18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obca forma życia w przecierze pomidorowym

elslimomexicano • 2014-03-15, 12:53
Wracając wczoraj wieczorem z hipermarketu (jak to Jarek mawiał) dla biednych ludzi nie wyobrażałem sobie tego, co znajdę w przecierze pomidorowym. A spodziewałem się wszystkiego.



Dość już było o martwych myszach w bochenku chleba, palcach w puszkach konserwy i tym podobnych, lecz wszystkie te rzeczy miały określony kształt i chyba nikt nie miał wątpliwości z czym ma do czynienia.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to ślimak. Taki zwykły, obleśny ślimor z ogródka warzywnego babci, który wpie**ala kapustę, czy co tam te ślimaki jedzą.

ALE SKĄD k***A ŚLIMAK W PRZECIERZE POMIDOROWYM?!
Tak... To nie ma sensu... Może jakiś... Grzyb? k***a grzyb?! :shock:

Liczę, że wy, domorośli znawcy każdego tematu, rozwiążecie tą zagadkę. Na sadisticu roi się przecież od znawców praw fizyki, mikrobiologii, poławiaczy homarów, od bongmena, techników rakietowych i byłych księży.

WyscigowyJELCZ

2014-03-15, 12:56
Ewidentnie to martwy płód- takie szczeście cie spotkało

WolfXp1

2014-03-15, 12:58
ale ten zlew upie**olony

elslimomexicano

2014-03-15, 13:01
Dziwne, żeby był czysty po wygrzebaniu z opakowania przecieru tego gluta.

Ciężko z logicznym myśleniem?

Krupnykowsky

2014-03-15, 13:10
Takiego dobrego Czerwonopomidorowpie**alaczoosobnika zmarnować ;_;

alik000

2014-03-15, 13:20
A jakie jest w dotyku ??

zagiel1111

2014-03-15, 13:25
Wygląda jak mięsko, może kawałek jakiejś żaby, myszy czy czegokolwiek. W każdym bądź razie pomyśleli o tobie, dali ci jakąś pyszotkę do pomidorowej, a ty jeszcze narzekasz:)

BongMan

2014-03-15, 13:28
Mnie to wygląda na kawałek mięsa. Może w fabryce gdzie robią ten przecier, przerabiają też mięso i komuś się przypadkiem wrzuciło. Napisz do firmy, pewnie przeproszą i ci coś przyślą.

elslimomexicano

2014-03-15, 13:35
BongMan, gdyby to była jakaś poważna firma, to chętnie bawiłbym się w wysyłanie zażaleń i bla bla. Biedronka co mi zaoferuje, kilo pomidorów na przeprosiny? Talon na orzeszki ziemne?

Więcej pie**olenia niż to wszystko warte :d

BrunoL

2014-03-15, 13:36
Mi to jebie fejkiem, ze Ty to w tym przecierze znalazłaś.

rockface123

2014-03-15, 13:45
Jak to spłukałeś pewnie wróci kanalizacją i jak będziesz srał wyssie ci odbyt. :kloc:

NieWiemZeWiem

2014-03-15, 13:51
wyślij to do nich i zjeb od najgorszych. ch*je zwięszka kontrole jakości jeżeli w ogóle mają.
Ja w kaszance merlina znalazłem kiej świni. Opie**oliłem ich od najgorszych a ci wysłali mi cały proces produkcyjny i zaznaczyli gdzie mógłbyć błąd przez który ząb znalazł się w kaszance. Dzięki temu wiem że merliny, mięso robią z mordy świni

zincum

2014-03-15, 13:59
Kieł ćwoku. Dopiero teraz odkryłeś, że głowizna jest dodawana między innymi do kaszanki? Ja pie**olę, ile ty masz lat człowieku, na jakim świecie żyjesz? Idź się k***a utop. Bo tu tylko wiecznie udowadniasz, że poziom inteligencji masz niższy niż kiełbasa z nutrii.

http://www.wedlinydomowe.pl/wszystko-o-szynkowarach/przepisy-szynkowarowe/1465-glowizna-z-szynkowara-wg-gabi

To jest ciołku rarytas, przykładów nie chce mi się mnożyć, bo z durniem nie ma o czym gadać.

skoniakoski

2014-03-15, 15:09
zgłoś do gazety dostaniesz kilka cebul :)