18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pazerność ludzka nie zna granic

Resterwers • 2012-10-08, 15:32
Otwarcie 2000 biedronki w łodzi



Nie dość, że rozdają ludziom produkty za darmo to te stare "panie" garściami muszą brać, do pieca z takimi ludźmi...

Teodorr

2012-10-08, 16:11
Kiedyś w moim mieście Netto otwierali, mała byłam, to z babcią i ojcem poszłam na "wielkie otwarcie"....
:homer: weszlibyśmy kulturalnie bo byliśmy jednymi z pierwszych, gdyby nie jeden kulturalny pan z wózkiem, który przed samym otwarciem tak się pchał będąc tuż za nami, że o mało nie przepołowił mnie tym wózkiem.... Żebym była jeszcze jakąś napaloną na czekolady starą pruchwą, ale tak staranować 7-letnią dziewczynkę? :-/
Nie wspominając o problemach z oddychaniem do tygodnia po zajściu ....

Resterwers

2012-10-08, 16:12
Aruś napisał/a:

Jakoś niedawno w biedronce była promocja na papier toaletowy. Po południu gościu z biedronki mówi, że parę minut po otwarciu już nic nie było...


Ja niestety miałem okazję być w ten dzień w biedronce. Gdy w kasie przede mną zobaczyłem faceta, który miał dwa wózki wypchane po brzegi tym papierem niewiele myśląc podszedłem i powiedziałem: "współczuję rozwolnienia", do tej pory nie wiedziałem, dlaczego tak dziwnie na mnie spojrzał...

optimax

2012-10-08, 16:13
Scena godna Bareji.
takiego zazenowania dawno nie czulem,dumny narod po 20 latach w kapitalizmie zachowuje sie jak stado zombie pragnac dopasc przedmiot pozadania,czyli k***a chalke i groszki?mozna z tego wysnuc wnioski ze w Polsce jest jednak naprawde zle i zadne statystyki i slupki liczb zrecznie zmanipulowane przez rzad tego nie zmienia

ma4er

2012-10-08, 16:13
Gdybym tego filmiku nie zobaczył to bym k***a nie uwierzył...

CzakNoriz

2012-10-08, 16:16
czasem czuje wewnetrzny wstyd za tych jaskiniowcow jak patrze na takie rzeczy, az sie noz w kieszeni otwiera...

macleod

2012-10-08, 16:17
Pan kapitan napisał/a:

Zupełnie jak:




PS.
Jak ma miejsce takie zbydlęcenie to trzeba sklep zamknąć, a wszystkim zgromadzonym powiedzieć, że dopóki ludzie nie zaczną zachowywać się na poziomie - dopóty sklep będzie zamknięty.

Niech się hołota uczy kultury, abo nici z zakupów. :roll:



Akurat to, to mi się z czym innym skojarzyło... :jezdziec:




poganin

2012-10-08, 16:18
Biedny Głodny naród. Aż przykro sie robi w sercu że takie cos jeszcze ma mijsce u nas w kraju.

mateusz243

2012-10-08, 16:18
To tylko biedronka a ludzi jak na otwarciu jakiegoś nowego hipermarketu :shock: Co za swołocz :-P

Powell

2012-10-08, 16:21
przydałby się pewien pan znany z urozmaicania wszelakich premier ;)

paczfiko

2012-10-08, 16:22
o ja jebie to w naszym kraju? na pewno nie, na pewno jest jakieś wytłumaczenie, podłożyłeś polskie głosy a cała sytuacja rozegrała się w Rumuni pod czas dawania darmowego wpie**olu. Innego wytłumaczenia nie widzę.

makabrax

2012-10-08, 16:23
ja rozumiem że socjalizm odcisnął swoje piętno na "nas" ale k***a bez przesady... od tylu lat można normalnie iść do sklepu i kupić co się chce, nie ma że ŁO k***A FLAKI RZUCILI!!!!1111oneoneeleven, i już pół miasta napie**ala do mięsnego...
tak samo jak potrafią ludzie stać po pare godzin w tłumie i ścisku żeby dostać karpia, mięso, cukier po ch*j tam wie ile zl/kg, bo jest k***a promocja... sorry ale kojarzy mi się to z upodleniem, nie mówiąc już że takie rzeczy są często "wybrakowane", bo albo kg wcale nie jest kg (często się zdaża cukier w opakowaniach po 900g), mięso np, jest totalnie ch*jowej jakości i tak napakowane sterydami i chemią że zawstydziło by Bjoergen, a karpie to już w ogóle zazwyczaj są o smaku zdechłego szczura...
no i branie garściami co rozdają za darmo... potem się k***a dziwić że postrzegają nas jak bydło zagranicą...

platinum1234567

2012-10-08, 16:24
brali z tych koszyków nie patrząc co to jest, potrzebne czy nie potrzebne.

Magnic

2012-10-08, 16:25
Najlepsze, że ludzie nie potrafią zrozumieć tego, że już nie ma komuny i niczego nie zabranie w sklepach. Połowa debili musi robić takie zakupy aby im na pół roku starczyło chociaż i tak większość tego pójdzie w piźdźec bo się przeterminuje czy coś takiego.

methos23

2012-10-08, 16:25
Gdzie jest ZOMO ja się pytam !