody i silny się do ochrony nie dostanie. Bo trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Sk***ysyny na ZUS-ie oszczędzają. A potem dziw, że nie ma pracy dla młodych ludzi...

Nie ma orzeczonka, nie ma pracki.

MauMauMaurycy

2012-10-08, 22:35
Resterwers napisał/a:


Na całą Polskę dwutysięczna biedronka przypadła w Łodzi :)




Hooo k***a dzięki że napisałeś bo bym nie wiedział :lodowka:

Czajol3

2012-10-08, 22:40
co za bieda i jeszcze pewno mi powiecie że są tak biedni że pracują w poniedziałek - co za bieda

vanditte

2012-10-08, 22:56
ładnie wytresowane kapitalistyczne bydło :amused:

adik300i

2012-10-08, 23:01
01:11 Czy ja dobrze słyszę? Ktoś tam mówi "kocham Cię" ? :D

DarkBolo

2012-10-08, 23:25
Identycznie było jak przekraczałem granicę ukraińską. 3 godziny bramki były zamknięte, ale jak otworzyli to fala "bydła" o mało nie zwaliła mnie z nóg.

Magnic

2012-10-08, 23:45
Dża napisał/a:



W sumie też się zdziwiłem. Zazwyczaj geriatria lub upośledzeni pilnowali, ale żeby dożyć tam do emerytury...

Może liczą na to, że złodzieje idą na litość. Widzą taka skuloną bidulinkę...

W praktyce, młody i silny się do ochrony nie dostanie. Bo trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Sk***ysyny na ZUS-ie oszczędzają. A potem dziw, że nie ma pracy dla młodych ludzi...

Nie ma orzeczonka, nie ma pracki.



Czyli skoro jestem popie**olony to dostanę prace w ochronie :amused: ? Żółte papiery się łatwo załatwi, ma się te wtyki ;-)

Max Ibuprom

2012-10-08, 23:50
Jedynie narody skośnookich wyrożniają się na tym tle! TAm jak jest kolejka to ldzuie się nie przepychają-widac to było na zdjeciach po wybuchu elektrowni. Tak się śmiejemy z kitajców a wychodzi że mają więcej kultury niż MY, "biali" :/

Co za społęczeństwo które nie potrafi się dzielic? Co to za człowiek co dba tylko o siebie widzą cierpienie bliźniego?

A cała akcja to porpsostu masakra. Słów brak normalnie... :/ Widać na twarzach tych ludzi jak strasznie się wstydza teog co robią, ale przeciez jak wszyscy tak robią to my też... i to dla przedmiotów tańszych o damski h*j albo wogole... tępe barany i pie**olona bieda:/

Ale filmik podsunął mi dobrą akcję, wbić na takie otwarcie i rozj***ć tam słoiki z czyms straaaaaaaasznie śmierdzącym, moze z drobnym dodatkiem gazu pieprzowego. MA ktoś pomyśł co można by zastosować?

Ciekawe czy nadal by stali w tym smrodzie<rzyg>

"Te produkty spełniają oczekiwania" :lol:

johny00

2012-10-08, 23:58
ta druga "biedronka" to ... szarpałbym jak reksio ... ] :)

moskowal

2012-10-08, 23:59
Komunę znam tylko z opowieści bo jestem za młody żeby pamiętać ale teraz jak to zobaczyłem to lepiej jest mi sobie wyobrazić jak to kiedyś było :-) dobrze ze dziewczyna mocno koszyk trzymała bo też by jej zabrali...

martusia430

2012-10-09, 01:05
nie wiemy, może bieda ich do tego zmusiła.

adm912

2012-10-09, 02:10
Hah;) Przy rządach rudego, to nawet takie coś już mnie nie dziwi...